Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalna zapowiedź Call of Duty: Black Ops 2 coraz bliżej?

16 postów w tym temacie

Raczej ten sam. Zbyt szybko grę wydają, a gdyby od kilku lat pracowali nad czymś innym ktoś by sypnął. Zresztą... nie zabija się kury, która znosi złote jaja ;)

Ja na pewno kupię, jeżeli kampania będzie ciekawa. Pierwszy Black Ops miał bardzo fajną fabułę, ale brakowało mu dynamiki znanej ze wszystkich odsłon Modern Warfare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of duty to już najgorsza gra akcji. Co roku ten sam syf wydają. Call of duty skończyło się na Mw 2. Teraz co roku będzie kopia poprzedniej części w dużej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

serio? kupujesz coda dla singla ?

jedyny powod dla ktorego kupilem jedynego coda, black ops, to multi.

singleplayer w codzie starcza na ok 5h i jest tak nudny ze ja pie*dole. przejdziesz raz i mozesz gre do smietnika wyrzucic.

idealnie sparodiowali go tworcy bulletstorma. idziesz caly czas do przodu i zabijasz tony przeciwnikow. co jest w tym fajnego ?

http://www.youtube.com/watch?v=goiMExAZCko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 15:14, patox200 napisał:

Call of duty to już najgorsza gra akcji. Co roku ten sam syf wydają. Call of duty skończyło
się na Mw 2. Teraz co roku będzie kopia poprzedniej części w dużej cenie.


Ciekawe jest to, że ludzi mówiących tak jak Ty jest na pęczki, ale każdy z nich podaję inną część "na której CoD się skończył".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania to jeden (nie jedyny) z czynników, przez które decyduję się na kupowanie Call of Duty. Infinity Ward swoim pierwszym Modern Warfare sprawiło, że do dzisiaj kupuję każdą odsłonę. Na pierwszym Black Opsie lekko się zawiodłem (błędy w multiplayerze, brak możliwości grania ze znajomym w trybie zombie, mało dynamiczna, w mojej opinii, kampania) i dlatego życzę ludziom z Treyarch szczęścia przy projektowaniu gry.
Jedyne co mnie dobija w całej, CoDowej polityce to płatne map-packi. Ceny są ogromne, a szału jakościowego nie ma :/

patox200 - w jednym zdaniu piszesz, że Call of Duty to ten sam syf wydawany co roku, a w drugim stwierdzasz, że skończyło się na MW2. Jakie były znaczące zmiany pomiędzy MW1, MW2, a MW3, które, w Twojej opinii, jest już gniotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 15:28, Malevyn napisał:

jedyny powod dla ktorego kupilem jedynego coda, black ops, to multi.

Ja kupuję dla singla (nie premierowe wydania, raczej czekam na cenowe okazje), multi nie uruchomiłem ani raz w żadnej części CoDa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Ops bardzo mi sie podobał, zwłaszcza tryb single player. Scenariusz byl wporzadku, zakonczenie DLA MNIE zaskakujace, dobra muzyka, duzo rozwałki - czego wiecej chciec w fpsie ;P? O dubbingu juz nie wspomne - świetny byl, uwielbiam glos Oldmana :). Ja czekam i napewno znajdzie sie jeszcze kilku fanów, którzy polubili BO i zagrają w 2ke. A grafika? Osobiscie pieprze i nigdy nie zwracam na to wiekszej uwagi, niee mam zamiaru sie denerwowac czy mi bedzie dzialac plynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 15:35, wojcio102 napisał:

Infinity Ward swoim pierwszym Modern Warfare sprawiło, że do dzisiaj kupuję każdą odsłonę


Pierwsze MW sprawiło, że do dziś nie kupiłem kolejnych odsłon, w moim odczuciu to zwykłe klony bazujące na tytule stworzonym przez ekipę która już nie istnieje. Jedynka jest po prostu najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będę kolejny. Dla mnie CoD skończył się na World at War (ostatni dobry, z ciekawym multi, któremu bliżej faktycznie do drugowojennej strzelanki niż Quake''a). Osobiście rzygam tą serią. Nie wiem co można bardziej oryginalnego napisać niż "odgrzewany kotlet". Ale tak czy inaczej są ludzie, którzy dalej to kupują jak widać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować