Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Diablo III otwarta dla wszystkich!

615 postów w tym temacie

Właśnie skończyłem betę na 10 poziomie Witch Doctorem i muszę przyznać, że dwójkę bije na głowę :).
Jest tylko zbyt łatwo, no ale to beta na normal ;). Niemożliwe jest, żeby w ogóle zginąć, to trochę psuje frajdę :).

Teraz mam wielki zgryz- czy dalej grać doktorkiem, czy brac inną postać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 15:00, palpatine napisał:

Jest tylko zbyt łatwo, no ale to beta na normal ;). Niemożliwe jest, żeby w ogóle zginąć,
to trochę psuje frajdę :).


Uwierz mi idzie zginąć, może nie tak łatwo ale idzie ;)

Dnia 21.04.2012 o 15:00, palpatine napisał:


Teraz mam wielki zgryz- czy dalej grać doktorkiem, czy brac inną postać :)


Zagraj Każdą z postaci, wyrobisz sobie zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 15:03, freedommen napisał:

wam tez wolno pobierało? ja mam 2mb ściąga mi średnio 50kb/s gre :(


Tak mi pobierało z prędkością 125 kb/s a najniżej to miałem właśnie 50 kb/s a neta mam 2 mb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 15:00, palpatine napisał:

Teraz mam wielki zgryz- czy dalej grać doktorkiem, czy brac inną postać :)

Weź sobie Mnichem zagraj albo Wizardem :P wtedy poczujesz co to retardzić potwory ;-)
Graj każdą z klas a zobaczysz, że końcowy wybór może być trudny.
Ja tak miałem z początku jednak moi faworycie to Mnich - Jeśli chodzi o postaci w zwarciu. Oraz Wizard jeśli chodzi o postaci na dystans.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy coś nie zmieniło, ale dawno temu ktoś w Blizzard powiedział, że beta ma dodatkowo obniżony poziom trudności. Niestety źródła Ci nie podam.
Ponadto normal ma być łatwy - po to żeby każdy mógł go przejść. Jeśli ktoś miał już do czynienia z grami Blizzard to nie powinien być tym zdziwiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja muszę wycofać się ze wszystkich złych rzeczy, które powiedziałem na temat DH. po prostu wymiata, design i głos w męskiej wersji też mi się bardzo podoba. pomimo bycia... trochę hipsterskim. [i zdecydowanie bardziej gejowskim niż wizard.] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha jednak się przekonał do DH. Powiem Ci, że wersja Męska jakoś dziwnie się porusza. Jakby miała kołka w żopie.
Wolę kobitkę :D a i głos ma fajny. Co do Wizarda Male to przyznaję rację. Jest strasznie gejowsko zrobiony. W tym przypadku trzeba wybrać znów panią z również nienagannym spokojnym głosem :P.
Wersja ENG powiem Ci szczerze bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 14:38, Cebul86 napisał:

Jeżeli ktoś robi grę przez 4 lata, a następnie wypuszcza, jako następcę gry mrocznej
i klimatycznej coś, co wygląda jak cukierkowy świat, w dodatku niespecjalnie ładny, to
uważam to za pomyłkę. Pierwsza część ociekała mrokiem, krwią i flakami, druga odeszła
odrobinę od tego trendu, jednak nadal miała "to coś", natomiast to coś, co jest nam serwowane
obecnie wygląda jak skrzyżowanie gry dla dzieci z hack&slashem


wg mnie jest wystarczająco mroczno + szersza gama kolorów co też jest plus. Brak oświetlenia w poprzednich częściach to nie jest "klimat". Zawsze możesz zjechać po kontraście i gammie, jak za jasno i za mocne kolory - to nie jest trudne. Chcesz prawdziwego klimatu: graj w przygodówki, naprawdę polecam. Wymagasz od relaxującego h''n''sa nie wiadomo czego... w porównaniu do diablo2 jestem zadowolony ze zmian. Gra dla dzieci ? Oj chyba mamy tu gimnazjalistę! W czym ta dziecinność się objawia panie dorosły ? Cukierkowe i słodkie to są kucyki pony... to że Ci nie odpowiada styl graficzny nie znaczy, że gra jest dla dzieci, więcej pokory.

Dnia 21.04.2012 o 14:38, Cebul86 napisał:

Jeżeli mam grać przez kilka godzin, tylko po to, by zabić pierdyliard przeciwników po
prostu klikając w nich, nie włączając nawet myślenia przy tym, to ja dziękuję za taką
rozrywkę i rozgrywkę. I po co? Po to, żeby później, na 3 czy 4 poziomie musieć nagle
zacząć włączać miksturki leczenia? No proszę was...
Jeżeli gry typu hack&slash mają być dla bezmózgowców, bo ten poziom osiągnięto w zaprezentowanym
produkcie, to cel osiągnięto w 101%.


misiaczku a po co grałeś w diablo 2 ? tam setki razy robiłeś te same lokacje... w tysiącach zabijałeś tych samych przeciwników. Nagle Ci się odwidziało ? Miksturki leczenia ? Jesteś ignorantem jeśli myślisz ze na wyższych poziomach trudności wzrośnie tylko dmg przeciwników... Pierdzielisz głupoty o braku wyzwania i bezmyślnym klikaniu. Haters gonna hate. Wydaje mi się, że na siłę chcesz sobie wmówić ze gra nie jest warta kupna.

Dnia 21.04.2012 o 14:38, Cebul86 napisał:

Stary, mówimy o grze Z GÓRNEJ PÓŁKI. Ja płacąc takie pieniądze spodziewam się udźwiękowienia,
które nie będzie przyzwoite, tylko wyśmienite. A dialogi są po prostu źle napisane, nie
wiem czy ludzie tego nie czytali czy co? Po prostu nie trzymają się kupy.

Spoiler

Bogobojny
templar, pełen cnót i świętszy niż ustawa przewiduje nagle zaczyna mi podrywać (i to
w sposób tragiczny) moją postać? MNISZKĘ? WTF?

! Pomijam już takie perełki jak epickie
przemowy bosa czy npc''ów.
Spoiler

Kowal który chce, żebym zabił jego żonę? Ok, to jeszcze
łapię. Forma w jakiej to zaserwowano - tragedia.



nie znam lore na tyle by oceniać zachowania templarów czy mnichów, ale nie sądzę, żeby było czarno białe tak jak zakładasz. Oceń dialogi i scenariusz w porównaniu do innych gier z tego gatunku.

Dnia 21.04.2012 o 14:38, Cebul86 napisał:

Stary, ja nie mówię o słuszności, tylko o możliwości. Mając 10 poziom mam możliwość wyboru
z pośród... 4 umiejętności, z czego 2 się do czegokolwiek nadają. Generalnie rewelacja.
Nie zdziwię się, jeśli po miesiącu gry na serwerach 80% graczy będzie grało barbarzyńcom,
a 99,9% z nich dokładnie takim samym zestawem umiejętności i zbliżonym ekwipunkiem. NUDA!


10 poziom ile wbijałeś ? 2 godziny ? Cry more... albo poszukaj na YT filmików z późniejszymi skillami i przestań narzekać. Wróżenie też Ci nie wychodzi, więc sobie odpuść ;)

Dnia 21.04.2012 o 14:38, Cebul86 napisał:

Kolego, obecnie oficjalna cena tej gry to 199zł + koszt przesyłki. Jeżeli możesz kupić
taniej, to gratuluję, ja mam ją nadal dostępną w gram.pl za 179,9 + koszt wysyłki. Można
ją zdobyć już za 154,50 na necie i pewnie będzie to szybko spadać, niemniej, odnoszę
się do ceny początkowej produktu.


gówno mnie obchodzi oficjalna cena, bo po 10 sekundach googlowania znajduję sklepy (liczba mnoga!) sprzedające grę dużo taniej niż to co napisałeś i bez kosztów wysyłki.

Dnia 21.04.2012 o 14:38, Cebul86 napisał:

diablo 3 to badziew, patrząc na produkt pod kątem jakość/cena.


widziałeś finalny produkt ? Jestem pewien, że spędzę setki godzin w multi ze znajomymi wyrzynając potwory na coraz wyższych poziomach trudności bo właśnie tego oczekuje od diablo i niczego więcej. Dialogów/scenariusza na poziomie szukam w książkach, przygodówkach, filmach. Zawsze możesz poczekać parę tygodni, cena spadnie jeszcze niżej - tak jak było w przypadku SC2.
PS: Wiesz jak nazywam ludzi oceniających finalny produkt bez dokładnego przestestowania ? Nie powiem Ci bo dostanę bana :) łapiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po twoim poście z którym się zgadzam coraz bardziej mnie zastanawia co za idiota spodziewa się czegoś innego niż zabijanie nieskończonej ilości żywych tarcz strzeleckich od H''n''S jakim jest seria Diablo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 16:04, Numenpl napisał:

po twoim poście z którym się zgadzam coraz bardziej mnie zastanawia co za idiota spodziewa
się czegoś innego niż zabijanie nieskończonej ilości żywych tarcz strzeleckich od H''n''S
jakim jest seria Diablo??


Troling był i będzie ,bo być musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta beta jest śmieszna. Ja rozumiem problemy na początku, gdy serwery naraz są zalewane przez tabun dzikich, żądnych gry ludzi. Nie nastawiałem się, że dam radę zagrać wczoraj i słusznie. Na kilkanaście prób, w róznych odstepach czasowych nie udało mi się to ani razu.

Dzisiaj dałem radę sie zalogować. Raz. Przed południem. Teraz pupa zbita. Nie idzie. Choćby nie wiem co.
Szkoda, bo chciałem dać grze następną szansę. Nie nastawiałem się na ten tytuł w ogóle, ani razu nie zastanawiałem się nad kupnem, mimo, że w D2 grałem bardzo dużo, również po sieci, z czego ostatni raz z pół roku temu. Należę do osób, które znacznie chętniej od Diablo III przytuliłbym teraz Warcrafta IV. Pomyślałem, że beta to dobry sposób żeby zobaczyć jak to wygląda i a nuż się spodoba i kupię w dniu premiery.

Niestety, to co widzę do zdecydowanie średnia gra. Grafika dużo lepsza niż w poprzednicce sprzed 12 lat, ale biorąc pod uwagę, że mamy AD 2012 to absolutnie nie można powiedzieć o niej dobrego słowa. Nie razi i to tyle.

Pozostałe elementy są już niestety na niekorzyść. Postaci mniej niż w D2 LOD. Drzewko umiejętności strasznie uproszczone, w sumie to nie daje nam żadnych wyborów w rozwijaniu umiejętności. Rozdzielanie atrybutów nie istnieje. Muzyka jest, ale w czasie gry nie zwracałem na nią właściwie żadnej uwagi. Klimatu też nie poczułem, tym bardziej klimatu Diablo.

Niby to tylko beta, ale czy jej ideą nie powinna być promocja gry i zachęcenie potencjalnego klienta? Chyba tak i im się to nie udało. Najbardziej ciekaw jestem jak rozwój postaci i ekwipunku wygląda w bardziej zaawansowanym stadium gry no i jak się prezentują pozostałe akty, bo tutaj bardzo brakuje otwarych przestrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 16:06, Pitej napisał:

Niby to tylko beta, ale czy jej ideą nie powinna być promocja gry i zachęcenie potencjalnego
klienta? Chyba tak i im się to nie udało. Najbardziej ciekaw jestem jak rozwój postaci
i ekwipunku wygląda w bardziej zaawansowanym stadium gry no i jak się prezentują pozostałe
akty, bo tutaj bardzo brakuje otwarych przestrzeni.


Beta służy do testów nie promocji, od promocji są reklamy ewentualnie wersja demonstracyjna gry :P
Co do ilości postaci w Podstawowym Diablo 2 postaci również było 4 ;)
Grafika tutaj akurat nie jest najważniejsza to h''n''s nie jakaś gra RPG z rozbudowaną ścieżką fabularną, tutaj się idzie i zabija co się napotka na drodze, a płynność przy takiej grze jest najważniejsza, po co super hiper extra grafika? By ścinała, by były problemy z płynnością?
Uproszczenia uproszczeniami, ale nie przeszkadzają w rozgrywce :P
Marudzenie niektórych naprawdę poraża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wam ta gra chodzi płynnie?
Mi na lapku co jakiś czas przycina i nie wiem czy to jest wina serwerów, czy lapka.
Procek - AMD P320 2,1 Ghz
Karka graf - Radeon HD 5650
4 GB Ram.
Net - 25 Mb/s
Czy ta gra ma faktycznie aż takie wymagania sprzętowe?
A może jak zainstaluje 64 bit windowsa zamiast 32 to będzie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 16:06, Pitej napisał:

Postaci mniej niż w D2 LOD. Drzewko
umiejętności strasznie uproszczone, w sumie to nie daje nam żadnych wyborów w rozwijaniu
umiejętności. Rozdzielanie atrybutów nie istnieje. Muzyka jest, ale w czasie gry nie
zwracałem na nią właściwie żadnej uwagi. Klimatu też nie poczułem, tym bardziej klimatu
Diablo.


W podstawowym D2 też było 5 postaci więc kiepski argument, jeśli chodzi o umiejętności to w D2 spora część i tak była bezużyteczna tu jest ich znacznie więcej i wszystkie są użyteczne a do tego należy dodać runy i modyfikatory w przedmiotach co daje wielokrotnie razy więc kombinacji niż w D2. Po za tym D2 w dniu premiery też było mocno zacofaną graficznie grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 16:06, Pitej napisał:

Ta beta jest śmieszna. Ja rozumiem problemy na początku, gdy serwery naraz są zalewane
przez tabun dzikich, żądnych gry ludzi. Nie nastawiałem się, że dam radę zagrać wczoraj
i słusznie. Na kilkanaście prób, w róznych odstepach czasowych nie udało mi się to ani
razu.


No patrz a ja wlasnie wrocilem z pracy, wpisalem 5 razy Haslo i weszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małe lagi jak jest bardzo duża ilość przeciwników, gram też na lapku:

AMD Phenom II 4 cores P960 1,8 Ghz
AMD Radeon HD 6650M 1024 MB
Ram: 6GB
Windows 7 x64
Net: 2 mb

Weź poprawkę, że serwery są obciążone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 16:11, Isildur napisał:

Co do ilości postaci w Podstawowym Diablo 2 postaci również było 4 ;)
Grafika tutaj akurat nie jest najważniejsza to h''n''s nie jakaś gra RPG z rozbudowaną
ścieżką fabularną, tutaj się idzie i zabija co się napotka na drodze, a płynność przy
takiej grze jest najważniejsza, po co super hiper extra grafika? By ścinała, by były
problemy z płynnością?
Uproszczenia uproszczeniami, ale nie przeszkadzają w rozgrywce :P
Marudzenie niektórych naprawdę poraża...


CO?! Uażasz, że to marudzenie? Jasne, grafika nie jest najwazniejsza i nie twierdzę inaczej, poprostu ją skomentowałem. Jak najbardziej wystarcza mi grafika dwójki. No i właśnie, dochodzimy do sedna - skoro pominelismy grafikę, to ja nie widzę żadnej, absolutnie żadnej przewagi trójki nad poprzedniczą. Biorąc pod uwagę to, co można zobaczyć w becie, to ta częśc w każdym calu jest gorsza od dwójki.

Naprawdę, nie musisz mi tłumaczyć na czym polega hack''n slash, daruj sobie. Przeszedłem w życiu kilka tytułów.

Czy uproszczenia nie przeszkadzają to się dopiero okaże z czasem, w pełnej wersji gry. Możliwe, że nie będą, ale tak czy siak mi już przeszkadza to, że mam niewielki wpływ na rozwój swojej postaci.

Przejdźmy do sprawy BETY. Z pewnością [ przynajmniej z definicji ] służy ona testom, ale testom czego? Do premiery został miesiąc, czyli oficjalna wersja gry tak właśnie będzie wyglądać, nie ma już czasu na poprawki. Testy natężenia ruchu? A To Blizzard pierwszy raz ma doczynienia z dużą ilością ludzi online i musi to sprawdzać? Nawet jeśli tak to założę się, że w czasie premiery też będą problemy podobne jak wczoraj i dziś.

Ostatnia sprawa - mamy pewny wycinek tytułu, w który możemy grać do woli [ w określonym czasie, ok ] na chwilę przed premierą. Dla mnie to jest właśnie demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować