Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Diablo III otwarta dla wszystkich!

615 postów w tym temacie

Spodziewałem się takiej niespodzianki ze strony Blizza. Zawsze to jest jakaś zachęta dla tych, którzy w betę nie grali a kupić pełną grę chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weekend spokojnie starczy, by każdą klasą zabić Leorica, a nawet na to, by każdą z nich wbić max lv w becie czyli 15. ;) Samo dojście do i zabicie króla szkieletów to ~dwóch i pół godziny - robi się to najczęściej na 10-tym poziomie. Pozostałe 5 najlepiej wbijać w multi, bo wtedy exp leci bardzo szybko. :D
Już widzę problem jeśli dziś będziemy kończyć DSa i próbować zrobić 6/8 HC lub i więcej jeśli Warmaster złoży się szybko i grzecznie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje, ile trzema mieć miejsca na zainstalowanie bety gry (zapewne o ściągnięciu instalki nie wspomnę), bo swoje z pewnością będzie ważyć)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 09:29, YaReX napisał:

Ktoś się orientuje, ile trzema mieć miejsca na zainstalowanie bety gry (zapewne o ściągnięciu
instalki nie wspomnę), bo swoje z pewnością będzie ważyć)?


Mój folder z betą zajmuje 4,8 GB, instalka to kilka MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Blizzard ma doświadczenie jeśli chodzi o natłok ludzi na serwerach. Poza tym klienta już można ściągać, więc nie ma na co czekać! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialna wiadomość. Dobrze, że Blizz postanowił zrobić stres testy serwerów no i udostępnić demo tfu beta diablo 3 ;] Ciekawe czy jakiś nowe błędy zostaną wyłapane podczas tego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie który klient, mój kolega gra na US, a ja na EU i normalnie gramy między sobą, póki co jest tylko jeden serwer właśnie w US, ale różne wersje klientów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ściągniętego klienta, gdyż jakieś trzy tygodnie temu ktoś udostępnił mi swoje konto na kilka godzin abym przetestował grę, odpaliłem dziś betę, ściągnął mi się jakiś update i ... nie mogę się zalogować - error 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie dostępna dopiero od 21 czasu polskiego do poniedziałku 19. Przeczytałbyś najpierw news do końca.

Natomiast jeśli Cię źle zrozumiałem i korzystasz ze standardowej bety, to zmień ustawienia regionalne z Europy na USA, to na ogół ludziom pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 10:30, lis_23 napisał:

Mam ściągniętego klienta, gdyż jakieś trzy tygodnie temu ktoś udostępnił mi swoje konto
na kilka godzin abym przetestował grę, odpaliłem dziś betę, ściągnął mi się jakiś update
i ... nie mogę się zalogować - error 12.


Na razie każdy ma error 12. zalogować się będziesz mógł dopiero o 21:01 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 10:32, GanD napisał:

Gra będzie dostępna dopiero od 21 czasu polskiego do poniedziałku 19. Przeczytałbyś najpierw
news do końca.


Dokładnie, nie przeczytałem newsa i myślałem że to już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa. :D Ciągle nie mogę się przekonać do złożenia zamówienia, to pewnie mnie ostatecznie przekona lub też nie. Zapewne to też chwyt Blizza, żeby więcej zamówień sobie nabić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować