Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Diablo III otwarta dla wszystkich!

615 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2012 o 19:45, Almarcino napisał:

Ciebie blizzard chyba naprawde faworyzuje :D U mnie nadal off :)


Zdążyłem już ubić Licha i zaraz zabieram się za ponowne ukatrupienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 19:34, Bralo napisał:

. Same problemy


Jeśli inny klient od blizza działa to dalej masz jakieś pozostałości diablo na dysku/rejestrze. Co do zmiany rejestru to nie pomogę bo się na tym nie znam a zmienianie tam wpisów może sporo namieszać. Nie pamiętam też kiedy ostatnio tryb zgodności pomógł mi z jakimiś programem.
===================================================


EDIT: Udało mi sie wbić na server jak ktoś chce zagrać ze mną coopa od początku (gram mnichem) dajcie mi frien req battletag: ComRed#1532. Zaczne koło 20.15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wpisalem tylko raz haslo i odrazu weszlo, bez problemu, generalnie od 1 zalogowania wczoraj ciagle bardzo szybko mi wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 19:54, SmokeY napisał:

Jeśli inny klient od blizza działa to dalej masz jakieś pozostałości diablo na dysku/rejestrze.
Co do zmiany rejestru to nie pomogę bo się na tym nie znam a zmienianie tam wpisów może
sporo namieszać. Nie pamiętam też kiedy ostatnio tryb zgodności pomógł mi z jakimiś programem.


Próbowałem z każdym trybem zgodności , ale w każdym jest ten sam błąd ( the installer was unable to open the installer data. If this problem persists , please contact blizzard technical support )
W każdym bądż razie , jeszcze raz dzięki. I miłej gry życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 20:01, Bralo napisał:

Próbowałem z każdym trybem zgodności , ale w każdym jest ten sam błąd ( the installer
was unable to open the installer data. If this problem persists , please contact blizzard
technical support )
W każdym bądż razie , jeszcze raz dzięki. I miłej gry życzę.


Miałem identycznie...Ciagle problemy jakieś dlatego dziś z rańca zrobiłem format dysku i działa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ta beta pokazała, że nawet Blizzard ma problemy z serwerami ;) wiec nie ma wyjątków a zalogować można się rzadko co wcale nie jest fajne ... coś ta reklama im nie wyszła hy hy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale czepianie się niestabilnych serwów to jest kretynizm. Przecież po to jest beta, żeby to dopracować. To jest B.E.T.A. a nie D.E.M.O. zapamiętajcie: B. E. T. A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakos Blizzard nie daje rady... sciaglem bete i ciagle albo nie moge sie zalogowac do gry albo wywala w trakcie grania... mam nadzieje ze na premierze bedzie lepiej... nie wiem dlaczego tak uznana firma ktora wydaje swoje hity raz na kilka lat nie jest na to przygotowana :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 21:18, michalz78 napisał:

nie
wiem dlaczego tak uznana firma ktora wydaje swoje hity raz na kilka lat nie jest na to
przygotowana :-/

Czego nie rozumiesz w sformułowaniu "Beta TEST"? Jak chcesz za darmo wypróbować gotową grę, to poczekaj do premiery i zagraj w demo, które pewnie będzie przypominać darmowe Starcraft 2: Starter Edition.

Ludzie jak nie chcecie grać w niedokończoną grę, to nie bierzcie udziału w beta testach, bo one służą do wyeliminowania błędów przed premierą właśnie, co wy od wczoraj jesteście graczami czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to poraszka pograłem dziś w nocy 45 min i powiem straszna kupa nie kupie i szkoda że dungeon siege jak i ten diablo to gry na miano czasów w jakich żyjemy czyli dla USBOYS xbox360 poraszka jakich mało zawiodłem sie przestrasznie żegnajcie stare czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 21:42, Khalbar napisał:

błąd 37 i nie idzie dalej :( to samo co wczoraj ?

Wina serwerów, nie poddawaj się tylko próbuj, w końcu zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee taka otwrta beta serwery albo leza albo zajete przez 1,5h proba zalogowania blizz rzucil przynęte i robi mega stress test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich przemądrzałych=> Słowo "Beta" tyczy się gry, więc jeśli coś nie jest dopracowane to narazie nie można mieć pretensji ale jak nie można wbić na serwer to chyba coś jest naprawdę nie tak. Ja również nie mogę wejść na serwer, a próbuje od kilku godzin. Jednym słowem porażka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 22:01, sharkien napisał:

Dla wszystkich przemądrzałych=> Słowo "Beta" tyczy się gry, więc jeśli coś nie jest
dopracowane to narazie nie można mieć pretensji ale jak nie można wbić na serwer to chyba
coś jest naprawdę nie tak. Ja również nie mogę wejść na serwer, a próbuje od kilku godzin.
Jednym słowem porażka :/


To są stres testy Blizzard nie udostępnił Bety wszystkim tak dla zabawy i dla tego byście się cieszyli tylko właśnie do przetestowania serwerów ile są wstanie wytrzymać. Poza tym przypominam, że obecnie działają jedynie Amerykańskie serwery, Azjatyckie i Europejskie są wyłączone, więc zrozum, że taki napór ludzi na serwery jest bardzo duże i ciężko by tylko Amerykańskie utrzymały cały świat. To nie jest porażka właśnie o to Blizzardowi chodziło, wie co musi jeszcze zrobić by było lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 22:08, Skimarus napisał:

He! :) powinni tydzień zrobić tą Open "Diablo III" Beta =D aby każdy mógł skorzystać...


Może wydłużą otwartą betę, może w przyszły weekend jeszcze taki manewr zrobią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować