Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prey 2 jednak nie zostało skasowane!

18 postów w tym temacie

Dokladnie. Jedynka byla naprawde bardzo fajnym fps-em. Moim zdaniem duzo lepszym od takiego HL2 czy przereklawanego Q4. Dwojka zapowiada sie na zwykly syf. Napewno sobie ta gre odpuszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byś zobaczył gameplay to byś tak nie mówił. Fakt że nie ma dużo wspólnego z pierwowzorem ale to nic nie znaczy. Pierwowzór to była zwykła strzelanka jak quake która wybaczała śmierć i miała ten bajer z grawitacją.

W jedynce nie wiadomo czy pobawimy się grawitacją ale za to na pewno pobawimy się w assasin creeda przyszłości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TigerXP oraz Thebisre gratuluje za bycie kolejnymi marudnymi Polaczkami którzy nie wnoszą do dyskusji nic oprócz marudzenia jakie to złe i beznadziejne wszystko jest .Ta mentalność lepiej marudzić zamiast poczekać na premierę i po zagraniu ocenić produkt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 16:59, Thebisre napisał:

A tam dajcie sobie spokój i skasujcie lepiej ten tytuł! Nic nie ma Prey 2 wspolnego z
pierwszą częścią więc na pewno daruje sobie ten tytuł!


I co z tego, że nie ma? Tym lepiej dla dwójki :D. Takiej gry jak Prey 2, z klimatem kosmicznej metropolii jak w Star Wars i kilkoma łopatami dobrego czarnego humoru od dawna nie było, jakiś powiew świeżości to jest.

I może w przeciwieństwie do jedynki będzie jakieś "replay value".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 17:33, dariuszp napisał:

W jedynce nie wiadomo czy pobawimy się grawitacją ale za to na pewno pobawimy się w assasin
creeda przyszłości :P


Są granaty grawitacyjne, więc pobawimy się :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 17:17, luzac napisał:

Kamień z serca, choć szkoda, że nie doczekamy się Prey''a 2 w tym roku.


Zawsze zostaje Far Cry 3, chociaż pewnie tym bardziej mój sprzęt go nie uciągnie, ale jeśli chociaż Blizzard DOTA się nie ukaże, to niestety ten rok będzie kolejnym przeciętnym dla graczy, a przynajmniej dla mnie. No bo Spec Ops: The Line będzie fajnym, ale tylko zapychaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest narzekanie, ale wniosek wysnuty z informacji jakie do mnie dotarly. A informacje sa takie ze gra ta byc calkowicie rozna od czesci pierwszej, co mi sie bardzo nie podoba. I niech to nawet bedzie deus ex w klimatach kosmicznych to mi sie nie spodoba. Ja chcem preya takiego jaki byl, jesli to ma byc calkowicie inna gra to po co to nazywac prey? Czyzby byla az tak mierna ze trzeba jechac na opinii czesci pierwszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, pierwsza część nie za bardzo mi się podobała, a dwójka dzięki zmianie koncepcji zapowiada się ciekawie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 19:01, TigerXP napisał:

Ja chcem preya takiego jaki byl, jesli to ma byc calkowicie inna gra to po co to nazywac prey?
Czyzby byla az tak mierna ze trzeba jechac na opinii czesci pierwszej?


Gra wciąż opiera się na uniwersum Preya i pokazuje co się stało z ludźmi PO porwaniu w jedynce więc nie widzę powodu dlaczego nie miałaby się nazywać Prey 2. Tym bardziej, że w starszych zapowiedziach wspominano, że dobrze znany Indianin odegra pewną rolę w fabule drugiej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prey 2 będzie mieć bardzo dużo wspólnego z pierwszą częścią. TigerXP żałuj stary, że nie zagrasz bo zapowiada się na tytuł naprawdę świetny... ale jak nie widzisz w tym wszystkim nic wspólnego z Prey to: jesteś ślepy, nie grałeś w Prey do końca albo po prostu jesteś głupi. Sorry, ale nic innego mi się nie nasuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować