Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy datę zakończenia beta-testów Diablo III

17 postów w tym temacie

Co dla niektórych wprowadzone zmiany są dobre, dla niektórych będą strasznie irytujące. Nie można wszystkim dogodzić. To też dlatego studia same powinny wprowadzać zmiany jak im pasuje i w jak najlepszym stopniu dla wszystkich graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Firma już teraz dziękuje wszystkim jej uczestnikom.", to ja bym podziękował im za możliwość zagrania w betę ale cóż, nie dla nas kwitnie ananas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Firma już teraz dziękuje wszystkim jej uczestnikom.", to ja bym podziękował im za możliwość zagrania w betę ale cóż, nie dla nas kwitnie ananas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że pomimo kilku rzeczy to fajnie się grało w betę. Nie udało mi się zagrać wszystkimi postaciami, bo został tylko Demon Hunter i Barb, ale nadrobi się to przy pełnej wersji. Już nie będę leciał na złamanie karku żeby na nowo instalować betę i dogrywać sobie. Po prostu zagram w pełną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muradin_07 mi też grało się świetnie, ale ja tylko grałem barbem, w pełnej też będę grał tylko tą klasą, przynajmniej po premierze. Mam nadzieję, że w jakimś dodatku dodadzą paladyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Waham się między Barbarzyńcą a Mnichem. Obie klasy dały mi dużo zabawy w becie. Jakoś w klimat siekanki jaką jest diablo nie pasują mi klasy które muszą uciekać przed potworkami żeby nie zginąć za szybko a takie są pozostałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 00:30, Ekonochrist napisał:

Jakby się dało podarować komuś wykorzystany klucz to chętnie oddałbym swój każdemu.

To nie takie proste.
Kluczem możesz się podzielić ale poprzez podanie komuś loginu i hasła którym logujesz się w BECIE. Po porstu musiałbyś tu komuś zaufać i tyle.
Ja na szczęście się nagrałem i nie nagrałem wciąż mi mało.
Uzależniłem się od tej gry zanim jeszcze powstała a BETA to taki jakiś hmmm lichej jakości narkotyk co to nie daje tego kopa.
Of kors wielu bardziej ogarniętych ludzi twierdzi [Ci co grzebali w plikach BETY], że została ona stworzona właśnie na potrzeby testu. Najzwyczajniej w świecie pocięta i po sklejana właśnie tak jaką teraz mamy by ukryć wiele przed graczami co jest dla mnie w zupełności zrozumiałe.
Początek rozgrywki jak i dojście do Leorica pewnie będzie zupełnie inaczej wyglądać a sam Leoric coś mi się wydaje będzie trudniejszy do pokonania mimo iż on nie jest głównym bossem pierwszego aktu tylko takim Mini Bossem, których w Diablo III będzie wiele. Nawet na niektórych gameplayach [chyba tych bezpośrednio od "Zamieci" pokazana jest jakaś scenka coś w deseń jak ta, którą mamy w BECIE Gdzie

Spoiler

Lachdanan zabija Leorica


Tam była scena z gilotyną osobą gotową do ścięcia oraz katem i oczywiście obok stojącym Leoriciem a raczej jego duchem.

Dla mnie faworyci to Mnich [jeśli chodzi o postać w bezpośrednim zwarciu. Grając nim miałem ogromną frajdę. Choć BABA (Barbar) również nieźle ciosa. Masowe ataki skoki i inne jednak wybieram Mnicha]
A jeśli chodzi o postacie dystansowe to Wizard, który był moim faworytem od samego początku ale po wielokrotnym graniu miałem jeszcze twardszy dowód na to, że to kozak. DH również fajny ale jego sobie zostawię na później. Niestety WD no cóż....... ta postać mogła by dla mnie nie istnieć. Nie pasuje mi kompletnie.
Wiem, że będzie mi na niego szkoda po prostu czasu. Może kiedyś kto wie...
Ogólnie rzecz biorąc to i tak wielki smutek oraz rozpacz mnie ogarnie po 1 maja :P ale i po części radość bo zostanie do premiery nam czekać równe 14 dni.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 08:09, SarenkaB napisał:

No właśnie, czemu nikt nie płacze z powodu braku dema?


Myślę, że można spodziewać się dema w postaci triala (max. poziom postaci np. 13, jak w becie) - analogicznie do WoW-a. No ale na pewno nie przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 07:48, ChciwyBlizzard napisał:

Jest 3.05.2013 a beta testy nadal trwają prawie rok po wydaniu gry w której jest pełno
błędów :-D GNIOT!!!


poki co prawie 500 naprawde przyjemnych godzin i czekam z wywieszonym jezorem na 1.0.8 bo a3 sie przejadl. co ja bym dal zeby wiecej gniotow tego typu wychodzilo...

prezrazaja mnie osobniki Twojego pokroju... na rynku sa inne h''n''y, ktore niedawno mialy premier, a wy dalej przezywacie diablo... czyzby pierwszy nietrafiony zakup w Twoim zyciu i stad taka trauma ?

czuj sie dokarmiony przez cesarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 08:15, EmperorKaligula napisał:

poki co prawie 500 naprawde przyjemnych godzin i czekam z wywieszonym jezorem na 1.0.8
bo a3 sie przejadl. co ja bym dal zeby wiecej gniotow tego typu wychodzilo...

prezrazaja mnie osobniki Twojego pokroju... na rynku sa inne h''n''y, ktore niedawno
mialy premier, a wy dalej przezywacie diablo... czyzby pierwszy nietrafiony zakup w Twoim
zyciu i stad taka trauma ?

czuj sie dokarmiony przez cesarza


Nie ma co karmić trolla Panie Kolego, on tak pisze w każdym temacie o D3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 09:54, EmperorKaligula napisał:

po 2 odkopanych przez niego tematach cos zaczelo mi smierdziec... tutaj cala tworczosc
tego osobnika:

http://forum.gram.pl/forum_szukaj.asp?uid=980963

przerazajace


http://forum.gram.pl/forum_post_szukaj.asp?tid=75134&uid=980963 - a tu mamy przykład totalnego braku ładu, składu i kultury... Solidnie przegiął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować