Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra tygodnia: Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona

19 postów w tym temacie

Obyś miał rację pepsi, lepiej żeby ER Wiedźmina 3 wyszła w dniu jego debiutu... Z drugiej strony to już chyba taka tradycja, nie mówiąc już o "Do trzech razy sztuka" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jeśli ma wyjść Wiesio 3 to wtedy dopracować go i dać edycję rozszerzoną która da sporą ilość misji i innych ciekawostek z ewentualnym poprawieniem tam kilku babolków, które zawsze zdarzyć się mogą. Ale życzę CDPRed dalszych sukcesów i fajnie że już markę sobie Wiedźmin wyrobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 23:04, detreth napisał:


NA BRODĘ ODYNA. :O Toż to najlepsze wieści growe od czasu zapowiedzi Diablo III. Tyle godzin miażdżenia i siekanie w multiplayerze i tyle odrąbanych kończyn Ragnarem... Jeśli uda im się odtworzyć klimat poprzedniczki to chyba się zesram ze szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The_Seth ta, wczoraj ukończyłem po roku Wiedźmina 2 (grałem przez cały rok, tak bardzo mnie ta gra "ciągnęła"). A zakończenie - normalnie opad sceny:


Spoiler

[SPOJLER]Wiedźmin stanął na jakimś wzgórzu, spojrzał na te ruiny z trzeciego aktu, zszedł ze wzgórza i tyle go widzieli. Fantastyczne.[KONIEC SPOJLERA]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę jedynie, że przy tworzeniu kolejnej części CDP R pomyśli od samego początku nad konsolowymi wersjami. Może tym razem i gracze PS3 się załapią? Ewentualnie nowa generacja. To byłoby coś, więcej możliwości :). Co do ER, marzeniem byłby duży dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 23:02, The_Seth napisał:

Jak dla mnie W2 nawet przed poprawkami jest lepszym RPG niż Skyrim...


a dla mnie nie, odbiłem się dwa razy po 3-4 godzinach, a w Skyrimie 120 godzin zleciało raz dwa... Żeby nie było: pierwszy wiesław mi się podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 23:05, Braveheart napisał:

> Jak dla mnie W2 nawet przed poprawkami jest lepszym RPG niż Skyrim...
A co ma piernik do wiatraka ?


Może to, że wiatrak da się spierniczyć, ale piernika nie zwiatraczysz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Braveheart
Może to, że Skyrim był wspomiany w artukule? Czytałeś chociaż cały?

Sam gram w Skyrima do tej pory, 200 godzin. Seria Elder Scrolls zawsze mi się podobał. Nie zmienia to faktu, że Wiedźmin 2 w moim przekonaniu był najlepszym RPG ubiegłego roku.
Napisałem "Jak dla mnie..." - do własnej opinii mam prawo prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 23:49, TobiAlex napisał:

The_Seth ta, wczoraj ukończyłem po roku Wiedźmina 2 (grałem przez cały rok, tak bardzo
mnie ta gra "ciągnęła").


Widzisz, a ja przeszedłem Wiedźmina 2 od deski do deski a Skyrima męczę od dnia premiery i nadal uważam, że to tylko Oblivion po liftingu + mnóstwo błędów, które uniemożliwiają czerpanie przyjemności z gry ( błędy w głównych questach, ciągłe wieszanie się gry, itp. itd. ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tutaj z chęcią przyklasnę, szczególnie ostatniemu zdaniu, choć wiem, że CDP Red i tak ma moje zdanie gdzieś. A trójkę też kupię, choć być może nie od razu, by uniknąć trzeciego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Premiera Nocna od 20:00 w warszawskim empiku ci to mają dobrze ponoć będzie można podłorzyć na imprze swój głos pod jedną z postaci z gry ja jak bym miał okazję tym być to chętnie bym podłorzył głos pod Iorwetha bo to moja jedna z najbardziej ulubionych postaci :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 19:40, The_Gray_Fox napisał:

będzie można
podłorzyć na imprze swój głos pod jedną z postaci z gry


Ciekawe jak, skoro już wszystko w sklepach i zafoliowane...
Chyba że tak z mikrofonem do picu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować