Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Stubbs the Zombie - amant bez serca

49 postów w tym temacie

Lucas the Great

Utrzymujemy tempo, dziś kolejny markowy tekst redakcji gram.pl. Na jutro szykujemy dla Was coś naprawdę smakowitego, więc bądźcie czujni! Na razie czas na dawkę ciężkiego humoru. Powiew świeżości prosto z grobu, z którego w rozkładającym się ciele Stubbsa wygrzebał się nasz autor, Siwy. Wędrówka po uroczym mieście Punchbowl dostarczyła mu sporo wrażeń...

Przeczytaj cały tekst "Stubbs the Zombie - okiem Siwego" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze powiedz mi, gdzie widzisz informację, że to recenzja :D
Po drugie, wierz mi albo nie, Siwy nie zgodziłby się na żadne wytyczne. Robi w tym fachu od lat i nie szargałby swojej reputacji.

Pozdrawiam
Łukasz M. Wiśniewski
redaktor naczelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się zastanawiam nad kupnem. w Play''u dostała bardzo pozytywną ocenę. Fajnie, że można chodzić ręką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 16:36, krzysiek-blitek napisał:

A, i jeszcze mam jedno pytanie czy będą recenzje gier np. lem''a (nie mam na myśli teraz św.
Stanisława Lema )



Tak naprawdę zależy to w dużej mierze od Was. Jeśli tego oczekujecie od nas i tego szukacie w serwisie gram.pl ...
Wszystko jest możliwe :)

J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, moi drodzy... gram.pl jest przede wszystkim dla Was.
Tak więc, jesli podoba Wam się to, co się ostatnio pojawiło, to zaglądajcie regularnie, wołajcie znajomych, piszcie uwagi, komentujcie. Nie pozwólcie nam mieć wrażenia, że nasza robota trafia w pustkę, przecież autor bez czytelnika jest jak stryczek bez wisielca :D

Dobra, tymczasem mamy jeden głos na Heroes V, jeden na Wiedźmina. Ciekawe kto jutro okaże się najlepszym prorokiem na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 16:51, Lucas the Great napisał:

Tak, tak, moi drodzy... gram.pl jest przede wszystkim dla Was.
Tak więc, jesli podoba Wam się to, co się ostatnio pojawiło, to zaglądajcie regularnie, wołajcie
znajomych, piszcie uwagi, komentujcie. Nie pozwólcie nam mieć wrażenia, że nasza robota trafia
w pustkę, przecież autor bez czytelnika jest jak stryczek bez wisielca :D

Dobra, tymczasem mamy jeden głos na Heroes V, jeden na Wiedźmina. Ciekawe kto jutro okaże się
najlepszym prorokiem na forum :)

Ja obstawiam na nowego Tony Hołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam na Guild Wars 3
serwisie exe.gotfrag.com pojawiła sie krótka notka na temat 3 rozdziału Guild Wars. Ma być on utrzymany w klimatach północnej afryki, jednak pojawi się wiele kamiennych budynków. Dodatkowo znaleziono taki oto rysunek koncepcyjny, na którym widać lewitujący budynek w stylu islamski(www.gwpoland.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK.
Mamy już sześć typów na to, co jutro zamieścimy.
Kto ma rację, zbobaczymy, ale widzę, że macie duże oczekiwania... które w większości uprzedziliśmy, jak się przekonacie w najbliższych dniach. Nie ważne - piątek, świątek - codziennie planujemy nową porcję lektury.
Rozpuszczajcie wici, że na gram.pl zawsze jest co poczytać!

Pozdrawiam forumowiczów w imieniu całej redakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może dla tego który wytypuje trafnie jakaś nagroda ?
A tak ogólnie to fajny pomysł z tymi artykułami, i nie rozumię ludzi którzy mówią że piszecie nieobiektywne recki, w końcu nie istnieje coś takiego jak obiektywna recenzja!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować