Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Pierwszokomunijny poradnik zakupowy - gry na PC

22 postów w tym temacie

gram.pl

Utarło się już, że dzieci pierwszokomunijne hojnie obdarowywane są przez najbliższych przy okazji tej niezwykle ważnej dla katolików uroczystości. Doradzamy, jakie gry na PC najlepiej nadają się na prezent na tę wyjątkową okazję.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Pierwszokomunijny poradnik zakupowy - gry na PC" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 14:35, barth89 napisał:

Na komunię to się zegarek albo rower kupuje :P

Chyba 20 lat temu :P

A tak poza tym to... Angry Birds ? Serio ? Już lepiej Minecrafta, przynajmniej dzieciak poćwiczy kreatywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie powinno kupować na komunię. Zrobili jakiś głupi zwyczaj i się dzieciaki nauczyły, że dostają rower, konsole czy nawet quady o losie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 14:35, barth89 napisał:

Na komunię to się zegarek albo rower kupuje :P


Stare dobre czasy. Teraz się poprzewracało niektórym i do kanonu wchodzą quady i laptopy.

Pozostaje pytanie gdzie w tym wszystkim miejsce na przeżycie duchowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej że tu pomysły wychodzą żeby nie było czegoś takiego jak komunia święta...

... ale jakbym miał kupować to pewnie byłby to rower albo dobry komputer, a nie gra. Gry to sobie młody może kupować przez cały rok, a nawet kilka za jednym razem. Super wypasionego sprzętu to od tak nie dostanie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 14:49, leukocyt_model napisał:

Na komunię to ja sugeruję Diablo 3... będzie tematycznie pasować :D


Szczególnie zaś Edycję Kolekcjonerską (białe pudełko będzie idealnie pasować do wystroju stołu :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Wiedźmina, ten poradnik dla mnie nie istnieje... ^^

Srsly, kupować Gniewne Ptaszyska na PC? Przecież na Chrome jest od groma poziomów za darmo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dalibyście sobie spokój z takimi artykułami... rozumieim co kupić pod choinkę, ale komunie? Może od razu niech będzie podstrona serwisu religia.gram.pl i artykuły "Jakich gier unikać by trafic do nieba" lub "Gry, które pasują do okresu postnego"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rayman Origins? Srly? Gram od 16 lat, a już po samym demie tej gry mogę stwierdzić, że to najtrudniejsza produkcja w jaką grałem od baardzo dawna. Jeśli ktoś chce dzieciaka nauczyć klnąć, niech kupuje ;)
Poza tym uważam, że to idiotyzm na komunię grę kupić dzieciakowi... Jak już koniecznie, to rower jakiś, coś do sportu... tego dzisiejszym dzieciakom trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jeszcze z czasów zegarków i rowerów. Ale tak samo jest teraz z prawkiem po osiemnastce. Starzy teraz nie dość że fundują prawko to jeszcze i samochód ja jestem z tego rocznika gdzie na prawko się samemu zarabiało. Niestety czasy takie że ludziom się w dupach poprzewracało to samo z operacjami plastycznymi na komunie(WTF?!) Ale co do artykułu to dodatek do FIFY niema co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 14:47, pepsi napisał:

Stare dobre czasy. Teraz się poprzewracało niektórym i do kanonu wchodzą quady i laptopy.
Pozostaje pytanie gdzie w tym wszystkim miejsce na przeżycie duchowe.


Pewnie jak ktoś komuś kupi Ghost Recona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 15:49, Karanthir666 napisał:

Jeszcze trochę to będzie się kupowało mieszkania i samochody. Normalnie szok w jakim
kierunku to zmierza.


Szokiem jest to, że co czwarte dziecko w Polsce nie je obiadów. Serio, wolałbym, żeby ludzie zajęli się prawdziwymi problemami, a nie tym, co jakiś dzieciak z drugiego końca kraju dostanie lub nie na Komunię. Nie mój cyrk, nie moje małpy.

Okopolitan ->
Gram.pl jest sklepem, i to ich święte prawo by reklamować swój towar, nic w tym dziwnego. Jak będą chcieli, to dodadzą jaką sekcję im się żywnie będzie podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować