Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oops... We did it again, czyli problemy z instalacją łatki Edycji Rozszerzonej Wiedźmina 2 na PC

199 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2012 o 10:52, Lordpilot napisał:

Nauczony doświadczeniem nawet tego nie zacząłem ściągać ;-)


Ja tak samo :-)

Dnia 17.04.2012 o 10:52, Lordpilot napisał:

Trzecie przejście zrobię pewnie w sierpniu (urlop, no i do tego czasu ogram to co mam
do ogrania teraz) i wtedy zassam tego patcha -giganta. Mam nadzieję, że do tego czasu
będzie już naprawiony instalator, bo "ręczna podmiana plików" brzmi mega słabo ;-)


Też nie mam zamiaru na razie grać... Do wakacji na pewno to naprawią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak po chłopsku - co gdzie i jak mam zrobić. Łatki tzn 1 i 2 ściągnąłem na pulpit - co dalej. Wiem że klikanie na nie bezpośrednio nie ma sensu bo wyskakuje mi menu wyboru tj. wybrać program z listy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem wydaje się zabawny.
Do momentu, gdy trzeba wszystko (lub część plików) ściągać od nowa.
Na Neostradzie.
U mnie ściąganie plików to jakieś 27h roboty. Geez...

Nic to, przymusowy urlop od BF3/TF2 i jest dobry moment na dokończenie Grimrock :]

O zostawieniu kompa na noc czy na cały dzień nie ma za bardzo mowy, co jakiś czas urywa połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 12:37, Sanders-sama napisał:

czasu
> będzie już naprawiony instalator, bo "ręczna podmiana plików" brzmi mega słabo ;-)


Drogie Panie, wszystko działa. Podmiana ręczna plików to dwa kliknięcia. Ja rozumiem, że windows odmóżdża, ale chyba nie do tego stopnia by mieć problem z pobraniem pliku w odpowiednie miejsce i odpowiedzeniem "nadpisz" lub "zastąp" na pytanie "co mam z tym fantem zrobić, bo plik o takiej samej nazwie już istnieje". Albo przepraszam, faktycznie, wybaczcie mi - nie grajcie w to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie wszystko super się zainstalowało, korzystając z uprzyjemnienia ze strony CD PRO zacząłem pobieranie wcześniej i ku mojej radości w edycję rozszerzoną zagrałem 30 min po północy, jest zaje!! :D dzieki CDP RED :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale dlaczego cytujesz coś czego ja nie napisałem? To że tobie się strasznie pali do zagrania po raz n-ty w to samo nie oznacza że ja też będą siedział i się z tym babrał. Wiesz, mam inne gry prócz Wiedźmina 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 12:42, pitmarek napisał:

A tak po chłopsku - co gdzie i jak mam zrobić. Łatki tzn 1 i 2 ściągnąłem na pulpit -
co dalej. Wiem że klikanie na nie bezpośrednio nie ma sensu bo wyskakuje mi menu wyboru
tj. wybrać program z listy itd.

Też miałem ten problem, a dokładnie problem ze zlokalizowaniem tych plików które wcześniej pobrałem, u mnie jest to w: Komputer/ dysk lokalny C:/ Downloads - a nie, jak wcześniej myślałem w " pobrane "

http://forum.gram.pl/upl/forum/2012_16/20120417015930.jpg

pobierasz dwa pierwsze pliki i je tutaj podmieniasz, potem odpalasz launcher i instalka patcha jest już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 13:02, sfetrzak napisał:

Ściągnąłem 1 i 2 stąd i cały czas to samo. Wywala się na rozpakowywaniu pack0.dzip...
Resztę plików ściągałem w piątek.


Wiesz co możesz zrobić. Jesli katalog z grą nazwałeś Wiedźmin to zmień na Wiedzmin. Podobno coś jest z polskimi znakami nie tak. A jak to nic nie da to bierz swoją wersję z goga i po problemie. Ja tak zrobiłem i teraz działa aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Nie przeczytałem posta do mojego pierwszego zapytania. Poszło gładko i jest ok. A swoją droga CD project znowu nie popisał się. Ale wyszło na dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza o kolejną wtopę, jeszcze większą wtopą jest to, że można nie ukończyć samouczka - na etapie awansu postaci wchodzę do menu, dodaję punkt, gdzie trzeba, wychodzę i... i nic, dalej pokazuje, że mam dodać punkt. Kolejny błąd to przy graniu padem - przycisk A nie zawsze reaguje (np. trzeba 2-3 wcisnąć, aby postać weszła w tryb medytacji). A swoją drogą - wersja konsolowa ma bardzo fajny ficzer porównywania przedmiotów, nie widzę tego w wersji PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 13:26, macman78 napisał:

Wiesz co możesz zrobić. Jesli katalog z grą nazwałeś Wiedźmin to zmień na Wiedzmin. Podobno
coś jest z polskimi znakami nie tak. A jak to nic nie da to bierz swoją wersję z goga
i po problemie. Ja tak zrobiłem i teraz działa aż miło.


Dawno przy instalacji zmieniłem na Wiedzmin. Niestety chyba będę musiał ściągnąć z goga... Znowu cały dzień czekania z moim netem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 13:33, sfetrzak napisał:

Dawno przy instalacji zmieniłem na Wiedzmin. Niestety chyba będę musiał ściągnąć z goga...
Znowu cały dzień czekania z moim netem...


Możesz jeszcze raz spróbować pobrać paczkę 1 i 2. Pisali, że były one uszkodzone... Jeśli ci się chce nadal bawić oczywiście. Ja próbowałem od rana i po paru większych bluzgach dałem sobie spokój... Wersja na gogu jest jedynym plusem w tym cyrku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Miałem W2 w wersji 2.0. Ściągnąłem downloader, pobrałem to 10 GB i czekałem na resztę. Teraz, gdy włączam downloader, wyskakuje okienko pobierania, ale zaraz znika. Już się pogubiłem, co mam ściągnąć i skąd, a czego nie. Może mi ktoś to wytłumaczyć? Byłym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha ale komedia :) czyli teoretycznie miałbym ściągnąć łatkę 10GB, ale okazuje się, że jest zasyfiona i ręcznie muszę zmienić pliki. :D
Dobrze, że przynajmniej jest ta akcja z gogiem i tam jest od razu załatana cała gra. Co nie zmienia faktu, że będę musiał zrobić ISO, podzielić na płyty i wypalić.
Kurczę, jakbym miał pirata normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować