Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kupiłeś pre-purchase Guild Wars 2? Szykuj się na pierwszy weekend z betą

94 postów w tym temacie

Ja myślałem że uda mi się zdobyć kluczyk z tego naboru... i ni dało rady. Może na gramie by pojawił się jakiś konkursik... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 09:11, Karanthir666 napisał:

Przez ten pre-purchase straciłem cały szacunek do gram.pl. Takich jaj nawet cenędza chyba
by nie wymyśliła.

Nie wiem co ma gram do tego? Tyle było kluczy na Polskę, tyle poszło na sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 10:11, akodo_ryu napisał:

Nie wiem co ma gram do tego? Tyle było kluczy na Polskę, tyle poszło na sprzedaż.

Nie chodzi mi o ilość tylko jak to zostało zrobione. Żadnego oficjalnego info o tym, że pre-purchase będzie podzielony na kilka rzutów. Do dzisiaj nie wiem skąd niektórzy się o tym dowiedzieli. No niestety, ale nie mam czasu żeby non stop sidzieć na stronie i co chwilę naciskać F5. A żeby jeszcze było śmieszniej, to dzień czy dwa po pre-purchase był news o zawartości kolekcjonerki i tam złośliwie napisali, że wciąż można składać zamówienia na pre-purchase. Z tego co wiem to masa ludzi z tego powodu była niezadowolona, wiele osób napisało do gram.pl (w tym ja), ale nikomu nie odpisali. Normalnie profesjonalizm w 100%. Jednemu kolesiowi usunęło nawet grę z koszyka w momencie kiedy wybierał rodzaj opłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zgdzić z Karanthir666. Ten temat został bardzo niefajnie rozegrany. Też liczyłem, że będzie jakieś info, ale się rozczarowałem. Z tego co wiem info było kilka dni później - gdy nie można już było kupić tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 09:11, Karanthir666 napisał:

Przez ten pre-purchase straciłem cały szacunek do gram.pl. Takich jaj nawet cenędza chyba
by nie wymyśliła.


Oho, szykuje się ostrzeżenie / ban...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 11:14, Karanthir666 napisał:

> Nie wiem co ma gram do tego? Tyle było kluczy na Polskę, tyle poszło na sprzedaż.

Nie chodzi mi o ilość tylko jak to zostało zrobione. Żadnego oficjalnego info o tym,
że pre-purchase będzie podzielony na kilka rzutów. Do dzisiaj nie wiem skąd niektórzy
się o tym dowiedzieli. No niestety, ale nie mam czasu żeby non stop sidzieć na stronie
i co chwilę naciskać F5. A żeby jeszcze było śmieszniej, to dzień czy dwa po pre-purchase
był news o zawartości kolekcjonerki i tam złośliwie napisali, że wciąż można składać
zamówienia na pre-purchase. Z tego co wiem to masa ludzi z tego powodu była niezadowolona,
wiele osób napisało do gram.pl (w tym ja), ale nikomu nie odpisali. Normalnie profesjonalizm
w 100%. Jednemu kolesiowi usunęło nawet grę z koszyka w momencie kiedy wybierał rodzaj
opłaty.


Jak nie było informacji? Gram.pl informowało o tym, iż od 10 kwietnia będzie można składać zamówienia pre-orderowe. A to, że nie masz czasu to już TWÓJ problem a nie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawde powiedziawszy miałem ochotę na kupno kolekcjonerki ale gram.pl tutaj poleciało tak w kulki że opadła mi szczęka - gra była tylko dla wybrańców i znajomych, którzy wiedzieli o tej akcji. Bardzo nie ładnie gram.pl :P
Więc kupiłem z oficjalnej strony gry wydanie cyfrowe delux i teraz tylko czekam na ten betowy weekend. Będę testował nekromantę i jeśli odblokują asury jako rasę. Dobrze że ten weekend nie jest obłożony NDA więc na bank coś wrzucę na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 12:02, TobiAlex napisał:

> > Nie wiem co ma gram do tego? Tyle było kluczy na Polskę, tyle poszło na sprzedaż.

>
> Nie chodzi mi o ilość tylko jak to zostało zrobione. Żadnego oficjalnego info o
tym,
> że pre-purchase będzie podzielony na kilka rzutów. Do dzisiaj nie wiem skąd niektórzy

> się o tym dowiedzieli. No niestety, ale nie mam czasu żeby non stop sidzieć na stronie

> i co chwilę naciskać F5. A żeby jeszcze było śmieszniej, to dzień czy dwa po pre-purchase

> był news o zawartości kolekcjonerki i tam złośliwie napisali, że wciąż można składać

> zamówienia na pre-purchase. Z tego co wiem to masa ludzi z tego powodu była niezadowolona,

> wiele osób napisało do gram.pl (w tym ja), ale nikomu nie odpisali. Normalnie profesjonalizm

> w 100%. Jednemu kolesiowi usunęło nawet grę z koszyka w momencie kiedy wybierał
rodzaj
> opłaty.

Jak nie było informacji? Gram.pl informowało o tym, iż od 10 kwietnia będzie można składać
zamówienia pre-orderowe. A to, że nie masz czasu to już TWÓJ problem a nie gram.pl


jak pokażesz link do tej informacji to uwierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 12:02, TobiAlex napisał:

Jak nie było informacji? Gram.pl informowało o tym, iż od 10 kwietnia będzie można składać
zamówienia pre-orderowe. A to, że nie masz czasu to już TWÓJ problem a nie gram.pl

A pisali, że będzie kilka rzutów? Nie. Tylko, że będzie w sprzedaży. I proszę, nie strasz mnie warnem ani tym bardziej banem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>I proszę, nie strasz mnie warnem ani tym bardziej banem.

Ależ ja Cię nie straszę! Wiem coś o tym, właśnie za przekręcanie nazw firm w dodatku tej firmy, którą Ty przekręciłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 12:24, TobiAlex napisał:

przekręcanie nazw firm w dodatku
tej firmy, którą Ty przekręciłeś.

W moich oczach w pełni na to zasłużyli. na tyle problemów co do nich napisałem, tylko RAZ odpisali i to ze standardowymi rozwiązaniami, które w ogóle nie były pomocne. 0 jakiejkolwiek pomocy. A gram.pl powoli idzie w ich kierunku. Ale koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 12:32, Karanthir666 napisał:

> Proszę bardzo:
>
> http://www.gram.pl/news_8ArlGOy2_Kup_Guild_Wars_2_przed_premiera_ciesz_sie_weekendowymi_betatestami_i_wejdz_wczesniej_do_gry.html

Kolejny raz się pytam. Gdzie info o tym, że gra będzie podzielona na kilka rzutów?


A ja się pytam, gdzie są rzuty o których wspominasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 12:36, TobiAlex napisał:

A ja się pytam, gdzie są rzuty o których wspominasz?

Wiem, że nie dali całej puli naraz tylko podzielili to na części. Ale skąd się ludzie o tym dowiedzieli, to mi jeszcze nikt nie odpowiedział. Dałeś aby newsa, że sprzedaż będzie 10 kwietnia, o czym chyba każdy wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 12:40, Karanthir666 napisał:

Wiem, że nie dali całej puli naraz tylko podzielili to na części. Ale skąd się ludzie
o tym dowiedzieli, to mi jeszcze nikt nie odpowiedział.


Kolejna teoria spiskowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować