Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oops... We did it again, czyli problemy z instalacją łatki Edycji Rozszerzonej Wiedźmina 2 na PC

199 postów w tym temacie

Myszasty

Jak się okazuje problemy ze słynnym pięćdziesięciomegowym plikiem przy pecetowej premierze Wiedźmina 2 nie wyczerpały tematu. Zarówno na naszym, jak i kilku innych forach dyskusyjnych, pojawia się coraz więcej informacji o problemach z instalacją gigantycznej łatki zamieniającej grę w Edycję Rozszerzoną.

Przeczytaj cały tekst "Oops... We did it again, czyli problemy z instalacją łatki Edycji Rozszerzonej Wiedźmina 2 na PC" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet mnie nie denerwujcie. Nawet mi się to g... nie chce zainstalować. Coraz bardziej jestem przekonany, że docelowymi graczami to byli konsolowcy a nie pctowcy. Gracze pctowi byli testerami, zarówno gry jak i wytrzymałości psychicznej. Już się nawkurzałem przy mojej kolekcjonerce i 50 mb. Jak widzę zabawa wciąż trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nauczony doświadczeniem nawet tego nie zacząłem ściągać ;-)

Trzecie przejście zrobię pewnie w sierpniu (urlop, no i do tego czasu ogram to co mam do ogrania teraz) i wtedy zassam tego patcha -giganta. Mam nadzieję, że do tego czasu będzie już naprawiony instalator, bo "ręczna podmiana plików" brzmi mega słabo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowałem grę z kopi zapasowej na GOGu, którą teraz wszyscy mają możliwość dostać za darmochę i działa bez zarzutu + dostałem poradnik i artbook w pdf zaktualizowane do wersji rozszerzonej. Jedyny minus - instalator z goga ma 14 giga. Nie można bowiem wybrać jakie języki mają zostać pobrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 10:59, maciekwitek napisał:

Ja zainstalowałem grę z kopi zapasowej na GOGu, którą teraz wszyscy mają możliwość dostać
za darmochę i działa bez zarzutu + dostałem poradnik i artbook w pdf zaktualizowane do
wersji rozszerzonej. Jedyny minus - instalator z goga ma 14 giga. Nie można bowiem wybrać
jakie języki mają zostać pobrane.



Jak rozumiem na wersji z goga jest również wersja polska? Bo zastanawiałem się, czy będzie tam tylko angielska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są wszystkie języki wymienione na stronie: "Audio: English, French, German, Polish, Russian. Text: English, French, Italian, German, Spanish, Czech, Hungarian, Italian, Japanese, Polish, Russian, Chinese, Turkish.".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 11:06, maciekwitek napisał:

Są wszystkie języki wymienione na stronie: "Audio: English, French, German, Polish, Russian.
Text: English, French, Italian, German, Spanish, Czech, Hungarian, Italian, Japanese,
Polish, Russian, Chinese, Turkish.".



Wielkie dzięki. Poprawiłeś mi humor, bo już chciałem nawoływać do marszu z pochodniami pod siedzibę Cdprojekt. Raz im sie upiekło po pamiętnej nocy 50mb, teraz by tak łatwo nie poszło. Zamieszki, wieszanie kukieł prezesów CD... i takie tam inne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby móc grać w te nowe questy w III akcie trzeba przechodzić grę od początku czy wystarczy tylko save z III aktu? Bo mam save z III aktu ale nie widzę tych nowych questów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 11:17, dzl2008 napisał:

Instalke z gog mozna tez pobrac w czesciach:
Part 1 :1MB
Part 2: 2MB
Part 3 -10: po 2GB
Wystarczy odznaczyc opcje GOG.com downloader mode.


Dokładnie, ale nie jest podpisane, która część za co odpowiada, jaka to paczka językowa, itp. Przez to musiałem pobrać wszystkie mimo, że po turecku na ten przykład grać nie zamierzam. No, ale to tylko jedyny minus. Jestem bardzo zadowolony z tej kopi zapasowej na GOGu. Nie dość, że gra się poprawnie zainstalowała, to jeszcze jest mnóstwo dodatków i to zaktualizowanych do ER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 10:59, maciekwitek napisał:

Ja zainstalowałem grę z kopi zapasowej na GOGu, którą teraz wszyscy mają możliwość dostać
za darmochę i działa bez zarzutu + dostałem poradnik i artbook w pdf zaktualizowane do
wersji rozszerzonej. Jedyny minus - instalator z goga ma 14 giga. Nie można bowiem wybrać
jakie języki mają zostać pobrane.

O... Ja mam kupioną edycję premium, też mogę zrobić taką sztuczkę? Kopia zapasowa by się przydała, bo napęd ostatnio ma tendencję do rysowania płyt. Jeśli tak to mógłby ktoś opisać co trzeba zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować