Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Diablo III otwarta dla wszystkich!

615 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2012 o 15:54, Robertcik1 napisał:

a ja posłuchałem próbek na dubscore i uważam, że podobierani są nieźle i jeśli się postarają,
to spokojnie wpasują się w klimat.


Też właśnie przed chwilą słuchałem na dubscore. Musiałem sobie przypomnieć kto to jest :) Nie każdy głos słuchany w reklamie musi być najlepszy w kraju. Niektórzy mnie popularni aktorzy mają duży potencjał do podkładania głosów, ale zawsze wybiera się duże nazwiska mimo iż na pasują :) To jest najgorsze. Na siłę się coś robi to nie może być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie error 3003, coś się zainstalowało nie tak, czy to przez to, że gra jest jeszcze nieaktywna? Bo nie wiem czy ssać od nowa czy nie... :) Ciekaw jestem czy klimacik tak samo super jak w DII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 16:07, KhazarOne napisał:

U mnie error 3003, coś się zainstalowało nie tak, czy to przez to, że gra jest jeszcze
nieaktywna? Bo nie wiem czy ssać od nowa czy nie... :) Ciekaw jestem czy klimacik tak
samo super jak w DII

czy wy ludzie nie umiecie czytać? beta zostanie otwarta o godzinie 21:01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 16:09, KhazarOne napisał:

To chyba ty nie umiesz, ludzie pisali o 12 a nie 3003, wiem że jest nieaktywna, przecież
to napisałem <LOL>

po pierwsze, używaj opcji "odpowiedz", po drugie, w którym momencie wyskakuje ten błąd? bo jeśli przy próbie zalogowania, to właśnie dlatego, że jest nieaktywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 16:09, KhazarOne napisał:

To chyba ty nie umiesz, ludzie pisali o 12 a nie 3003, wiem że jest nieaktywna, przecież
to napisałem <LOL>


Zmień serwer z europy na usa inaczej się nie zalogujesz. 3003 wyskakuje jak ktoś ma ustawione serwery europejskie a one nie działają.

Dnia 20.04.2012 o 16:09, KhazarOne napisał:

po pierwsze, używaj opcji "odpowiedz", po drugie, w którym momencie wyskakuje ten błąd?
bo jeśli przy próbie zalogowania, to właśnie dlatego, że jest nieaktywna.


3003 jest jak masz ustawione europejskie serwery , nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Miał ktoś może taki problem mianowicie przy updatowaniu wyskakuje okienko z informacją "updating setup files" i tak trwa niezłomnie w 3/4 progresu. Przeszukałem google ale rozwiązania które by pomogło nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 16:25, Isander napisał:


Miał ktoś może taki problem mianowicie przy updatowaniu wyskakuje okienko z informacją
"updating setup files" i tak trwa niezłomnie w 3/4 progresu. Przeszukałem google ale
rozwiązania które by pomogło nie znalazłem.


Spróbuj zamknąć i otworzyć jako administrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 16:36, Isander napisał:

Niestety nie pomaga. Znalazł ktoś jakies inne rozwiązanie tego problemu? Wyłączenie firewalla
też nic nie daje.


Zresetuj kompa, i wyłącz antywirusa i wszystko inne co może blokować klienta gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 16:56, ZubenPL napisał:

Opcja cytuj jest chyba by jej używać :)


Jest po to, żeby używać. No właśnie - używać, a nie nadużywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problem z instalacją po zaekceptowaniu umowy licencyjnej dostaje komunikat
Could not install. Invalid installation options. Please try again.
Mam Windows 7 wystarczająca ilosc miejsca na dysku spełnima wymagania gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować