Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kupiłeś pre-purchase Guild Wars 2? Szykuj się na pierwszy weekend z betą

94 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2012 o 03:46, TobiAlex napisał:

A ja nadal się zastanawiam, gdzie jest moderator. Jak ja przekręcałem nazwę pewnej firmy
to dostałem warny a nawet bana, a tu proszę...


Jakbyś nie wiedział, to obok miejsca na kliknięcie "Odpowiedź" jest jest napis "Zgłoś". Jak uważasz, że jakiś post narusza regulamin forum, to po prostu zgłoś ten post moderatorom i po sprawie.

A Tak BTW. Przestańcie pisać ciągle o tym samym. że gram.pl nie informowało itd, bo to się robi z tego błędne koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam ze swojej strony 3 grosze, otóż ja wiedziałem, że będzie sprzedaż GW 2 10 kwietnia ale się również nie załapałem. Więc dodałem grę do swojej listy życzeń i miałem być poinformowany na maila jak się pojawią jeszcze wolne sztuki. Pani powyżej pisze że 17 kwietnia było w sprzedaży kilka sztuk ale ja na maila żadnego info nie dostałem. Więc nie wiem o co tutaj chodzi, widocznie są różne kategorie klientów w sklepie gram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 08:04, sharkien napisał:

Ja dodam ze swojej strony 3 grosze, otóż ja wiedziałem, że będzie sprzedaż GW 2 10 kwietnia
ale się również nie załapałem. Więc dodałem grę do swojej listy życzeń i miałem być poinformowany
na maila jak się pojawią jeszcze wolne sztuki. Pani powyżej pisze że 17 kwietnia było
w sprzedaży kilka sztuk ale ja na maila żadnego info nie dostałem. Więc nie wiem o co
tutaj chodzi, widocznie są różne kategorie klientów w sklepie gram...


Nie wiem czy są różne kategorie klientów w sklepie gram, ale zapewne powinni być, i to wszędzie. Logiczne jest, że osoba, która kupuje non-stop od 10 lat kilka produktów w miesiącu jest lepszym klientem od osoby, która kupiła coś pierwszy raz i to za 10 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 03:46, TobiAlex napisał:


Rozbawił mnie ten post. Ja dostałem warna to on też musi! Zachowanie godne zbulwersowanego dzidziusia :)

Co do tematu GW2, na bete nie mam ochoty/nerwów. Zwyczajnie poczekam na pełną wersje w nadzieji na godnego następce WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Akurat jeśli chodzi o listy życzeń, to ja nigdy im nie ufam, bo doświadczenie uczy, że średnio to działa niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 09:11, Karanthir666 napisał:

Przez ten pre-purchase straciłem cały szacunek do gram.pl. Takich jaj nawet cenędza chyba
by nie wymyśliła.


Ostrzeżenie, prosiliśmy by nie obrażać firm/instytucji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 19:27, Murith napisał:

>
Rozbawił mnie ten post. Ja dostałem warna to on też musi! Zachowanie godne zbulwersowanego
dzidziusia :)


To się chłopie nazywa SPRAWIEDLIWOŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 09:57, TobiAlex napisał:


Nie chce robić tu wielkiego offtopu, no ale.
Jeśli dostaniesz dajmy na to mandat za picie piwa w plenerze, to jak zobaczysz że ktoś pije to od razu dzwonisz na policje? Co innego jakbyś pracował w tej firmie i przekręcona nazwa by cię uraziła, ale zakładam że tam nie pracujesz więc co ci do tego jak ktoś ją nazywa?
Jak dla mnie to nie jest sprawiedliwość, a zwyczajna zawiść.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 19:04, TobiAlex napisał:

Nie wiem czy są różne kategorie klientów w sklepie gram, ale zapewne powinni być, i to
wszędzie. Logiczne jest, że osoba, która kupuje non-stop od 10 lat kilka produktów w
miesiącu jest lepszym klientem od osoby, która kupiła coś pierwszy raz i to za 10 zł...

No nie wiem czy są osoby co kupują od 10 lat kilka produktów co miesiąc. Jak są, to są w 100% nolife''ami. A może piszesz o sobie? Idąc twoim tokiem rozumowania, ten co kupuje rzadko lub wcale ma dostać ochłapy po stałych klientach? I ten co kupuje stale ma mieć lepsze przywileje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 15:41, Karanthir666 napisał:

No nie wiem czy są osoby co kupują od 10 lat kilka produktów co miesiąc. Jak są, to są
w 100% nolife''ami. A może piszesz o sobie? Idąc twoim tokiem rozumowania, ten co kupuje
rzadko lub wcale ma dostać ochłapy po stałych klientach? I ten co kupuje stale ma mieć
lepsze przywileje?


No life przy dzisiejszej długości gier? Żartujesz chyba. A jak myślisz np. w banku, który klient jest lepiej traktowany - ten, co ma miesięczne wpływy rzędu 5 tys. zł czy ten, co ma 100 tys. zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 16:14, TobiAlex napisał:

No life przy dzisiejszej długości gier? Żartujesz chyba. A jak myślisz np. w banku, który
klient jest lepiej traktowany - ten, co ma miesięczne wpływy rzędu 5 tys. zł czy ten,
co ma 100 tys. zł?

Ty chyba nie czujesz się za dobrze. Uważasz, że bogatsi MUSZĄ być lepiej traktowwani? Fakt, mają przywileje, ale na miłość boską człowieku. Wprowadzasz podział na ludzi gorszych i lepszych. Czyli, że ja np. jak kupię jedną grę raz na kilka miesięcy to jestem gorszy od ciebie bo nie kupuję ich kilka miesięcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 18:02, Karanthir666 napisał:

Ty chyba nie czujesz się za dobrze. Uważasz, że bogatsi MUSZĄ być lepiej traktowwani?
Fakt, mają przywileje, ale na miłość boską człowieku. Wprowadzasz podział na ludzi gorszych
i lepszych. Czyli, że ja np. jak kupię jedną grę raz na kilka miesięcy to jestem gorszy
od ciebie bo nie kupuję ich kilka miesięcznie?


Jezu człowieku, i kto tu jest no life''em. Wyjdź na świat i zobacz jak jest. A czy przywilej = lepsze traktowanie? I ja nie napisałem, że jesteś gorszy ode mnie. Tu nie chodzi nawet o nas i o gry. Taki jest stworzony ten świat i jak Ty tego nie widzisz to albo jesteś jeszcze baaardzo młody albo samo nie czujesz się za dobrze. Tyle w temacie i skończmy ten offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 19:25, TobiAlex napisał:

To nie lepszy i gorszy tylko prawa rynku.

Rozmowa z tobą jest walenie głową w ścianę. Ani ciebie do niczego nie przekona, ani ściany nie przebije. Ja mam tylko nadzieję, że nie prowadzisz jakiejś firmy, bo twoi pracownicy (ci nowi) mieliby piekło na ziemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 20:58, Karanthir666 napisał:

> To nie lepszy i gorszy tylko prawa rynku.
Rozmowa z tobą jest walenie głową w ścianę. Ani ciebie do niczego nie przekona, ani ściany
nie przebije. Ja mam tylko nadzieję, że nie prowadzisz jakiejś firmy, bo twoi pracownicy
(ci nowi) mieliby piekło na ziemii.


I vice versa. Jestem honorowym dawcą krwi itp. - apteka bez kolejek, lekarze bez kolejek, specjaliści bez kolejek. Z jakiegoś powodu jestem traktowany lepiej od innych. Ciekawe z jakiego... Pracownicy mieliby piekło na ziemi? A co tu mają pracownicy? Piekło na ziemi zrobiłby mi stały klient, który zostawiałby kupę kasy w mojej firmie a który dowiedziałby się, że nowy klient, który raz na ruski rok zostawi trochę grosza, jest lepiej traktowany ode niego. Pisałem już, tyle w temacie. Widać, że jesteś jeszcze bardzo młody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:23, TobiAlex napisał:

I vice versa. Jestem honorowym dawcą krwi itp. - apteka bez kolejek, lekarze bez kolejek,
specjaliści bez kolejek. Z jakiegoś powodu jestem traktowany lepiej od innych. Ciekawe
z jakiego... Pracownicy mieliby piekło na ziemi? A co tu mają pracownicy? Piekło na ziemi
zrobiłby mi stały klient, który zostawiałby kupę kasy w mojej firmie a który dowiedziałby
się, że nowy klient, który raz na ruski rok zostawi trochę grosza, jest lepiej traktowany
ode niego. Pisałem już, tyle w temacie. Widać, że jesteś jeszcze bardzo młody.

A ty wciąż myśłisz kategoriami gorszy-lepszy. Słyszałeś o czymś takim jak równość? Jak nowy klinet zobaczy, że traktujesz go jak jakiś niepożądany element to ci podziękuje i poszuka kogoś innego, a tobie by zostali aby stali klienci, co nie potrwa wiecznie. Nie przeczę, że stali klienci powinni mieć jakieś profity, ale ty byś ich wywyższył ponad stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 13:29, Karanthir666 napisał:

A ty wciąż myśłisz kategoriami gorszy-lepszy. Słyszałeś o czymś takim jak równość? Jak
nowy klinet zobaczy, że traktujesz go jak jakiś niepożądany element to ci podziękuje
i poszuka kogoś innego, a tobie by zostali aby stali klienci, co nie potrwa wiecznie.
Nie przeczę, że stali klienci powinni mieć jakieś profity, ale ty byś ich wywyższył ponad
stan.


Pracuje w dużej korporacji (branża elektroniczna), naszym stałym klientem jest pewna firma E, która ma u nas rabaty rzędu 25%. Od jakiegoś czasu jest też firma N, która musi sobie zapracować na taki rabat. A jeżeli myślisz, że nowy klient może strzelać focha i robić, co chce, to się grubo mylisz i naprawdę nie masz pojęcia o rynku. No ale też taki byłem jak miałem naście lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować