Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest pierwszy trailer Dishonored! Tego nie powinieneś przegapić

39 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2012 o 19:32, FratelloAgito napisał:

Assassin''s Creed + Steampunk? Yes, please.

[obrazek]

Dnia 17.04.2012 o 19:32, FratelloAgito napisał:

Co do samego trailera świetny, chyba od dłuższego czasu nie widziałem tak dobrego trailera.
Teraz tylko czekać na dalsze info o grze.

Ten od Preya 2 bardziej mi się jednak podobał, styl podobny.

20120417193249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spodobał mi się ten trailer. Steampunkowa stylistyka plus Assasins Creed. Jeśli ludzie z Arkane będą mieli odpowiednio dużo czasu, pieniędzy i wyobraźni, to da się z tego wycisnąć wiele . Mamy tutaj znamię dzięki, któremu można kontrolować czas. Akrobatykę jak w wspomnianym AC. Walkę na miecze i broń palną. Myślę jeszcze, że maska bohatera będzie miała jakieś właściwości. Twórcy mogą dodać jeszcze wiele innych gadżetów, w końcu to steampunk i można wymyślić wiele różnych wynalazków. Jestem bardzo zaciekawiony tą grą. Trailer daje duże nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 19:45, Damianuss1 napisał:

Świerze pomysły jak ten tutaj podobają mi się bardzo. Ta otoczka jest świetna, ciekawy
jestem co z tego wyjdzie.

Powiedzmy, że świeże. Pomysł na mordercę-asasyna był już w Assassin''s Creed, steampunk (czy tam jego wariacja) jest bardzo popularny, a moce mieliśmy chociażby w BioShocku. Motyw totalitarnego terroru także jest już wyświechtany.

Natomiast pierwszy raz widzę połączenie tych motywów. Trailer zrobił na mnie spore wrażenie. Takie połączenie wspomnianego Assassin''s Creeda, BioShocka i V for Vendetta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak słucham i słyszę same znajome głosy. Gość, który odwiedził go w celi ma chyba głos głównego bohatera Arx Fatalis, głos z megafonu brzmi jak Xerxes z System Shock 2.

Bioshock z bogatszą rozgrywką, bez korytarzy i z elementami rozwoju postaci? Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak powiedzieli koledzy z góry, jest na co czekać , i oby nie spierd... tej gry :) bo zapowiada się coś na prawdę nowego i ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować