Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oops... We did it again, czyli problemy z instalacją łatki Edycji Rozszerzonej Wiedźmina 2 na PC

199 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2012 o 13:31, TobiAlex napisał:

i nic, dalej pokazuje, że mam dodać punkt.


Użyj mutagenu. Info o nich wyświetla się w samouczku, ale już nie jako cel zadania. Mi pomogło i jestem już po prologu. ;)

Poza tym wróciłem sobie do domciu po zajęciach, przespałem się, ściągnąłem co trzeba już z poprawionych linkó i wszystko ładnie śmiga. Chociaż nie ukrywam, fajnie by było, gdyby nie było już więcej afer tego typu - ale mimo wszystko, update z nową zawartością, za darmo - na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 21:17, P1ter111 napisał:

A więc tak. Ja odinstalowałem grę, zainstalowałem ją, pobrałem tylko te 2 uszkodzone
pliki, zainstalowałem patcha i wszystko działa.
Ale, uwaga, mam problem, kolejny. Przeszedłem Prolog, i miałem właśnie ujrzeć nową animację
wieńczącą prolog właśnie, z narracją Jaskra. Niestety, obejrzałem sobie czarny ekran.
Wie ktoś, czemu? Proszę o pomoc. ;)

Mam dokładnie to samo, nie wiem w czym tkwi problem :/ Jutro kończę ściągać bakupa EE z GOG i zobaczymy czy dalej tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jabym sprawdził czy rozmiary ściągniętych plików(wszystkich, nie tylko tych nowych) zgadzają się z rozmiarami plików na http://pl.thewitcher.com/ee_manual/ troche klikania bedzie:/
albo
wylaczyc antywirus/firewall, bo nie wiem na jakiej zasadzie nastepuje "ulepszanie" gry, ale może którys z tych programikow sie czepia i nie pokazuje komunikatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2? Odgrzewany kotlet widzę... Jedynka była sto razy lepsza. Tutaj tylko ładniejsza jest grafika, a nadal są te same błędy w większości (umiejętności na przykład, które się nie przydają i są upychaczami drzewka talentów) , a historia to klapa, tyle powiem. W jedynce te wybory były wyborami, a tutaj ma się tylko curscenki.

Spoiler

Zakończenie kijowe

. Idę klepać po raz czwarty jedynkę, bo na Wieśmaka 2 żałuję i kasy, i czasu (jak już kupiłem w dniu premiery to chciałem dokończyć i zobaczyć jak się skończy... a skończyło się
Spoiler

dziadowsko

). Nieźle też było, jak w pierwsze dni nie mogłem jakoś odpalić gry. Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O zgrozo mniej niż 1 promilowi ludzi nie działa DLC które CDP udostepnił za darmo ( nie podążajac jedyna słuszną droga napchania sobie portfela wzorem innych wydafcuuuff) i te biedne masy sczezną marnie czekając naście godzin lub może nawet dzień na poprawkę lub nie daj boże będą musieli RĘCZNIE ( no nóż się w kieszeni otwiera przecież nie każdy skończył informatykę na politechnice żeby takie operacje przeprowadzać) ściągnąc i podmienić pliki. WSTYD CDP następnym razem wrzucajcie na dlc na płytkę z grą i udostępniajcie klucz za drobną opłatą żeby uniknąć wycia zawiedzionych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 00:08, fabio napisał:

O zgrozo mniej niż 1 promilowi ludzi nie działa DLC które CDP udostepnił za darmo


Skąd masz te dane? Wiesz, że jednemu promilowi? A może procentowi?Albo 10%?

Dnia 18.04.2012 o 00:08, fabio napisał:

i te biedne masy sczezną marnie czekając naście godzin lub może nawet dzień na poprawkę
lub nie daj boże będą musieli RĘCZNIE ( no nóż się w kieszeni otwiera przecież nie każdy
skończył informatykę na politechnice żeby takie operacje przeprowadzać) ściągnąc i podmienić
pliki.


Jak będziesz kupował samochód i dajmy na to sprzedawca powie ci, że masz klimatyzacje gratis. Potem okaże się, że ona nie dział. Sprzedawca powie jednak, że działa, tylko trzeba sobie wyregulowac. Wówczas też bedziesz taki mądry, że nie każdy kończył mechanikę samochodową? Dla mnie wyregulowac klimę to pikuś.

>WSTYD CDP następnym razem wrzucajcie na dlc na płytkę z grą i udostępniajcie klucz

Dnia 18.04.2012 o 00:08, fabio napisał:

za drobną opłatą żeby uniknąć wycia zawiedzionych klientów.


Jak nie będzie działać to na jedno wyjdzie :P

Ps." Boże" zwyczajowo i poprawnie piszemy z dużej litery. Tak jest przyjęte nawet jeśli jesteś nie wierzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 23:30, Adamantium napisał:

Wiedźmin 2? Odgrzewany kotlet widzę... Jedynka była sto razy lepsza. Tutaj tylko ładniejsza
jest grafika, a nadal są te same błędy w większości (umiejętności na przykład, które
się nie przydają i są upychaczami drzewka talentów) , a historia to klapa, tyle powiem.
W jedynce te wybory były wyborami, a tutaj ma się tylko curscenki.

Spoiler

Zakończenie kijowe

.
Idę klepać po raz czwarty jedynkę, bo na Wieśmaka 2 żałuję i kasy, i czasu (jak już kupiłem
w dniu premiery to chciałem dokończyć i zobaczyć jak się skończy... a skończyło się
Spoiler

dziadowsko

).
Nieźle też było, jak w pierwsze dni nie mogłem jakoś odpalić gry. Brawo!



Masz na prawdę silne argumenty, brawo ;)

Wiedźmin był naprawdę dobrą grą ale myślę, że gdyby dwójka poszła dokładnie tą samą drogą co pierwowzór to dopiero mielibyśmy do czynienia z " odgrzewanym kotletem "
Wiedźmin 2 wydaje się być bardziej dojrzały, postaci, bohaterowie są bardziej krwiste, bardziej wyraziste i to różni dwójkę od jedynki, przynajmniej w moim mniemaniu, wszak gra jak i jej koncempt muszą ewoluować a nie stać w miejscu.
Co do niemożności gry w W2 w " pierwsze dni " - cóż, ja nie mogłem grać tylko w nocy z niedzieli na poniedziałek, w poniedziałek już grałem w najlepsze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie z tą animacją na końcu prologu pomogła zmiana formatu na 16:9. Ale doszły za to 2 ogromne czarne paski i obraz przez to stał się jeszcze mniejszy i mało co widać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na szybko, nie wiem czy już padał odpowiedź: czy w wersji po-17 kwietnia (czyli Downloader.exe zamiast Pre-Downloader.exe) błąd jest już naprawiony, czy też trzeba te pliki ściągać ręcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 14:31, Minamir napisał:

Pytanie na szybko, nie wiem czy już padał odpowiedź: czy w wersji po-17 kwietnia (czyli
Downloader.exe zamiast Pre-Downloader.exe) błąd jest już naprawiony, czy też trzeba te
pliki ściągać ręcznie?


Prościej będzie jak ściągniesz wersję z goga. Minus jest taki, że gra instaluje wszystkie języki i zajmuje więcej miejsca, ale śmiga bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 15:16, maniekk napisał:

Prościej będzie jak ściągniesz wersję z goga. Minus jest taki, że gra instaluje wszystkie
języki i zajmuje więcej miejsca, ale śmiga bez problemu.


Problem w tym, że ściąganie przez downloader ze strony Wiedxmina już się prawie kończy, i nie chciałbym wszystkiego ponawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2012 o 00:26, macman78 napisał:


Jak będziesz kupował samochód i dajmy na to sprzedawca powie ci, że masz klimatyzacje
gratis. Potem okaże się, że ona nie dział. Sprzedawca powie jednak, że działa, tylko
trzeba sobie wyregulowac. Wówczas też bedziesz taki mądry, że nie każdy kończył mechanikę
samochodową? Dla mnie wyregulowac klimę to pikuś.


Jak kupowałem samochód ( czytaj wieśka 2) to nie było żadnej mowy o darmowych dlc ( czyli Twojej klimie) więc darmowa edycja imho jest to ukłon w stronę klientów np. za rozszerzenie wieśka 1 trzeba było zapłacić

Dnia 18.04.2012 o 00:26, macman78 napisał:

Ps." Boże" zwyczajowo i poprawnie piszemy z dużej litery. Tak jest przyjęte nawet jeśli
jesteś nie wierzący.



Słowo "Boże" w zwrocie " nie daj boże" jest dopuszczalne w pisowni z małej litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przynajmniej CD Projekt działa i stara się poprawić coś. No i utrzymuje kontakt z graczami. Ja na Xboxie nie mogę odpalić Mass Effecta od 40 dni a Bioware i EA mają mnie (i masę innych graczy) kompletnie w dupie. Więc nie ma co robić tragedii myślę, że w ciągu najbliższych dni problemy z patczami zostaną rozwiązane. Życzę cierpliwości ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować