• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
jendrek1988

Wiedźmin 2. Problem z instalacją Edycji Rozszerzonej (Z podmienionymi plikami patcha 2.1)

Pytanie

Witam. Pomóżcie, proszę, bo mnie szlag trafi. Nie mam już sił do tej Edycji Rozszerzonej. Zamiast zrobić grę w stu procentach sprawną to spier-- dzielą sprawę i się trzeba użerać z kilkugigowymi poprawkami.

Ściągnąłem w końcu Edycję Rozszerzoną Wiedźmina 2, ale przy instalacji wyskakuje błąd. Zainstalowałem najpierw patch 1.35, następnie 2.0. Później chciałem zainstalować ER, ale po dwudziestym podejściu w tym samym momencie wyskakuje mi błąd z plikiem "patch0.dzip". Instalacja się zatrzymuje. Podmieniłem dwa pliki z newsa o Wiedźminie 2, w którym pisano, iż dwa pliki są zepsute. Zrobiłem wszystko i nadal nic. Krążę po necie w poszukiwaniu odpowiedzi, ale nie znalazłem rozwiązania problemu. Jak komuś się uda, to się nie podzieli, jak to zrobił, tylko wychodzi z założenia "mi się udało więc jest cudnie, reszta niech się martwi".

Proszę o odpowiedź, bo krew mnie zaleje. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

66 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 19.04.2012 o 00:38, jendrek1988 napisał:

Proszę o odpowiedź, bo krew mnie zaleje. Dziękuję.


Zanim cię zaleje i utopi, spróbuj zainstalować na W2 2.0, patch 2.1. Ściągnij stąd http://pl.thewitcher.com/ee_manual/ cześć 0 (TW2EE_patch.exe) i część 1 polskiej paczki językowej. Wrzuć to (podmień) do folderu ze ściągniętym ER. Potem odpal to TW2EE_patch.exe i powinno dać się zainstalować manualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam ten sam problem - błąd twierdzi, że ściągnięty plik jest uszkodzony. Wykonałem czynności zarówno wspomniane przez Jędrka, jak i Kakarotto. Niestety, nic nie pomaga. Czyżby udostępniane pliki były problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam dokładnie to samo :/ I też nie potrafię sobie z tym problemem poradzić. Tym gorzej, że ściąganie 10GB to dla mnie około 27 godzin przy moim zabójczo szybkim internecie, lol

Dnia 19.04.2012 o 00:38, jendrek1988 napisał:

Witam. Pomóżcie, proszę, bo mnie szlag trafi. Nie mam już sił do tej Edycji Rozszerzonej.
Zamiast zrobić grę w stu procentach sprawną to spier-- dzielą sprawę i się trzeba użerać
z kilkugigowymi poprawkami.


Rozumiem twoją frustrację w 100 procentach, ale wyluzuj trochę. :) Zwykły deweloper by za taki content pack chciał pieniędzy, redzi tymczasem dają go za darmo każdemu właścicielowi pecetowej wersji. A wcale nie musieli. Więc jak dla mnie można chwilę dłużej poczekać na rozwiązanie naszego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Siema, mam to samo, wczoraj ściągnąłem Edycję Rozszerzoną i czekałem 8 godzin, przy moim necie i już się cieszyłem, a tu za przeproszeniem dupa... Mam ten sam błąd co ty i nie dość, że jeszcze nie mogłem zainstalować Edycji Rozszerzonej to jeszcze mi to jakoś zepsuło grę i pisało mi coś w stylu "Launcher gry Wiedźmin 2 przestał działać" i jeszcze grę musiałem odinstalować. Teraz instaluje kolejny raz, ale nie pobiorę tej Edycji Rozszerzonej dopóki tego nie poprawią lub nie znajdzie się jakieś rozwiązanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Też mam ten problem do tego tak jak Użytkownikowi DawcioX16 Mój wiedźmin także się zepsuł i musiałem odinstalować grę :( Ciekawi mnie to czy każdy tak ma czy tylko niektórzy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeśli niektórzy to to grono sie powieksza bo też do niego należe. Mam ten sam problem. Po kilku krotnym sciągnięciu patcha, przeinstalowaniu gry, podmienianiu uszkodzonych plików oraz sztuczek z instalowaniem na poczatek poprzednich łatek nic nie pomogło, nadal sławny patch0.dzip jest uszkodzony. Postanowiłem więc obejść wszystko i ściagnąłem z GoGa, odrazu sądzę Rozszerzoną Wersję co waży te 16 giga, problem taki że w trakcie akcji o nazwie "Checking file integrity, please wait." wyskakuje komunikat że part 1,2 oraz 5 są uszkodzone a kolejne ściągnięcia tych partów nie dały żadnych skutków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dobra niekombinujcie bo zrąbiecie sobie całą grę itp. Poczekajmy aż cdproject wyda kolejną łatkę :( tylko że niewiadomo kiedy się zorientują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.04.2012 o 21:08, waski134 napisał:

Jeśli niektórzy to to grono sie powieksza bo też do niego należe. Mam ten sam problem.
Po kilku krotnym sciągnięciu patcha, przeinstalowaniu gry, podmienianiu uszkodzonych
plików oraz sztuczek z instalowaniem na poczatek poprzednich łatek nic nie pomogło, nadal
sławny patch0.dzip jest uszkodzony. Postanowiłem więc obejść wszystko i ściagnąłem z
GoGa, odrazu sądzę Rozszerzoną Wersję co waży te 16 giga, problem taki że w trakcie akcji
o nazwie "Checking file integrity, please wait." wyskakuje komunikat że part 1,2 oraz
5 są uszkodzone a kolejne ściągnięcia tych partów nie dały żadnych skutków.


Spróbuj ściągać ręcznie, a nie przez gog downloader, bo z tego co wyczytałem potrafi robić takie babole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.04.2012 o 22:44, TYfutus napisał:

Ściagnijcie 0,1,2,8,25 , 27 z http://pl.thewitcher.com/ee_manual/ i zamiana
do łatki jak narazie krecha idzie 3/4


Ściągnąłem całość ręcznie, przeinstalowawszy wcześniej grę. Zainstalowało się do ok. 85% i błąd, tym razem na jakichś plikach dźwiękowych. Ignorowałem ze 300 błędów, ćwicząc szybkie klikanie (facepalm) i w ten sposób niby zainstalowałem. Drobny problem jest taki, że po tej czynności launcher w ogóle nie odpala... ze 2 razy zakręci się koło ładowania i nic więcej.

EDIT: launcher się odpala... ale jest pusty (facepalm po raz wtóry)

Szkoda, że nie da się zainstalować gry bez patchowania, bo w tej chwili działająca do tej pory gra jest do wywalenia (znaczy przeczekania problemu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.04.2012 o 15:42, Pluton napisał:

Rozumiem twoją frustrację w 100 procentach, ale wyluzuj trochę. :) Zwykły deweloper by
za taki content pack chciał pieniędzy, redzi tymczasem dają go za darmo każdemu właścicielowi
pecetowej wersji. A wcale nie musieli. Więc jak dla mnie można chwilę dłużej poczekać
na rozwiązanie naszego problemu


Tia. Tylko gdyby ER wydał inny producent i gdyby była ona płatna to by na 100% działała, bo żaden duży wydawca nie zaryzykowałby wydania płatnego DLC, które nie działa. A CDPR to maleńka firemka, która niby wydała ER za darmo, tyle tylko, że ta ER działa w 100% w nowych wydaniach gry na PC - czytaj : pudełkowe wydanie W2 ER. A pozostali nabywcy EP (edycja premierowa) są nadal beta testerami. I to jest różnica między marnym polskim deweloperem CDP, a zachodnim gigantem np. Activision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.04.2012 o 00:38, jendrek1988 napisał:

Witam. Pomóżcie, proszę, bo mnie szlag trafi. Nie mam już sił do tej Edycji Rozszerzonej.
Zamiast zrobić grę w stu procentach sprawną to spier-- dzielą sprawę i się trzeba użerać
z kilkugigowymi poprawkami.

Ściągnąłem w końcu Edycję Rozszerzoną Wiedźmina 2, ale przy instalacji wyskakuje błąd.
Zainstalowałem najpierw patch 1.35, następnie 2.0. Później chciałem zainstalować ER,
ale po dwudziestym podejściu w tym samym momencie wyskakuje mi błąd z plikiem "patch0.dzip".
Instalacja się zatrzymuje. Podmieniłem dwa pliki z newsa o Wiedźminie 2, w którym pisano,
iż dwa pliki są zepsute. Zrobiłem wszystko i nadal nic. Krążę po necie w poszukiwaniu
odpowiedzi, ale nie znalazłem rozwiązania problemu. Jak komuś się uda, to się nie podzieli,
jak to zrobił, tylko wychodzi z założenia "mi się udało więc jest cudnie, reszta niech
się martwi".

Proszę o odpowiedź, bo krew mnie zaleje. Dziękuję.

Miałem ten sam problem, próbowałem wszystkiego (no może z wjątkiem Wiedźmińskiej mikstury;) a informacja o uszkodzonym pliku "pack0.dzip" wcąż sie pojawiała doprowadzając mnie niemal na skraj załamania nerwowego ;)
Kiedy juz porzuciłem wszelką nadzieję stał się cud. Ściągnełem za radą Kakarotto patch http://pl.thewitcher.com/ee_manual/ a konkretnie część 0, 1, 2, 8, 25 i 27 po czym podmieniłem, odpaliłem, poczekałem i niemogąc wciąż uwierzyć wreszcie zagrałem.
Ja akurat mam dosyć szybki internet (cała aktualizacja 10 GB zajeła mi ok 1 godz.) a i tak szlak mnie trafiał. Może twórcy z CDProject trudnośći z aktualizacją potraktowali jako... wyzwanie i pierwszą misję? Myślę, że ktoś za to powinien beknąć. Ja w każdym razie gdy wyjdzie Wiedźmin 3 przypomnę sobie o tych wszystkich problemach i niespodziankach.
PS Właśnie stoczyłem pierwszą walkę na Arenie a rozszalały tłum krzyczł: "zaj... go, zaj... go". Tak zdaje się myśli teraz wielu wkurzonych i sfrustroawnych pod adresm CDAction.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować