Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim przyczyną wielu luk w życiorysie

49 postów w tym temacie

Jestem sławnyyy...

Jak były jakieś decyzje do podjęcia to zawsze sprawdzałem wszystkie możliwe opcje, sporo wczytywania, ale jakoś mi się nie nudziło + rozwijanie wszystkich umiejętności na 100 + dużo wygłupów + rolplej =...no jakoś tak wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 15:08, Jeffero napisał:

Jestem sławnyyy...

Jak były jakieś decyzje do podjęcia to zawsze sprawdzałem wszystkie możliwe opcje, sporo
wczytywania, ale jakoś mi się nie nudziło + rozwijanie wszystkich umiejętności na 100
+ dużo wygłupów + rolplej =...no jakoś tak wyszło :D

Prawdziwy czysty "konsument gry" widać delektowałeś się nią na wszelakie sposoby. ;)
Podobnie mam w wielu innych grach.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja straciłem łącznie 437 na TF2. 252 na SR3... W całą serię GTA wolę nawet nie liczyć. A w Fallout 1 i 2 też miałem około 200. Nie mówię też nic o BGI i II... Wobec tego 100 godzin to wcale nie taki fenomen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W którymś momencie zaczynało mi się nudzić, takie szukanie zadań ewidentnie na siłę, gdzie i tak było się już niezłym koksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja mogę się pochwalić 365 godzinami gry i w niecałą połowie zaliczoną główną osią fabularną, bo wpierw skupiłem się na questach pobocznych ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz ta gra jest tego warta;). To jeden z niewielu tytulow, ktore byly warte swojej ceny, a nawet pewnie i wiecej. Oczekuje niecierpliwie na dodatki (oby wieksze jak Shivering Isles).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pfff a co ja mam powiedzieć jak latami zagrywałem się w grę taką jak BG2 ? gdzie by pewnie wyszło godzin ze 2000 tysiące łącznie jak nie wiecej. Nie mówiąc już o zarwanych nocach przy Heroes III XD
A o wieloletnim napie****u w diablo 2 nie wspominając gdzie tu by liczba pewnie wyniosła z 20k godzin minimum podczas całej kariery grania w tego HnSa.
Może i Skyrim potrafi zrobić luki w życiorysie [fakt jest tego warty] ale premiera Diablo III tuż tuż a ta pozycja mi zrobi taką przerwę w życiorysie, że już się boje.
Bez ściemy się przyznaje, że przy D3 załączam status "NoLife" ;-)
Jestem głodny tej gry wręcz

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 17:46, TigerXP napisał:

Ja w WoW-ie mam juz ze 300 dni, a znam ziomow ktorzy maja sporo wiecej, takze
te 400 raczej szalu nie robi.

Porównywanie gry single do MMO to nie jest najlepszy pomył.

Sam spędziłem w WoWie znacznie więcej czasu niż w Skyrimie, ale sporo z tego tylko na czacie w gildii czy farmieniu jakiegoś peta. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować