Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt RED ujawnia pierwsze wyniki sprzedaży gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona na Xboksa 360 w Ameryce Północnej

12 postów w tym temacie

Adam Berlik

Wiemy już, ilu graczy z Ameryki Północnej zakupiło grę Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona na Xboksa 360 w ofercie przedpremierowej. CD Projekt RED nie ujawnił jeszcze wyników sprzedaży w innych rejonach świata.

Przeczytaj cały tekst "CD Projekt RED ujawnia pierwsze wyniki sprzedaży gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona na Xboksa 360 w Ameryce Północnej " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zestawieniu z innymi grami AAA, to nie ma pewnie żadnego porównania, ale biorąc pod uwagę fakt, że to (mimo wszystko) jest gra z przed 11 miesięcy i pamiętając, że Wiedźmin 2 przed premierą liczył sobie 150 tysięcy zamówień przedpremierowych na całym świecie, to jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

biedaki ci co kupowali tylko rozszerzoną musieli czekać do dzisiaj a ci co tak jak ja i wiele innych osób kupiło w preoderze mroczną edycje mogliśmy se pograć od piątku heh ja od tamtego dnia jestem na końcu 2 aktu na normalnym poziomie Trud ciekaw jestem w jakiej liczbie się sprzeda mroczna edycja i rozszerzona w polsce mam nadzieję że gram pl po wyprzedaniu gier poda wyniki w polsce w jakim nakładzie gra się u nas sprzedała :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze jak jeszcze przed premiera wieska na pC rozmawialem z kumplem to szacowalismy 3 mln tu jednak 1,1
moze na xboxie sobie odbija ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 19:18, Amom napisał:

moze na xboxie sobie odbija ;]


Na razie niezbyt sobie odbijają. 60 000, nawet jeśli tylko pre orderów, w zdominowanym przez Xklocka USA szału nie robi.

Zobaczymy w poniedziałek jak to będzie na wyspach wyglądało. W końcu dla co niektórych tutaj piąte miejsce wersji pecetowej to było tak słabo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę im jak najlepiej, fajny gest z darmowym wiedźminem 2 na gog.com dla posiadaczy pudełka, ale... gry dalej nie mogę skończyć. Jak wywalała do pulpitu po rozmowie z Henseltem, tak wywala nadal. Myślałem, że EE załata problem, ale się zawiodłem. Gra reinstalowana wielokrotnie, strona z supportem przeczytana i nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 19:18, Amom napisał:

szczerze jak jeszcze przed premiera wieska na pC rozmawialem z kumplem to szacowalismy
3 mln tu jednak 1,1
moze na xboxie sobie odbija ;]


Żartujesz? 3 mln na PC to np. taki BF:BC2 robił 2 lata po milionach wyprzedaży, a zauważ jaki wydawca za nim stał. Takie wyniki na pececie robia chyba tylko gry Valve i Blkizzarda.
Na dodatek przy Wiedźminie 2 wszyscy straszli wymaganiami sprzetowymi co tez moglo sie odbic na sprzedaży.

A co do tematu to nie jest to zly wynik, biorac pod uwage to ze marka na konsolach jest nieznana. CDProjekt narazie musi sie rozpychac lokciami zeby zadomowic sie w swiadomosci konsolowcow. Podejrzewam ze dopiero kolejna czesc ma szanse odniesc naprawde duzy sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować