Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Baldur’s Gate Enhanced Edition z podniesionym poziomem doświadczenia, wersja pudełkowa w planach - kolejne szczegóły

28 postów w tym temacie

Adam Berlik

Poznaliśmy kolejne informacje na temat Baldur's Gate Enhanced Edition, wśród których nie brakuje dobrych wieści dla fanów pierwowzoru. Dowiedzieliśmy się również, że nowa wersja kultowego RPG-a nie trafi na konsole.

Przeczytaj cały tekst "Baldur’s Gate Enhanced Edition z podniesionym poziomem doświadczenia, wersja pudełkowa w planach - kolejne szczegóły" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam nowego ipada i bardzo mnie ta informacja cieszy.Co do Androida to mam nadzieje ze w pozniejszym czasie zrobia edycje gdy jest to jedna z najwspanialszych gier w jakie gralem i kazdy musia ta gre przejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 11:27, Budo napisał:

W ogóle głupie pytanie- eh to będzie zarówno jedynka, jak i dwójka, czy sama jedynka?

Najpierw jedynka z dodatkiem a niedługo później dwójka z dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl macie bojowe zadanie - Jakoż CDProjekt jest waszym bliskim sojusznikiem macie go szturchac o wydanie Polskiej wersji - najlepiej w dniu premiery. Mimo iz tak watpie aby CDProjekt znow utworzyl arcydzielo polonizacji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 11:45, Bambusek napisał:

Z tego screena to wygląda jak BG 1 z interfejsem z BG 2. Tylko na PC to można od dawna
mieć za darmo w postaci modów...


Tak tylko na tym screnie to nie wersja PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I pewnie tak będzie, że wykorzystają stare dialogi do wersji polskiej. Ale "Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę" musi być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 12:17, Magok napisał:

Tak tylko na tym screnie to nie wersja PC.


Wiem, ale jakoś wątpie, aby na PC to wyglądało mocno inaczej. Zresztą nawet nie powinno, to nadal Infinity Engine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 13:39, Bambusek napisał:

Wiem, ale jakoś wątpie, aby na PC to wyglądało mocno inaczej. Zresztą nawet nie powinno,
to nadal Infinity Engine.


No raczej. Chyba o to chodzi, żeby wszystko było jak dawniej. Silniki będzie jedynie trochę podrasowany i chwała za to twórcom.
Jak widać już się zaczynają narzekania na grafikę współczesnych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować