Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kupiłeś pre-purchase Guild Wars 2? Szykuj się na pierwszy weekend z betą

94 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2012 o 12:41, TobiAlex napisał:

Kolejna teoria spiskowa?

Fakt potwierdzony przez nabywców pre-purchase. Część z nich nawet mi zarzuciła, że skoro oni wiedzieli to i ja powinienem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 12:32, Karanthir666 napisał:

Kolejny raz się pytam. Gdzie info o tym, że gra będzie podzielona na kilka rzutów?

Mało widoczne info na ten temat, ale jakieś było.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=10884

W praktyce jednak tego dnia skończyło się na dwóch rzutach, jednym po godzinie 10 i drugim koło 13.
No i 2 dni temu jeszcze pojawiło się trochę sztuk z anulowanych zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 12:47, cinus2 napisał:

Mało widoczne info na ten temat, ale jakieś było.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=10884

W praktyce jednak tego dnia skończyło się na dwóch rzutach, jednym po godzinie 10 i drugim
koło 13.
No i 2 dni temu jeszcze pojawiło się trochę sztuk z anulowanych zamówień.

Nie skomentuję tego, bo nie chcę dostać warna za przeklinanie. Ktoś by się sam domyślił by szukać info w jednym z postów na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 12:49, Karanthir666 napisał:

Ktoś by się sam domyślił by szukać info w jednym z postów na forum?


Z tego co widać na pewno nie Ty.

Komu na prawdę zależało ten wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 12:51, enerkom napisał:

Z tego co widać na pewno nie Ty.

Komu na prawdę zależało ten wiedział.

Wiesz, to było trochę chamskie. I tylko potwierdza, że aby "wybrani" o tym wiedzieli. I nie wmówisz mi, że czytasz wszystkie nowe posty na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzam często gram.pl i w sklepie dokonuje zakupów ale Guild Wars 2 nie udało mi się zamówić, też pisałem do gram.pl i też jestem mocno wkur...

Przez to że mam rodzinę, pracę do późna i inne obowiązku nie mogłem być na bieżąco i spóźniłem się kilkanaście godzin. Skoro było malo egzemplarzy należało może to jakoś inaczej rozegrać.

Zamówiłem w innym miejscu, mam nadzieję że wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale niektórch, za przeproszeniem to wali. Miałeś wiedzieć i mieć czas żeby dostać swoją kopię. Jak wcześniej napisałem, że nie miałem czasu siedzieć non stop na stronie, to ktoś mądry odpisał, że to mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 12:53, Karanthir666 napisał:

I nie wmówisz mi, że czytasz wszystkie nowe posty na forum?


Nie czytam całego forum, ale mam odfajkowane tematy w których może być coś interesującego odnośnie gier którymi jestem zainteresowany. Konsulat gramu jest jednym z takich tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 12:57, enerkom napisał:

Nie czytam całego forum, ale mam odfajkowane tematy w których może być coś interesującego
odnośnie gier którymi jestem zainteresowany. Konsulat gramu jest jednym z takich tematów.

Ale i tak gram.pl postąpiło brzydko. Ja przez cały dzień, aż do 18 miałem dostęp do neta może przez 20 minut. Potam wchodzę wieczorem i widzę komunikat, że wyprzedane. A kiedy bym nie wszedł na stronę sklepu to było info, że produkt niedostępny. Po prostu to nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 12:51, enerkom napisał:

Komu na prawdę zależało ten wiedział.


Co nie zmienia faktu, że gram.pl mogło lepiej się zachować w tej sytuacji.No i nawet znając te informacje nie było gwarancji, że uda się GW2 zamówić...

Sam zgodnie z informacjami zawartymi w podanym przeze mnie poście miałem zamówić sobie pre-purchase wieczorem, bo będąc w pracy ciężko było mi czatować aż będzie jakaś sztuka do kupienia. Gdyby nie to, że w czasie przerwy po 13 sobie raz wszedłem do sklepu sprawdzić czy jest pre-purchase dostępny to bym pewnie nie kupił tego, ale szczęśliwie było dostępne to sobie zamówiłem, co okazało się dobrym krokiem, bo po chwili już nie było i jakbym czekał do wieczora to bym został z pustymi rękami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 12:57, Karanthir666 napisał:

Ale niektórch, za przeproszeniem to wali. Miałeś wiedzieć i mieć czas żeby dostać swoją
kopię. Jak wcześniej napisałem, że nie miałem czasu siedzieć non stop na stronie, to
ktoś mądry odpisał, że to mój problem.


Oczywiście że Twój. Idąc Twoim tokiem myślenia wszelkiego typu wyprzedaże są również nie fair, no bo przecież kto pierwszy ten lepszy. Standardowa procedura. Autobus/Pociąg jeśli się spóźnisz również nie będzie czekał aż Jaśnie Pan raczy się zjawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 13:05, Oxva napisał:

Oczywiście że Twój. Idąc Twoim tokiem myślenia wszelkiego typu wyprzedaże są również
nie fair, no bo przecież kto pierwszy ten lepszy. Standardowa procedura. Autobus/Pociąg
jeśli się spóźnisz również nie będzie czekał aż Jaśnie Pan raczy się zjawić.

Są fair jeśli te promocje itp. są w godzinach dla ludzi przystępnych czyli zazwyczaj po 16, a nie w godzinach 10-13. To uważasz, że miałem się zerwać z pracy i czatować aż dostanę grę? Pomyśl trochę zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 13:09, Karanthir666 napisał:

> Oczywiście że Twój. Idąc Twoim tokiem myślenia wszelkiego typu wyprzedaże są również

> nie fair, no bo przecież kto pierwszy ten lepszy. Standardowa procedura. Autobus/Pociąg

> jeśli się spóźnisz również nie będzie czekał aż Jaśnie Pan raczy się zjawić.
Są fair jeśli te promocje itp. są w godzinach dla ludzi przystępnych czyli zazwyczaj
po 16, a nie w godzinach 10-13. To uważasz, że miałem się zerwać z pracy i czatować aż
dostanę grę? Pomyśl trochę zanim coś napiszesz.


A jak ktoś pracuje od 16:00? To co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, na buy.guildwars2.com dalej można kupić...a przecież wszyscy krzyczeli, że na gram.pl za drogo, a na AN jest taniej. O co ten krzyk więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 13:17, TobiAlex napisał:

> > Oczywiście że Twój. Idąc Twoim tokiem myślenia wszelkiego typu wyprzedaże są
również
>
> > nie fair, no bo przecież kto pierwszy ten lepszy. Standardowa procedura. Autobus/Pociąg

>
> > jeśli się spóźnisz również nie będzie czekał aż Jaśnie Pan raczy się zjawić.

> Są fair jeśli te promocje itp. są w godzinach dla ludzi przystępnych czyli zazwyczaj

> po 16, a nie w godzinach 10-13. To uważasz, że miałem się zerwać z pracy i czatować

> dostanę grę? Pomyśl trochę zanim coś napiszesz.

A jak ktoś pracuje od 16:00? To co wtedy?


Ktoś mogłby powiedzieć: "to ma problem" :)
Ogólnie było za mało dostepnych preorderów i tu jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 13:21, DeithWX napisał:

Dziwne, na buy.guildwars2.com dalej można kupić...a przecież wszyscy krzyczeli, że na
gram.pl za drogo, a na AN jest taniej. O co ten krzyk więc?


Bo tylko na gram.pl można było kupić pudełkowe wersje pre-purchase oraz EK, a wielu osobom zależało na pudełkach. Na stronie buy.guildwars2.com można kupić tylko cyfrową wersję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 13:21, DeithWX napisał:

Dziwne, na buy.guildwars2.com dalej można kupić...a przecież wszyscy krzyczeli, że na
gram.pl za drogo, a na AN jest taniej. O co ten krzyk więc?

Ja zamówiłem w innym sklepie i tyle, problem w tym że nie wiem jak mi zrealizują to zamówienie.
Co do zamówień cyfrowych to niestety grę musimy pobierać i to zapewne kilkanaście giga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 13:17, TobiAlex napisał:

A jak ktoś pracuje od 16:00? To co wtedy?

To wtedy powinno trwać przez cały dzień, a nie w godzinnach rannych i południwowych. W dodatku nie ciągle tylko 2 razy i to tylko przez kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 13:25, Arhoz napisał:

> Dziwne, na buy.guildwars2.com dalej można kupić...a przecież wszyscy krzyczeli,
że na
> gram.pl za drogo, a na AN jest taniej. O co ten krzyk więc?
Ja zamówiłem w innym sklepie i tyle, problem w tym że nie wiem jak mi zrealizują to zamówienie.
Co do zamówień cyfrowych to niestety grę musimy pobierać i to zapewne kilkanaście giga.

No tak, bo ja dostając od gram.pl pre-purchase mam płytę z gotowym klientem, bo mają już gotową grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 13:32, DeithWX napisał:

> > Dziwne, na buy.guildwars2.com dalej można kupić...a przecież wszyscy krzyczeli,

> że na
> > gram.pl za drogo, a na AN jest taniej. O co ten krzyk więc?
> Ja zamówiłem w innym sklepie i tyle, problem w tym że nie wiem jak mi zrealizują
to zamówienie.
> Co do zamówień cyfrowych to niestety grę musimy pobierać i to zapewne kilkanaście
giga.
No tak, bo ja dostając od gram.pl pre-purchase mam płytę z gotowym klientem, bo mają
już gotową grę.


No tak racja, nie pomyślałem. Mimo wszystko wolałbym mieć wersję BOX i zapewne nie tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować