Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Diablo III otwarta dla wszystkich!

615 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2012 o 19:19, Skimarus napisał:

I po testach... =] 15 Maja już niedługo!


A ja czekam aż włączą serwery i znów ruszam na zabijanie stworków :D
Tyle, że beta już długo nie potrwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 19:22, Isildur napisał:

A ja czekam aż włączą serwery i znów ruszam na zabijanie stworków :D
Tyle, że beta już długo nie potrwa ;)

Ten to ma fajnie.. ja też tak chce ;-) hehehe.
Niedługo wszyscy będą grać. Ostatnia prosta już przed nami widoczna z daleka lecz do mety [premiery] jeszcze trochę trasy na tej prostej musimy przejechać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DH jest świetny, ale ja na początek przejdę D3 Barbem facetem, bo z tego co czytałem chyba na Diablo 3 wiki, to ma być kanoniczna postać (jak Warrior w D1). Czytałem też gdzieś że jako jedyny urodził się przed zniszczeniem Kamienia Świata (dlatego reszta taka młoda) i jest duże prawdopodobieństwo że to ten sam Barbarzyńca, który ubił trójcę w D2 ;)
No i muszę przyznać, że dwuręczny miecz w połączeniu z leap i cleave oraz latającymi kawałkami potworów robi wrażenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 19:22, Isildur napisał:

/ciach/

Również podejrzewam, że do 1 maja jeszcze kilka razy pogram sobie w betę, bo do niej wracam cyklicznie - od soboty nie grałem, więc pewnie w tym tygodniu trochę nad nią posiedzę. Szkoda, że w piątek czeka mnie operacja nadgarstka i przez 2 tygodnie będę miał szynę założoną, ale jakoś wykombinuję jak trzymać mychę z tym obciążeniem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie jak usunąc/odinstalować bete diablo? bo w dodaj usun programy nie mam tego a jak wchodze programy diablo 3 beta to tam niby jest uninstall ale jak to daje to wyskakuje okienko brak skrótu i szuka pliku exe do odinstalowania ale nic sie nie dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 14:02, davis87 napisał:

a ja mam pytanie jak usunąc/odinstalować bete diablo? bo w dodaj usun programy nie mam
tego a jak wchodze programy diablo 3 beta to tam niby jest uninstall ale jak to daje
to wyskakuje okienko brak skrótu i szuka pliku exe do odinstalowania ale nic sie nie
dzieje....

Jeśli używasz programu CCleaner to go odpal bądź zainstaluj na odinstalowanie chociażby gry :P.
CCleaner czasem jest lepszy niż ten klasyczny windowsowski dodaj/usuń
W zakładce narzędzia jest Diablo 3 BETA. Zaznaczasz i klikasz "odinstaluj program". Zaraz Ci się pojawi okno deinstalatora.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 14:37, Braveheart napisał:

> a ja mam pytanie jak usunąc/odinstalować bete diablo? bo w dodaj usun programy nie
mam
> tego a jak wchodze programy diablo 3 beta to tam niby jest uninstall ale jak to
daje
> to wyskakuje okienko brak skrótu i szuka pliku exe do odinstalowania ale nic sie
nie
> dzieje....
Jeśli używasz programu CCleaner to go odpal bądź zainstaluj na odinstalowanie chociażby
gry :P.
CCleaner czasem jest lepszy niż ten klasyczny windowsowski dodaj/usuń
W zakładce narzędzia jest Diablo 3 BETA. Zaznaczasz i klikasz "odinstaluj program".
Zaraz Ci się pojawi okno deinstalatora.

Pozdrawiam.


nie wykrywa mi diablo 3 w narziedziach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 14:46, davis87 napisał:

nie wykrywa mi diablo 3 w narziedziach.....

Dziwne hmm bardzo dziwne. Mi wykrywa, patrz screen
PS: Tnij cytaty z poprzednich postów.. nie rób piramidek ;-)

20120424145818

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo wiem moze sytuacja byla taka ze jak sciagalem to diasblo to mialem 10% sciagania czy tam instalacji (Nie pamietam jak to bylo przy tym luncherze) i dalej nie szlo wiec myslalem ze sie zawiesil i zamknalem ta aplikacje usunalem recznie te pliki z dysku ale wyskoczyl blad ze plik jest uzywane i nie ktore usunal a nie ktore nie....

dalej odpalilem launchera i okazalo sie ze sie to na 10% tylko obraze zawiesil i jak odpalilem launchera to niby 30% juz sie sciagnelo i szlo pozniej normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 15:05, davis87 napisał:

ze sie zawiesil i zamknalem ta aplikacje usunalem recznie te pliki z dysku ale wyskoczyl
blad ze plik jest uzywane i nie ktore usunal a nie ktore nie....

No i chyba sam sobie odpowiedziałeś :P. Może w międzyczasie usunął te odpowiadające za deinstall cholipka tam wie, ale stawiam na to. Ja miałem podobnie z tym launcherem lecz ja aż taki narwany nie jestem [jak w Twoim przypadku :P] i pozwalam aby czas załatwił swoje jeśli da radę. Wszystko ładnie pięknie zainstalowało się co z resztą widać u mnie na screenie. Grę mogę odinstalować teraz nawet w tym dodaj usuń programy. patrz screen.
Tobie chyba nie pozostaje zrobić nic innego jak wywalić całą bete ręcznie i przejechać CCleanrem ręcznie po rejestrze by wywalić wszelki syf.

Pozdrawiam.

20120424151740

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak jest juz na pewno wiesz czemu? bo bete mialem tez na laptopie i kilka sekund i sie usunela wlasnie teraz sprawdzilem poszla bez problemu......
to usune to recznie a w tym cclenar ustawia sie to jakos czy to idzie z automatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 15:24, davis87 napisał:

to usune to recznie a w tym cclenar ustawia sie to jakos czy to idzie z automatu?

Wywal ręcznie cały folder z betą potem odpal CCleanera. Masz tam zakładkę rejestr. Klikasz "Skanuj by znaleźć problemy" Czekasz aż załaduje do 100% "Napraw zaznaczone problemy". Zapyta się Ciebie o to czy chesz zrobić kopię zapasową rejestru. Nie musisz w sumie. Klikasz "Napraw wszystkie problemy" i nic więcej :P
Patrz screen...

20120424154256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że była otwarta beta... W sumie łącznie przez 3 dni pograłem jakieś 6 godzin, i choć czas jest to niezmiernie krótki to mam kilka spostrzeżeń:
- mechanika gry i rozwój postaci w pewnym sensie został uproszczony, ale jednocześnie wprowadzono elementy komplikujące. Cechy owszem dodają się same przy lv up, ale z biegiem poziomów dostajemy dostęp do coraz to nowych umiejętności i nowych run, przez co w trybie eclective mode otrzymamy ogromną liczbę potencjalnych buildów (6 klawiszy do bindu, 4 umiejki dla każdego klawisza, 4 warianty run dla każdej umiejętności + 3 pasywne skille)... Reasumując bardzo fajnie

- warstwa graficzna na dzisiejsze standardy d*** nie urywa, ale też z drugiej strony patrząc na nią człowiek obrzydzenia nie odczuwa

- niesamowite wrażenie wywarło na mnie zaimplementowanie systemu fizyki, specjalnych efektów i tych różnych fajnych elementów jak to nagle rozpada się grobowiec czy witraż i pojawia się jakiś mobek... 10/10 !

- udźwiękowienie wbija w ziemię, podobnie jak przerywniki "filmowe"

- troszkę drażni wysyp bezużytecznych itemów... w sumie wolałbym, aby itemy wypadał rzadko, ale abym się cieszył na ten widok, a nie sytuacja szary-szary-szary-szary x 20 - biały - niebieski - szary x 20... NUDA !

- moby fajnie opracowane

- poziom trudności - ŻENUJĄCY przez duże Ż i każdą następną literę tego słowa... na normalu chyba nie uda się "umrzeć", przynajmniej w mojej ocenie w becie graniczyło to z cudem, względnie z wbiegnięciem w grupę mobów przy jednoczesnym natychmiastowym /afk żeby zaparzyć sobie herbatę...


Reasumując. Fajnie że była beta, zobaczyłem i poczułem że na D3 warto było czekać, że wyrwie mi troche godzin z życiorysu, ale że z drugiej strony nie jest to nie wiadomo jakie oh i ah i że do 15 wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:05, athelas napisał:

- poziom trudności - ŻENUJĄCY przez duże Ż i każdą następną literę tego słowa... na normalu
chyba nie uda się "umrzeć", przynajmniej w mojej ocenie w becie graniczyło to z cudem,
względnie z wbiegnięciem w grupę mobów przy jednoczesnym natychmiastowym /afk żeby zaparzyć
sobie herbatę...

Poziom trudności w becie został zaniżony, ale w wersji sklepowej już tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować