Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Diablo III otwarta dla wszystkich!

615 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2012 o 12:34, Gosu napisał:

U mnie teraz laczy sie za kazdym razem przy pierwszym podejsciu wiec chyba sporo naprawili
:)


Potwierdzam, loguje za każdym razem bez problemu, raz mi tylko wyskoczył błąd 37 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 12:57, KrisPL napisał:

Witam kiedy probuje sie zalogowac przycisk z napisem LOGIN jest wygaszony co moge zrobic?


Napisać email i hasło po wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 13:17, SimplyLucas napisał:

Tak, problemy z błedem 37 znikneły po ostatnich poprawkach, wczesniej można było dostać
nerwicy.


Bład 37 oznaczał ze serwer osiągnął maksymalną liczbę graczy teraz zwiększyli liczbę serwerów i spadła liczba chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba Panom z Blizzarda podziekować że chiaolo im się weekned siedzieć w pracy :) Beta super można sobie przeestować i zobaczyć kim będzie się grało oraz jak chodzi gra na danym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 10:09, Pitej napisał:

Ja traktuje to jako demko.


A to ciągle jest beta, to co marudzimy dla samego marudzenia? Jakie to polskie...

Nie trzeba mieć wielkiej wyobraźni, by wpaść na to, że oni mogą testować np. nowy hardware - którego wcale nie musieli stawiać pół roku wcześniej, bo po co mieliby to robić? Tylko prąd by żarło niepotrzebnie.

Naprawdę nie rozumiem narzekań w tym wątku, widzę tu takie same zachowanie jak w przypadku bety MoP. Ludzie zachowują się tak, jakby nie dość że grali już w pełną wersję, to jeszcze oczekiwali wszystkiego za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd dalej występuje, nie wydaje mi się, żeby spadła liczba chętnych. Zrobilem dopiero 2 postacie, a bete skoczylem juz 6 razy :) . Wizard jest mega, zostali mi jeszcze do sprawdzenia Monk i Demon Hunter, Barba sobie daruje, akurat starczy czasu do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 10:09, Pitej napisał:

Betę to można robić na pół roku przed premierą, a nie trzy tygodnie.


Nie ma to jak znafca. O tym, że beta trwa od kilku miesięcy ani słowa. I jakżesz ten wredny Bizzard mógł zrobić otwartą betę dla wszystkich trzy tygodnie przed premierą? No skandal.

:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 13:51, fasamik napisał:


Albo Zrestartuj ustawienia zapory , lub masz zainstalowane 2 klienty jakieś. Ja miałem tak kiedy były dostepne na moim komputerze BETA Pandarnia World of Warcraft, oraz DIII . Usunąłem MOP i działa bez zarzutów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego obaj z GranDem uciekacie się do tego typu wycieczek osobistych. W tym momencie kończę dyskusję, bo nie będę zniżał się do waszego poziomu. GranD to w ogóle nic nie zrozumiał z mojego postu, a odpisuje, Ty natomiast pijesz nie wiadomo do czego.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt tutaj nie prowadzi wycieczek osobistych. beta to beta służy do testów i przerwy w działaniu serwerów są całkowicie na miejscu. Nie jest to demo. Rozumiem, że jakby była full wersja i Blizzard by co chwile wyłączał serwery to można by było mieć pretensje, ale w trakcie beta testów? Ludzie ogarnijcie się...

Oceniać grę po becie bardzo dobry pomysł, no comment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy będzie można wybrać język przy instalaji już pełnej wersji? Bo w przypadku SC2 trzeba było ściągać klienta z BN.com żeby pograć po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 14:15, Revan91 napisał:

Orientujecie się czy będzie można wybrać język przy instalaji już pełnej wersji? Bo w
przypadku SC2 trzeba było ściągać klienta z BN.com żeby pograć po angielsku.


By grać po angielsku będziesz musiał pobrać angielskiego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 10:09, Pitej napisał:

Ja traktuje to jako demko.
Bo najpewniej jest to wycinek gotowego D3. Czy z samą grą są jakieś problemy? Nie, nikt
nie wspomina o crashach, zawieszaniu się, bugach, błędach graficznych, niemożliwości
ukończenia questa etc. Wszystko działa super. Sama gra działa super. Problemy są jak
chce się ją zainstalować, albo najczęściej - przy logowaniu. Stress test? Jasne, jedno
drugiego nie wyklucza. Betę to można robić na pół roku przed premierą, a nie trzy tygodnie.


I co z tego, w FAQ blizzarda o otwartej becie jest wyraźnie napisane że to test serwerów(i że będą z nimi najprawdopodobniej problemy) nie demo. Nikt ci nie gwarantował że nie będzie błędów czy że będziesz mógł się bezproblemowo zalogować, blizz testuje ile serwerów potrzeba na premierę, jak zdradził bashiok na otwartą betę przygotowali serwer który powinien obsłużyć 300tys graczy na raz. Więc twoje pretensje są nie uzasadnione bo nikt ci niczego nie gwarantował , biorąc udział w otwartej becie zgodziłeś się ponadto że będą problemy techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 14:22, Isildur napisał:

By grać po angielsku będziesz musiał pobrać angielskiego klienta.


Szkoda, jak pobierałem SC2 to że 3 razy się downloader wysypywał. mam nadzieję, że teraz tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 14:23, ZubenPL napisał:

I co z tego, w FAQ blizzarda o otwartej becie jest wyraźnie napisane że to test serwerów(i
że będą z nimi najprawdopodobniej problemy) nie demo. Nikt ci nie gwarantował że nie
będzie błędów czy że będziesz mógł się bezproblemowo zalogować, blizz testuje ile serwerów
potrzeba na premierę, jak zdradził bashiok na otwartą betę przygotowali serwer który
powinien obsłużyć 300tys graczy na raz. Więc twoje pretensje są nie uzasadnione bo nikt
ci niczego nie gwarantował , biorąc udział w otwartej becie zgodziłeś się ponadto że
będą problemy techniczne.


300 tys, a przy 181 tys się wysypuje. Mają co robić. Gra działa dobrze, ale sprawy sieciowe jeszcze nie.
Co do pierwszego posta, który cytowałeś, bo nie chce mi się go szukać, to autorowi odpowiem, że beta to już trwa z rok, a to że dali otwartą, to zagrywka żeby więcej pre-orderow było (dla mnie bomba) i żeby nie powtórzyła się wtopa jak przy SC2 gdzie nie dało się pierwszego dnia grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować