Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oops... We did it again, czyli problemy z instalacją łatki Edycji Rozszerzonej Wiedźmina 2 na PC

199 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2012 o 11:29, Gorthak napisał:

O... Ja mam kupioną edycję premium, też mogę zrobić taką sztuczkę? Kopia zapasowa by
się przydała, bo napęd ostatnio ma tendencję do rysowania płyt. Jeśli tak to mógłby ktoś
opisać co trzeba zrobić?

Wchodzisz na http://www.gog.com/en/witcher2/backup/ wklepujesz key i możesz pobierać :)
A ja mam znowu inny problem, zrobiłem od nowa reinstalke gry i po wpisaniu klucza, cały czas pobiera tylko jeden i ten sam plik 1209KB. Dojdzie do końca i od nowa łączy się z tym samym plikiem i go pobiera. Zaraz się wkurze i ściągnę z GOG backupa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 11:42, rafal12322 napisał:

A ja mam znowu inny problem, zrobiłem od nowa reinstalke gry i po wpisaniu klucza, cały
czas pobiera tylko jeden i ten sam plik 1209KB. Dojdzie do końca i od nowa łączy się
z tym samym plikiem i go pobiera. Zaraz się wkurze i ściągnę z GOG backupa :/


Mam to samo. Zapętliło się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku okazały się że wszystkie pliki były uszkodzone(nie były do końca ściągnięte przez downloader) więc manual download poszedł w ruch teraz wszystko spokojnie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, którzy mają Wiesława 2 na PC, ale jeszcze nie pobrali patcha rozszerzającego (tak, tego 14 GB), radzę nie pobierać. Lepiej załatwić sobie backup na GOG.com (darmowy, dla każdego, kto ma pudełkowego Wieśka, jakby ktoś jeszcze nie wiedział) - o ile wiem, jest już w wersji rozszerzonej, zajmuje podobna ilość miejsca (też koło 14 GB), a pobiera się błyskawicznie (mi rano całość pobrała się w jakieś 45 min. na łączy 25 mb/s).

Natomiast ten backup to świetny bajer, nie dosć, że dodatki, takie jak instrukcja, poradnik czy maka zaktualizowane do ER, to jeszcze sporo innych bonusów. Polecam mocno sobie ten backup zrobić, bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 12:09, lis_23 napisał:

Szkoda że wszystkie dodatki do pobrania na GoGu są po angielsku: artbook, poradnik, komiks,
itp.


Spróbuj zassać coś o nazwie "localized extras", czy coś w ten deseń (gdzieś przy końcu listy dodatków, nie pamiętam teraz, jak się to dokładnie zwało). Znajdź paczkę, gdzie masz PL - sporo z dodatków jest zlokalizowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2012 o 12:13, Tenebrael napisał:


Spróbuj zassać coś o nazwie "localized extras", czy coś w ten deseń (gdzieś przy końcu
listy dodatków, nie pamiętam teraz, jak się to dokładnie zwało). Znajdź paczkę, gdzie
masz PL - sporo z dodatków jest zlokalizowanych.


Widziałem to i zaraz pobiorę ale wątpię żeby to działało na drukowane dodatki, bardziej jest to do filmików, ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 12:11, Tenebrael napisał:

Natomiast ten backup to świetny bajer, nie dosć, że dodatki, takie jak instrukcja, poradnik
czy maka zaktualizowane do ER, to jeszcze sporo innych bonusów. Polecam mocno sobie ten
backup zrobić, bo warto.


Jak dla mnie to jest wielki plus, bo normalna łatka narobiła mi tylko zamieszania. Właśnie ciągnę z goga, bo już mnie szlak trafiał od grzebania co jest nie tak z tym uaktualnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 12:18, Numenpl napisał:

to znaczy piszą na serwisach że albo backup tak jak piszesz albo tak jak ja manual całego
update''a bo cyrki z downloaderem są


No ja wpier pociągnąłem normalne uaktualnienie i klnę od rana. Błąd za błędem podczas instalacji. Lepiej bierz z goga. Nie będziesz tyle wyzywał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chłopie wczoraj grę wywaliłem a dzisiaj świeża instalka w 15 min. potem manual download w 1 godz.(całe 35 części patcha i 5 plików lokalizacji) i instaluję obecnie patch bezproblemowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 12:20, Numenpl napisał:

chłopie wczoraj grę wywaliłem a dzisiaj świeża instalka w 15 min. potem manual download
w 1 godz. i instaluję obecnie patch bezproblemowo


To masz szczęście. Ja zainstalowałem od nowa, pociągnąłem od nowa patch i dalej nic. Poczytaj na forach. Nie tylko ja mam ten problem. Może chodzi o konfigurację sprzętową. Nie wiem. Nie mam zamiaru szarpać się z całym kompem o jedną grę. Wolę ściągnąć całą wersję i mieć to z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 12:33, pitmarek napisał:

wszystko ok ? Nie jestem jakimś fachowcem od komputerów ale może jakaś mała podpowiedź
w których katalogach i plikach podmienić łatki?

proste tam gdzie ściągnąłeś czyli downloads ładujesz te poprawione bomba 1 pliku nie ściągnąłem bin 33 no dobra transfer 2,3 MB/s zrobi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...]
TW2EE_Patch-1.bin 298 480 896
TW2EE_Patch-2.bin 300 000 000

MD5:9784f4660b7e2caab4d03b81ad947107 *TW2EE_Patch-1.bin
MD5:a33eb8d6eb84cebdc9a7de8fbe233afa *TW2EE_Patch-2.bin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować