Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cenega szykuje wyjątkowe wydanie Dark Souls na PC

35 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2012 o 10:54, Eguroll napisał:

Cenega chyba ma nowego właściciela albo dopiero teraz wzięła sobie do serca narzekania
graczy - zaskakują co raz częściej i to pozytywnie


Nie, nie ma nowego właściciela :) Zmiany są normalną częścią rozwoju, a my chcemy dalej się rozwijać. Efektem są wydania ostatnich tytułów takich jak Alan Wake, Risen 2 czy teraz Dark Souls, przy których zmieniliśmy trochę swoją strategię. Wasze pozytywne opinie wskazują, że był to dobry ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega była wydawcą wersji konsolowej w Polsce, co było jednym z powodów dla których wydajemy też wersje PCtową. Rozumiem twoją rezerwę, nie mniej myślę, że powinieneś dać grze szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 11:57, TobiAlex napisał:

Znowu Cenega :/ Nie ma w Polsce innego dystrybutora?


A co ci to teraz przeszkadza?Ja nigdy do Cenegi nic nie miałem, a teraz to wogle Cenega idzie na rękę dla graczy.Jak dla mnie to świetna wiadomość;)

PS:Dojdą jeszcze dodatkowe punkty na kompani graczy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To poczekam na więcej wiadomości. Choć i tak grę mam w planach żeby kupić to wolę się dowiedzieć co to będzie za "super wypasiona zawartość dla Polaków" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to DS na konsole będzie jeszcze kiedykolwiek sprzedawany gdzie indziej niż muve?

@Kajmal:
Nie zaczynał, bo znowu zacznę jeździć po Cenedze a na razie jestem w dobrym humorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ciekawe. Może gdy to wydanie będzie jakieś wypasione i w konkretnej cenie to skusze się i kupię DS po raz drugi, tym razem na PC. ;)

A co do polonizacji - fajnie by było gdyby na konsole gry ukazywały się po polsku równie często co na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nie przepadałem za Cenegą, ale teraz to zdecydowanie najlepszy dystrybutor w Polsce. Kiedyś był nim CDP, ale teraz jest gdzieś w połowie stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować