Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medal of Honor: Warfighter - wrażenia z pokazu

16 postów w tym temacie

gram.pl

Reanimacja serii Medal of Honor mogła się podobać lub nie, ale jednego nie można jej odebrać – jak mało która gra w historii była autentyczna. Może grafika nie była najpiękniejsza, może były błędy, może multiplayer był mierny, ale kampania dla jednego gracza pozwalała poczuć jak wygląda wojna.

Przeczytaj cały tekst "Medal of Honor: Warfighter - wrażenia z pokazu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wreszcie nie rozumiem: czy GROMowcami będziemy mogli grać od pewnego momentu, bo będą odblokowani czy musimy złożyć pre-order żeby nimi grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie zagram w jakieś demo czy bete na pewno nie kupię, w poprzednim MoHu multi było tak lipne, że szkoda gadać, lata świetlne za BlackOpsem czy Battlefildem. Ale ponieważ cieszy mnie wprowadzenie GROMu do MoHa a i za multi jest odpowiedzialne inne studio niż w poprzednim MoHu, szanse mogę dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak - Grom pojawi się w singlu jako "towrzysze broni", a w multi jako modele naszych postaci. A jeśli sobie dokupimy, to też specjalną klasę dostaną, dobrze zrozumiałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 10:50, mistah_oSi napisał:

Przeczytaj jeszcze raz ostatnie zdanie i wszystko stanie sie jasne. xP


Czytając cały artykuł można te dwie rzeczy wywnioskować, więc wolałem się spytać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 10:52, Fenarid napisał:

i za multi jest odpowiedzialne inne studio niż
w poprzednim MoHu, szanse mogę dać.


A to jest ciekawe, bo multi w MoH stworzyło DICE, które przecież zrobiło niezłe multi w BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 13:19, matthew87 napisał:

A to jest ciekawe, bo multi w MoH stworzyło DICE, które przecież zrobiło niezłe multi
w BF3.

Ale to MoHowe im wybitnie nie wyszło - lagi (w stylu - wbiegasz za osłonę, a kule i tak Cie dosięgają, no MW3 normalnie), granaty o zasięgu rażenia petardy za 50 groszy, brak destrukcji, klaustrofobiczne mapy, karabiny szturmowe o celności snajperki.
Jedyne co im wyszło to system Scorechainów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka. Za multiplayer poprzedniej części odpowiadał zespół który spłodził Battlefield 1943. Za Bad Company 2 i Battlefield 3 mogły być dziełem innego odłamu studia DICE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W informacjach na temat gry z gram.pl:

Medal of Honor: Warfighter - Edycja Limitowana - zawartość:
gra Medal of Honor: Warfighter
dostęp do snajpera z jednostki U.S. Navy SEALS wraz z bonusowym wyposażeniem w trybie multiplayer
wcześniejszy dostęp do klasy żołnierza GROM

Wynika że dodatkową klasę GROM i tak można za darmo odblokować bez preordera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 13:51, Lisun napisał:

Ale to MoHowe im wybitnie nie wyszło - lagi (w stylu - wbiegasz za osłonę, a kule i
tak Cie dosięgają, no MW3 normalnie)

Apogeum tej przypadłości mozemy zaobserwowac w BF3, w BC2 zreszta tez bylo ale mniej odczuwalne - i to nie lagi - to po prostu cudowny netcode panow z Dice.

Dnia 17.04.2012 o 13:51, Lisun napisał:

brak destrukcji, klaustrofobiczne mapy

Mowisz chyba z perpektywy fana BFa i niczego wiecej, bo kolesie po prostu takie mieli zalozenie i tego nie nalezy im wytykac jako ogolnoprzyjeta wade. Jak dla mnie po prostu wielszosc map byla malo grywalna na tryby multi i gameplay jaki tak gra oferowala.
Teraz za multi bedzie odpowiadalo Danger Close wiec mam nadzieje na poprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świetny artykuł :) ale miałem nadzieję, że w singlu też będzie można pośmigać GROMem, bo multi to jednak zupełnie co innego. Co nie zmienia faktu, że nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2012 o 13:19, matthew87 napisał:

A to jest ciekawe, bo multi w MoH stworzyło DICE, które przecież zrobiło niezłe multi
w BF3.


No właśnie i gdybyś Ty robił konkurencje swemu flagowemu produktowi to chciał byś aby dobrze wyszło ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro widzieliście misję na Filipinach wiecie może kim jest ten żołnierz, który jest podobny do Cpt. Price''a z Call of Duty? Na trailer''ze był bardzo do niego podobny i się zastanawiam kim on będzie w Warfighter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować