Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prototype 2 kolejną grą, która sprzeda się poniżej oczekiwań?

10 postów w tym temacie

Dla mnie problemem jest kupienie gry, której cena przekracza 200zł, biorąc pod uwagę, że w tym miesiącu jest jeszcze premeira Risen 2 na którą nie mogę się doczekać!

Jedynka nie była nawet taka zła, dlatego dam szanse dwójce, lecz raczej kupię ją z drugiej ręki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 20:50, TobiAlex napisał:

Pepsi nie przesadzasz?


Kompletnie do mnie ta gra nie trafiła i nic na to nie poradzę. Dla mnie 4/10. Naprawdę nie mogę zrozumieć, nad czym się tak ludzie zachwycają. Infantylna, słabo wykonana, brzydka i zbyt chaotyczna jak na mój gust. Oczywiście każdy ma swój, dlatego z nikim nie zamierzam się wykłócać o to, czy pierwszy Prototype był spoko czy niespoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to prototype miał rywalizować infamous i raczej znamy wynik. Chciałem kupić 1 ale cena dalej jest zaporowa więc 2 nie ma co nawet próbować. Nie wspominając podstawy czyli gra nie ma multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się nie zdziwię. Gdy sobie odpaliłem pierwszego Prototype''a i polatałem sobie po mieście to było "ŁAAAAŁ". Latanie po mieście i skakanie po budynkach było całkiem przyjemne i pobudzało fantazję... tylko że potem wszystko runęło. Można powiedzieć że przez prawie 90% gry nie wiedziałem co robię, dlaczego i tylko rozumiałem że muszę zniszczyć coś/kogoś na danym etapie. W sumie to mogłem to rzucić po pierwszych paru misjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to odkąd się dowiedziałem, że powstaje sequel, nie wróżyłem tej grze sukcesu. To nawet nie chodzi o to, czy Prototype był zły, dla mnie to po prostu nie był materiał na całą serię. Fajna gra gdzie biegasz i niszczysz. Obiegowa opinia była taka, że fajnie się przy tym odmóżdżyć. Po mojemu, to jedna gra wystarczy, a dwójka raczej nie zarobi na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym sypnął im grosza...


... Gdyby tylko w pudełku znajdowałą się jeszcze pierwsza część, którą za cholerę ciężko dostać, niczym Half-Life (część pierwszą) z dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować