Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oops... We did it again, czyli problemy z instalacją łatki Edycji Rozszerzonej Wiedźmina 2 na PC

199 postów w tym temacie

Może problem występuje gdy macie zainstalowane patche 2.0 lub 2.1 zainstalujcie na gołą wersję gry, bez patchy, ja tak zrobiłem i nie mam problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 16:08, BroVaR87 napisał:

Powiem szczerze, że zawiodłem się na tym patchu. Nie chodzi tu o dodatkową zawartość,
jak ciągły brak należytej optymalizacji gry.


Przez brak należytej optymalizacji mówisz że Ci źle chodzi ? Może czas zaktualizować swój PC deczko ? Gra nawet w wersji 1.0 śmigała mi jak rakieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 16:08, BroVaR87 napisał:

Powiem szczerze, że zawiodłem się na tym patchu. Nie chodzi tu o dodatkową zawartość,
jak ciągły brak należytej optymalizacji gry.


Gra po wgraniu ER działa znacznie szybciej niż w wersji 20 i 2.1 więc coś musisz mieć u siebie nie tak, zaktualizuj sterowniki, z defragmentuj dysk twardy, wyczyść system ze zbędnych śmieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 16:19, Isildur napisał:

Gra po wgraniu ER działa znacznie szybciej niż w wersji 20 i 2.1 więc coś musisz mieć
u siebie nie tak, zaktualizuj sterowniki, z defragmentuj dysk twardy, wyczyść system
ze zbędnych śmieci :)


Komputer optymalizuję, defragmentuję i oczyszczam ze śmieci dosyć często (dzięki TuneUp''owi), mam wgrane najnowsze sterowniki (296.10) i DirectX''a z kwietnia 2011 r. i mimo to gra nie działa odpowiednio płynnie. Owszem, może podzespoły mojego kompa nie są już tak mocne jak na dzisiejsze standardy (Core2Duo E8200, 4 GB RAM DDR2, GeForce 9600 GT). Ale jeśli przy ustawieniach grafiki na domyślnych parametrach (wszystko na minimum przy rozdzielczości 1440x900) gra na otwartych przestrzeniach spada do 25 fps/s, a jedynie w zamkniętych pomieszczeniach potrafi uzyskać powyżej 30 fps/s (pomijam już tu samouczek, który jak się wcześniej zacinał tak zacina się nadal), to chyba coś jest na rzeczy. Już lepiej mi Skyrim chodzi i nawet w moim odczuciu graficzniej prezentuje się o wiele lepiej i przejrzyściej niż Wiedźmin 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać przy grafice w TES''ie V, to po użyciu dobry modów poprawiających ją np. Skyrim HD - 2K Textures, bo bez nich już nie jest tak różowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj ściągnałem 10 giga. Dzisiaj pobrałem resztę. Nie działa, sławny błąd... Pobieram ponownie dwa pierwsze pliki, instaluję, dalej nie działa. Pobieram ponownie podmieniam, instaluję, dalej nie działa. Toż to jakiś niesmaczny żart. Zasysam od nowa całe 10 giga. Jeżeli to nic nie da to chyba poprostu sobie podaruję, albo kiedyś wersję z goga pobiorę.
Wielka szkoda, że dali plamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 15:06, P1ter111 napisał:

Powiedzcie mi, jak czegoś nie mam. To są WSZYSTKIE pliki w folderze "downloads" :
- TW2EE_Patch
- TW2EE_Patch-1.bin do -35.bin
- TW2EE_PL_Voiceover-1.bin do -4.bin
- TW2EE_PL_Voiceover

Brakuje mi czegoś?


Miałem ten sam problem, pewnie ściągałeś predownloaderem. Ściągnij ten exec: http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/files/wwwpatch/PL/TW2EE_PL_Voiceover.exe i wsadź go do folderu z resztą plików, po tym poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dizwne, ja też nie miałem problemów. A ściąganie zacząłem tydzień temu (z przerwami). Brakujące pliki dociągnąłem super późno, bo o godzienie 4 w nocy, a jedyne, co musiałem zrobić to wejść po inny program do pobierania na stronę Wieśka. W każdym razie, dobrze, że już problemy w większości przypadków rozwiązane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Ja odinstalowałem grę, zainstalowałem ją, pobrałem tylko te 2 uszkodzone pliki, zainstalowałem patcha i wszystko działa.
Ale, uwaga, mam problem, kolejny. Przeszedłem Prolog, i miałem właśnie ujrzeć nową animację wieńczącą prolog właśnie, z narracją Jaskra. Niestety, obejrzałem sobie czarny ekran. Wie ktoś, czemu? Proszę o pomoc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 21:17, P1ter111 napisał:

A więc tak. Ja odinstalowałem grę, zainstalowałem ją, pobrałem tylko te 2 uszkodzone
pliki, zainstalowałem patcha i wszystko działa.
Ale, uwaga, mam problem, kolejny. Przeszedłem Prolog, i miałem właśnie ujrzeć nową animację
wieńczącą prolog właśnie, z narracją Jaskra. Niestety, obejrzałem sobie czarny ekran.
Wie ktoś, czemu? Proszę o pomoc. ;)


Bo to była mroczna opowieść. :D:D:D Zarcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 21:17, P1ter111 napisał:

A więc tak. Ja odinstalowałem grę, zainstalowałem ją, pobrałem tylko te 2 uszkodzone
pliki, zainstalowałem patcha i wszystko działa.
Ale, uwaga, mam problem, kolejny. Przeszedłem Prolog, i miałem właśnie ujrzeć nową animację
wieńczącą prolog właśnie, z narracją Jaskra. Niestety, obejrzałem sobie czarny ekran.
Wie ktoś, czemu? Proszę o pomoc. ;)


A nie grasz czasem na Mrocznym trybie? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 21:17, P1ter111 napisał:

A więc tak. Ja odinstalowałem grę, zainstalowałem ją, pobrałem tylko te 2 uszkodzone
pliki, zainstalowałem patcha i wszystko działa.
Ale, uwaga, mam problem, kolejny. Przeszedłem Prolog, i miałem właśnie ujrzeć nową animację
wieńczącą prolog właśnie, z narracją Jaskra. Niestety, obejrzałem sobie czarny ekran.
Wie ktoś, czemu? Proszę o pomoc. ;)

pliki lokalizacyjne ściągnięte??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować