Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Stubbs the Zombie - amant bez serca

49 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2006 o 17:37, TPTyogurt napisał:

Ja stawiam na stalkera albo duke nuke forever :D

Twojego głosu nie liczymy, bo to była prywatna wycieczka do tego, na co postawił Przemek t74 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja stawiam na saper Extra Next Generation Tip Top Turbo Hard Levels Pack 1 =P
a serio halo3? a moze wow dodatek? albo hmm sam nie wiem =P tyle tego jest =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 17:46, mefjak napisał:

to ja stawiam na saper Extra Next Generation Tip Top Turbo Hard Levels Pack 1 =P

Tą edycję ze specjalnym sprzętowym generatorem realistycznych wybuchów podpinanym do peceta? Testowałem i musiałem się przenieść do niezniszczonej części budynku, ale screeny sfajczyły się razem z kompem i generatorem wybuchów, więc na razie nie opiszemy... ;)

Na razie zdradzę tylko, że przez kilka najbliższych dni będziecie poznawać kolejnych naszych autorów (i autorkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tony nie bo na E3 bylo za malo info ;p
halo 3 nie bo to co moga wrzucic to tylko trainer
z burning crusade nic nie ma ;p
z wiedźmina zanim konket info dadzą to padniemy ze starości :)

ja obstawiam zapowiedź najnowszego C&C tiberium wars. jeśli macie trailer to jesteście mocni ;)))
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym usatyfakcjonowany HoMM 5 albo jeszcze lepiej SpellForce 2. Demko angielskie tej drugiej wbilo moja osobe w podloge pod biurkiem !!! Moze pojawiloby sie demko w wersji polskiej ? Choc to i tak juz za pozno - niedlugo polska premiera. mam nadzieje, ze atmosfera gry zyska a nie straci na pelnym spolszczeciu (chodzi mi o wypowiedzi/dobranie glosow do bohaterow). Tak czy inaczej H5 albo SP2 !! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie do swoich dwoch typow doaje jeszcze za przedmowca C&C 3. Te trzy gierki i mozna mnie wyslac na bezludna wyspe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na co by tu postawić.. najbardziej bym chciał spolszczenie do GW ale to raczej mało realne (napewno CD-PROJEKT w 14 dni nie spolszczył factions :D) z WoW''a mogą dać co najwyżej nowe tapetki, może jakiś konkurs dadzą albo... rozmowy na koniec tygodnia ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko powiem ze stubbs the zombie jest swietne. Pelno humoru w oryginalnej grze gdzie lazisz zombiakiem i bardzo fajna oprawa dzwiekowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No świetna jest. Nieważne jak oceniana ale mi się podoba.:)) i jeszcze ta cena 49,90. CDP OBY TAK DALEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam na gothica 3 lub heroesy V albo fifa world cup 2006 hehe zart :D no nie na pewno jutro bedą heroesy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować