Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polski tytuł God of War: Ascension to God of War: Wstąpienie. Jest też polski zwiastun

17 postów w tym temacie

Kacper Matuszewski

O istnieniu nowej odsłony serii God of War informowaliśmy Was już wczesnym rankiem. Teraz wiemy, że gra w Polsce została zatytułowana God of War: Wstąpienie i możemy zobaczyć jej zwiastun w polskiej wersji językowej.

Przeczytaj cały tekst "Polski tytuł God of War: Ascension to God of War: Wstąpienie. Jest też polski zwiastun" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ale były też czasy, zanim Kratos stał się potworem znanym jako Duch Sparty". Akcja nie może dziać się przed poprzednimi częściami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,po tym trailerze wnioskuje że to będzie prequel,szkoda że nawet w 3 część nie grałem choć seria strasznie mi się podoba,może kiedyś odrobię zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że Sony jednak wynajmuje lepszych tłumaczy niż wydawnictwa książkowe, do tej pory nie mogę wyjść z podziwu dla kretyna który przetłumaczył Mass Effect Ascention jako "Podniesienie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi sie az przypomniala ostatnia walka z

Spoiler

Zeuzem

przy genialnej muzyce i na duzym ekranie... Czułem się naprawde jak bóg wojny :P Trzymam kciuki i czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy God of War na PS3, który nie jest częścią czwartą? Biorę. ;D

Mogliby jednak przestać doić Kratosa i pozwolić mu przejść na emeryturę, co za dużo to nie zdrowo. Trzeba zadbać o wizerunek marki (a jest o co dbać) bo za parę lat God of War może okazać się CoD''em slasherów. Innymi słowy - chcę God of War w klimatach nordyckich (chociaż jeśli Human Head Studios zdecyduje się na Rune 2 to i tak będzie mi wszystko jedno ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 11:53, wojcio102 napisał:

"ale były też czasy, zanim Kratos stał się potworem znanym jako Duch Sparty". Akcja nie
może dziać się przed poprzednimi częściami?


Oj, kurczę. Sorry :) Byłem jakiś zaspany :P Dzięki za zwrócenie uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować