Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwalnia sprzedaż Call of Duty

30 postów w tym temacie

BlackOps ma tryb Zombie, który trzyma mnie przy konsoli do dziś :) BlackOps 2 musi mieć ten sam tryb :) Pożyczyłem od kumpla MW3 i szczerze powiem, że ma on całkiem fajny tryb Survival, ale szybko się nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumię się nie dziwię (i mówie to jako niegdyś wielki fan Call of Duty i Modern Warfare). Nigdy nie podobały mi się gry od TreyArch, ale Moderny od IW były dla mnie super (zarówno 1 jak i 2). Niestety nawet te się zepsuły, bo trójka to naprawdę mega badziew, a BF3 bije go pod każdym względem jeszcze w przedbiegach... ale to moje zdanie i nie chcę wszyczynać tu kolejnej walki fanów CoDa i BFa ;) fakt faktem że ludzie zaczynają dostrzegać że to wciąż to samo (Panie Boże- żeby tak było! Tak naprawdę jest gorzej od poprzedniczek...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kampania każdego Call of Duty od Infinity Ward (Treyarcha nie znoszę) mi się podoba, tak multiplayer nudzi. Oczywiście, fajnie czasami zagrać, ale dużo bardziej przyciągnęło mnie do Battlefield''a 3. Niech zostawią singla w czasach współczesnych, a multiplayer wzbogacą o nowe "bajery" i będę zadowolony :)
Przypominam, że to tylko moje zdanie, komuś innemu może się taka idea nie podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze Pepsi został głównym analitykiem runku gier. Istnieje tak wiele czynnikow ktore moga wplynac na nizsza sprzedaz gier, ze twierdzenie ze to niezadowolenie graczy z powtarzalnosci jest tego przyczyna jest co najmniej mocno naciagane. W Ameryce padla jedna z najwiekszych sicie sprzedazy gier - z pewnoscia nie mialo to zadnego znaczenia. W ogole caly tynek odnotowal spadek - to pewnie tez jest nieistotne. Przez kilka poprzednich czesci klientom nie przeszkadzala "powtarzalnosc" - nagle zaczela :) Ci ktorym przeszkadzaja wady CoDa po prostu go nie kupuja. Ta seria ma tak wielka sprzedaz, ze o wiele bardziej prawdopodobne bylo by stwierdzeni ze nastapil przesyt rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować