Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age III z zupełnie nowymi lokacjami. Mike Laidlaw ujawnia szczegóły

92 postów w tym temacie

Wiecie co. Nie da się wejść dwa razy do tej samej wody. Jedynke z dodatkiem mam i co jakiś czas chętnie odświeżam. Dwójkę olałem po demie. A na trójkę mnie nie nabiorą... Olać ściemniaczy. Miała być trylogia a wyszedł brazylijski serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze w BioWare, MISZCZÓW RPG co potrafią wydać erpegie z 3 lokacjami w 1000 wariantach i zrobić z tego hype na RPG wszechczasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki i dziewczyny chyba przespali kawał czasu. Większa różnorodność lokacji. No brawo. System przyczyn i skutków? Ojej. MOżliwość decydowania o wyposażeniu towarzyszy! Murowany hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, skoro ta gra będzie "bardziej najlepsza niż nasza poprzednia najlepsza gra" to powstaje nam tutaj hit millenium, powód do stworzenia Oscara specjalnie dla gry i złotego sracza dla producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo żelazne nerwy :D mi siadła psycha przy trzecim odwiedzaniu tej samej lokacji, gra poszla na sprzedaż ... cale szczeście sprzedała się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 01:46, KaPe napisał:

> Będzie RPG roku jak nic xD
A nie "dekady"? Czy to przy ME było?

Idź my na całość. Epoki, tysiąclecia, a nawet całego istnienia Wszechświata po jego kres!


Po jego kres większego gniota nie będzie, chyba, że zrobią jeszcze ME, albo DA IV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oceniam za całość, to jak było wciskane DLC, to jak skopane zostało tłumaczenie, to ile w DA:O było błędów. I owszem nadal uważam że DA:O jest fajne ale patrząc na "Talent i wizje artystyczną" miszczów z BW nie mam złudzeń co z tej serii zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 07:59, L33T napisał:

patrząc na "Talent i
wizje artystyczną" miszczów z BW nie mam złudzeń co z tej serii zrobią.

Generalnie to już zrobili. Ale będą doić DA i ME tak długo jak tylko się da. Przecież rządzi tam ea, a jak wiadomo są znani z pazerności i robienia tasiemców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować