Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oto zwiastun premierowy gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona

22 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

CD Projekt udostępnił trailer premierowy Edycji Rozszerzonej Wiedźmina 2. Polski wydawca przypomina również, że nocna premiera nastąpi już w najbliższy poniedziałek o godz. 20.00.

Przeczytaj cały tekst "Oto zwiastun premierowy gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ledwo co niedawno dostałem 30 minut temu swoją mroczną edycje i se gram właśnie w swojego wiedzmina 2 i uważam że to hicior grafika na x360 jest nawet ładniejsza niż na pc na medium settingach sterowanie też nie najgorsze ale grę się kupiło dla rozrywki i frajdy a nie dla sterowania gra to poprostu miód i pistacje jak dla mnie mega hicior z górnej półki nie bawiłem się tak znakomicie od czasu Premiery Skyrima na X360 gra jest mega cool ci co se nie kupili nie wiedzą co tracą bo ta gra będzie jeszcze hitem przez długie lata więc trzeba kuć żalazo póki gorące :) a teraz idę se jeszcze pograć i powymachiwać trochę wiedzminskimi mieczami do czasu aż ubije letho w 3 akcie bo póki co gram w 1 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajne jest intro jak letho zabija na statku króla obcinając mu głowę i zamrażając cały statek ten królobójca to taki koks jak trzech pudzianów razem zebranych intro gry robi wrażenie pozwala nam się jakby zjednoczyć z grą i światem wiedzmina a jeszcze większą frajdę robi obijanie strażników podczas uczieczki z więżienia fajnie się też biega po miasteczku z 1 aktu poczułem się jak by nastąpiło odrodzenie wiedzmina grałem kiedyś w jedynkę ale ona się nie umywa do 2 w 2 jest więcej frajdy z rozgrywki questy poboczne też są fajne i zlecenia na zabicie konkretnych monstrów z tablic ta gra dała mi i da napewno na długie lata do czasu wiedzmina 3 sporo radochy tak samo jak skyrim :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie, używaj Pan interpunkcji. Nawet z drobnymi błędami, lecz stawiaj kropki i przecinki gdyż czyta się to cholernie ciężko. Prosiłbym też o jakieś budowanie zdań a nie tępe nawalanie w klawiaturę.

Co do gry - odświeżę sobie dwójeczkę z wielką chęcią, znów na poziomie nagłej śmierci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sanders-sama gdybyś był choć trochę zorientowany, to wiedziałbyś, że Mroczna Edycja ma premierę wcześniej niż edycja standardowa edycji rozszerzonej (Jezu, jak to brzmi...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 00:18, TobiAlex napisał:

Sanders-sama gdybyś był choć trochę zorientowany, to wiedziałbyś, że Mroczna Edycja ma
premierę wcześniej niż edycja standardowa edycji rozszerzonej (Jezu, jak to brzmi...).


Nie mam konsoli więc tego typu informacjami sie nie interesuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 23:02, Leos8 napisał:

Panie, używaj Pan interpunkcji. Nawet z drobnymi błędami, lecz stawiaj kropki i przecinki
gdyż czyta się to cholernie ciężko. Prosiłbym też o jakieś budowanie zdań a nie tępe
nawalanie w klawiaturę.

Co do gry - odświeżę sobie dwójeczkę z wielką chęcią, znów na poziomie nagłej śmierci
;)

hmm inni piszą podobnie a ty ich nie krytykujesz Panie a mnie tak poprostu jak ci się czyta ciężko to się naucz czytać takich postów jak moje będzie ci lżej a co do samej gry na pc wypada blado i czasami się zacina na xboxie nie ma tego problemu więc ta gra jest warta kupna nawet jej z konsolą w sklepie gram pl w miarę niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2012 o 09:56, The_Gray_Fox napisał:

>
hmm inni piszą podobnie a ty ich nie krytykujesz Panie a mnie tak poprostu jak ci się
czyta ciężko to się naucz czytać takich postów jak moje będzie ci lżej a co do samej
gry na pc wypada blado i czasami się zacina na xboxie nie ma tego problemu więc ta gra
jest warta kupna nawet jej z konsolą w sklepie gram pl w miarę niskiej cenie.


Dzwoniła Twoja pani z polskiego. Prosiła żeby Ci przekazać, że masz -2 na semestr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 00:46, Sanders-sama napisał:

Nie mam konsoli więc tego typu informacjami sie nie interesuję.


Ale ponarzekać zawsze można ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 09:56, The_Gray_Fox napisał:

hmm inni piszą podobnie a ty ich nie krytykujesz Panie a mnie tak poprostu jak ci się
czyta ciężko to się naucz czytać takich postów jak moje będzie ci lżej a co do samej
gry na pc wypada blado i czasami się zacina na xboxie nie ma tego problemu więc ta gra
jest warta kupna nawet jej z konsolą w sklepie gram pl w miarę niskiej cenie.



Kolejna ofiara reformy "edukacyji" Donka T. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 10:40, RitzierComic napisał:


> >
> hmm inni piszą podobnie a ty ich nie krytykujesz Panie a mnie tak poprostu jak ci
się
> czyta ciężko to się naucz czytać takich postów jak moje będzie ci lżej a co do samej

> gry na pc wypada blado i czasami się zacina na xboxie nie ma tego problemu więc
ta gra
> jest warta kupna nawet jej z konsolą w sklepie gram pl w miarę niskiej cenie.

Dzwoniła Twoja pani z polskiego. Prosiła żeby Ci przekazać, że masz -2 na semestr :P

ty i krzysztof to banda hipokrytów sami jestescie nic nie warci z tym dogryzaniem mi i piszecie posty nie na temat gry tylko ortografi czyjejś najpierw sprawdzcie swoją a potem się podnoscie ofiary nabijania postów nie na temat takie posty jak wasze powinny być usuwane przez moderatorów pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 11:49, Lfdracon napisał:

> Nie mam konsoli więc tego typu informacjami sie nie interesuję.

Ale ponarzekać zawsze można ;>


Ależ ja nie narzekam... Byłem tylko ciekaw po co dawać konkretną datę skoro i tak można grać przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

motyw muzyczny z jedynki :P Kurde muszę szybko wziąć się za piąty tom, przejść jedynkę dopiero potem zainstalować dwójkę i pobrać te 10GB :P

Dwójkę przeszedłem parę razy ale bez przeczytania książek czy nawet przejścia jedynki, warto zrobić wszystko po kolei by uchwycić wiele smaczków jakie się znajdują w dwójce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak powinny rpg- wyglądać :) uczyć się od Polaków ;) nie rozumiem czemu ludzie lecą np. tak na Skyrima skoro dobry rpg = dobra fabuła, a w Skyrimie tego brak; rozumiem, że dać ludziom otwarty świat to od razu napalanie, a założę się że większość i tak głównego wątku nie skończy przez ten ogromnie otwarty świat (a jakże pusty jednak), więc lepiej dać coś bardziej liniowego, jednak mającego prawdziwy klimat i historię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować