Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age III z zupełnie nowymi lokacjami. Mike Laidlaw ujawnia szczegóły

92 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2012 o 14:59, TobiAlex napisał:

Ximos którego? Dużo ludzi, w tym i ja, świetnie się bawiłem grając w DAII (grę przeszedłem
2x łącznie z DLC, teraz gram trzeci raz na konsoli i jest jeszcze fajniej).

Weź ty się w końcu naucz korzystać z funkcji "odpowiedz". =.= Jak już masz zamiar kierować do kogoś odpowiedź to ułatw mu zobaczenie jej poprzez korzystanie z buttona "odpowiedz". Bo nie pierwszy i nie drugi oraz nie 30 raz tak robisz. Wielu ludzi już Ci wcześniej zwracało na to uwagę a ty wciąż swoje. Przodownik a takich rzeczy nie wie..

@Temat
Można by rzecz, że się chłopaki obudzili z ręką w nocniku XD i próbują ją z ów nocnika wyciągnąć.
Po Da ][ wielu ludzi się zawiodło i kredyt zaufania został ogromnie nadszarpnięty.
Nie wiem co BioWare zrobi tym razem. Oby im wyszło ale wątpię w to bo prędzej Świnia niebo ujrzy aniżeli dostaniemy porządnie zrobionego DA III.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 15:39, Karanthir666 napisał:

> Seria jest bardzo dobra, nie oceniaj proszę wszystkich części na podstawie jeden
złej
> czy częściowo złej. To nie fair.
A powiedz mi, ile wyszło gier z serii DA? 5? 10? 15? Odpowiem za ciebie 2 + 1 dodatek.
Na nieszczęście 2 część pogrzebała całą serię DA. Ale jedną obietnicę BW spełniło. Wszak
pisali, że uproszczą DA 2, prawda? Więc uprościli. I to w taki sposób, że zarżnęli dobrze
zapowiadającą się serię.


Imo to dodatek do DA I był już zapowiedzią upadku. Pamiętam jak kończyłem dodatek w jednym ręku z komórką (rozmawiałem z kumplem - Kyniu pozdro) i podczas tej rozmowy zrobiłem około połowy lokacji finałowej razem z walką z ostatecznym wrogiem. ziew....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 15:56, Braveheart napisał:

Można by rzecz, że się chłopaki obudzili z ręką w nocniku XD i próbują ją z ów nocnika
wyciągnąć.
Po Da ][ wielu ludzi się zawiodło i kredyt zaufania został ogromnie nadszarpnięty.
Nie wiem co BioWare zrobi tym razem. Oby im wyszło ale wątpię w to bo prędzej Świnia
niebo ujrzy aniżeli dostaniemy porządnie zrobionego DA III.

Pozdrawiam.


Po ME 3 jeszcze bardziej zaufanie zostało nadszarpnięte. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 15:08, NeroNarmeril napisał:

Sorry, jednemu się
podoba niewymagająca rozrywka a inny będzie nocki zarywał, męcząc się nad jedną zagadką
w dawnej przygodówce. I obaj będą zadowoleni z tytułu, w który grają. Ale niektórzy tego
nie zrozumieją widać.

To jak walenie głową w beton, ich sposób zabawy jest bardziej tró o są przez to lepsi od całej reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 15:28, Kadaj napisał:

> Niektórzy mają niskie standardy :)
To jedynka musiała być strasznym crapem, skoro nawet na moje niskie standardy się nie
łapie. ;p


Kajdan wiem że niektórzy nie lubią rpgów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak: jeżeli naprawią to, co mnie denerwuje w DAII to będzie dobrze... nie muszą wracać do DA:O, bo kierunek rozwoju jest dobry. Tylko wykonanie tego co było w dwójce było raczej średnie. Zagrać na pewno zagram, bo samo uniwersum Dragon Age bardzo polubiłem, co nie równa się z byciem totalnym fanboyem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 16:03, Isildur napisał:

Po ME 3 jeszcze bardziej zaufanie zostało nadszarpnięte. :D

XD...
O to już całkowicie gwóźdź do trumny....
Nie wiem ile teraz jest BioWare w BioWare z BioWare jakim kiedyś było ale jakbym miał Time Machine to bym się cofnął o te 12-13 lat. Przeniósł w czasie całą firmę do obecnego roku...i wtedy kazałbym im robić DAIII. Oczywiście bujam w obłokach wręcz na orbicie okołoziemskiej. Po drodze i tak pewnie naruszyłbym jakieś kontinuum czasoprzestrzenne i cały wszechświat by szlag trafił. Nie było by Dragon Age III i wszystkiego innego co za tym idzie nie było by również Diablo ]I[ <-- a tego bym nie chciał.
Byłoby całe NIC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odechciało mi się jakoś ostatnio jeździć po Bioware. Obowiązku grania w ich gry nie ma, więc będę je dalej wesoło ignorował. DA2 było jedną z najgorszych gier w jakie grałem (przynajmniej jeżeli chodzi o duże produkcje), żeby zainteresować mnie trójką, musieli by mocno zmienić koncepcję gry (chociażby rozbudowując system dialogów i umiejętności nie związanych z walką, bo to dla mnie jeden z ważniejszych elementów cRPG) i zatrudnić nowych scenarzystów. Niestety (chociaż dla takiego np. Kadaja stety) drastycznych zmian nie będzie, Gaider już zdążył na przykład dać do zrozumienia, że wyboru ras nie zaimplementują, bo to co wydaje się łatwym do zrealizowania graczom, niekoniecznie jest takie dla twórców.

Kolejny Dragon Age nie będzie już pewnie dodatkiem przerobionym w pośpiechu na sequel. Samo przywrócenie pewnych oczywistych dla mnie elementów nie wystarczy jednak, żeby ponownie zainteresować zniechęconych graczy serią. Przynajmniej moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 15:03, dariuszp napisał:

Niektórzy mają niskie standardy :)


Nie, nie niskie standardy - liczy się grywalność i dobra zabawa. Po drugie, znudziły mnie już wszystkie RPG, gdzie się tylko patrzy na walkę a Dragon Age 2 (szczególnie w wersji na konsole) czy też Wiedźmin 2 zmieniły to na plus. Nie wiem, może oglądasz "M jak miłość" (nie oglądam TVP1 / TVP2), Twoja sprawa.

@ZubenPL
Pozostawię Twój komentarz bez komentarza.

@Reddi
No tak, bo patrzenie się jak postać uderza co 6 sekund w cel i 20 razy pod rząd ma miss''a, bo nie takie kości wypadły - to jest dopiero przeciwieństwo casuali co?

@Braveheart
Weź ty się w końcu naucz, że na gram.pl nie ma funkcji "odpowiedź" - jest tylko na forum a tam rzadko wchodzę. Po drugie - świetnie, nie pamiętasz swoich postów? I wedle Twojego toku rozumowania to jak chcę napisać odpowiedź dla 3 osób to co, post pod postem? A wtedy znowu będziesz płakał, że trzy posty zamiast jeden? Idź ochłonąć.

Najlepszej w tym wszystkim jest to, że ponad połowa z tego wątku będzie pierwsza robiła pre-ordery na DAIII. To taj jak w przypadku MW3 - narzekanie, płakanie a Ci co najbardziej narzekali, pierwsi grali w grę. Cóż, "krowa, która dużo muczy...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 16:44, TobiAlex napisał:

Najlepszej w tym wszystkim jest to, że ponad połowa z tego wątku będzie pierwsza robiła
pre-ordery na DAIII. To taj jak w przypadku MW3 - narzekanie, płakanie a Ci co najbardziej
narzekali, pierwsi grali w grę. Cóż, "krowa, która dużo muczy..."


Praktycznie wszyscy narzekający na coda to hejterzy którzy nigdy by go nie kupili.

Dnia 13.04.2012 o 16:44, TobiAlex napisał:

@ZubenPL
Pozostawię Twój komentarz bez komentarza.


Na szczęście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 16:44, TobiAlex napisał:

@Braveheart
Weź ty się w końcu naucz, że na gram.pl nie ma funkcji "odpowiedź" - jest tylko na forum
a tam rzadko wchodzę.

Ale co drugi news i tak komentujesz :P
Swoją drogą tym postem udowodniłeś, że jak chcesz to potrafisz :)

Dnia 13.04.2012 o 16:44, TobiAlex napisał:

Po drugie - świetnie, nie pamiętasz swoich postów? I wedle Twojego
toku rozumowania to jak chcę napisać odpowiedź dla 3 osób to co, post pod postem?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&u=38187
Przejedź trochę scrollem na dół. Zobacz posty od 38215 do 38217. ;-) W temat regularnie zagląda Karharot i jakoś nikt do tej pory nie dostał warna za spam więc jednak chyba można ]:->

Dnia 13.04.2012 o 16:44, TobiAlex napisał:

A wtedy znowu będziesz płakał, że trzy posty zamiast jeden? Idź ochłonąć.

Kiedyś się pytałem jakiegoś moderatora czy takie coś jest właśnie dopuszczalne. A o Wilku mowa :P
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&pid=34083
PS: Do płaczu to jeszcze daleko czytaj spoconych oczu nie dygaj. ;-)
z mojej strony EOT jeśli chodzi o to. Chcesz to sobie dalej odpowiadaj.

Dnia 13.04.2012 o 16:44, TobiAlex napisał:

Najlepszej w tym wszystkim jest to, że ponad połowa z tego wątku będzie pierwsza robiła
pre-ordery na DAIII. To taj jak w przypadku MW3 - narzekanie, płakanie a Ci co najbardziej
narzekali, pierwsi grali w grę. Cóż, "krowa, która dużo muczy...".

Coś w tym jednak jest. Hejty się nawzajem gonią jednak zdania "Kiedy będzie można zamawiać pierwsze pre-ordery na gramie" będą pojawiać się dosyć często.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to miło jak pojawia się jakiś news o Bioware. Można wyładować całą frustrację po ciężkim dniu w pracy/szkole...

Po zawodzie jakim była "dwójka" osobiście nie wiążę zbyt dużych nadziei z jej kontynuacją, ale też nie skreślam jej z góry. Zobaczymy co tam Bioware wymodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 17:03, Kerethzimierz napisał:

A będą kolorowe zakończenia?


Nie, tym razem zakończenia otrzymamy w formie DLC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować