Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Diablo III otwarta dla wszystkich!

615 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2012 o 14:05, Isildur napisał:

Nikt tutaj nie prowadzi wycieczek osobistych.


Yhym

Dnia 22.04.2012 o 14:05, Isildur napisał:

to co marudzimy dla samego marudzenia? Jakie to polskie...
Nie ma to jak znafca


Odpowiadając mi, za bardzo skupiliście się z Zubenem nad sprawą kłopotów z logowaniem. To jest akurat najmniejszy problem. Inni pisali, że udało/ nie udało im się zalogować i po ilu próbach, więc i ja pisałem jak było w moim przypadku.

Dla mnie o wiele ważniejsza jest sprawa samej gry. Ktoś z was zaneguje fakt, że znacznie okrojono rozwój postaci nie dając wyboru w drzewku umiejętności i uniemożliwiając rozdysponowanie punktów umiejętności? Nie. A mnie to niepokoi. Niepokoi mnie to, że w grze w której stopień skomplikowania i tak był nie za wysoki, dokonuje się dotatkowych uproszczeń. Chyba nie chcecie powiedzieć, że tak jest tylko w BECIE a w pełnej wersji będzie inaczej? No właśnie - słowo BETA. mam wrażenie, że jest ono odpowiedzią, na każdy zarzut, na każdy przejaw niezadowolenia, zaniepokojenia i rozczarowania w tym wątku. To jest odpowiedź na każdy post "D3 mi się nie podoba". BETA. Ja się pytam - czym będzie różnić się pełna wersja? Czym będzie się w niej róznić ten fragment gry, w który tutaj możemy grać do woli? Zapewne niczym [ choć wraz z premierą to się okaże oraz to kto miał "rację" ]

Powtórzę to raz jeszcze - to co zobaczyłem mnie nie zadowala. Odnoszę wrażenie, że macie z tym problem Owszem, mam pewne zaufanie do Blizzarda, ale wartość tego zaufania nie wynosi dwieście złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli by napisać ile po becie ludzi wycofało preorder lub o ile się zwiększyła liczba chętnych
A ta beta to kończy się na quescie z koroną ??czy jest coś dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mój post.

Dnia 22.04.2012 o 14:35, Revan91 napisał:

Co do pierwszego posta, który cytowałeś, bo nie chce mi się go szukać, to autorowi odpowiem,
że beta to już trwa z rok, a to że dali otwartą, to zagrywka żeby więcej pre-orderow
było (dla mnie bomba) i żeby nie powtórzyła się wtopa jak przy SC2 gdzie nie dało się
pierwszego dnia grać.


No właśnie. Ja komentuję to, co otrzymaliśmy teraz. Dlatego nazywam to demem - bo premiera niemal jutro, a sama gra jest gotowa. Dlatego też napisałem, że BETĘ to można robić na pół roku przed, a nie trzy tygodnie. Teraz to ma ona charakter promocyjny i sprawdzają jak sobie poradzą w dniu premiery z obciążeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 14:48, Pitej napisał:

No właśnie. Ja komentuję to, co otrzymaliśmy teraz. Dlatego nazywam to demem - bo premiera
niemal jutro, a sama gra jest gotowa. Dlatego też napisałem, że BETĘ to można robić
na pół roku przed, a nie trzy tygodnie. Teraz to ma ona charakter promocyjny i sprawdzają
jak sobie poradzą w dniu premiery z obciążeniem.


No dobra można to tak rozpatrywać, ale zauważ, że to demo to jest coś co inni grali przez kilka miesięcy i było to nazywane betą. Demo nie wydaje się wtedy kiedy z góry zakłada się, że serwery będą się co chwilę wysypywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogą sobie upraszczać jeśli chcą takie mają prawo, mi te uproszczenia nie przeszkadzają, bo sama przyjemność z gry została zachowana. Poza tym to jest beta i Blizzard wszystkiego nam nie pokazał na 100%
Właśnie za grę Blizzarda jestem gotów dać 200 zł w porównaniu z innymi producentami, ale mniejsza o to ;)


@ Do Wszystkich
Aha proszę ciąć cytaty, bo zaczynają robić się piramidki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 14:44, Pitej napisał:

/.../


W D2 każdy punkt nie w żywotność to był punkt stracony:) A jeśli chodzi o system umiejętności to według mnie jest on znacznie lepszy od tych ograniczonych drzewek z D2 w których spora część umiejętności była bezużyteczna na Piekle. Teraz dzięki kombinacji umiejętności z runami(które często całkowicie zmieniają ich efekt) i modyfikatorów w przedmiotach(tych nie ma w becie) które też zmieniają efekt umiejętności,daje możliwość tworzenia bulidów znacznie większe niż te z d2 a i należy dodać do tego że w d3 wszystkie umiejętności będą użyteczne na wyższych poziomach trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 13:59, Pitej napisał:

Nie rozumiem dlaczego obaj z GranDem uciekacie się do tego typu wycieczek osobistych.


Jakich wycieczek osobistych? Narzekałeś, że Blizzard zrobił beta testy na trzy tygodnie przed premierą, zamiast na pół roku, "zapominając" jednocześnie, że bety trwają więcej niż pół roku. Trochę przewrażliwiony jesteś, szczególnie, że ani ja ani GranD w żaden sposób - wbrew temu co nam zarzucasz - nie odniesliśmy się do tego, że gra Ci się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mnichem 12 poziom (50% do 13-go) i wystarczy mi testowania.
Gra mi się coraz bardziej podoba.
Tak jak wyzej napisał Isildur, warto dać te 200zł za D3, a nawet 350zł za EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 15:18, ZubenPL napisał:

W D2 każdy punkt nie w żywotność to był punkt stracony:) A jeśli chodzi o system umiejętności
to według mnie jest on znacznie lepszy od tych ograniczonych drzewek z D2 w których spora
część umiejętności była bezużyteczna na Piekle. Teraz dzięki kombinacji umiejętności
z runami(które często całkowicie zmieniają ich efekt) i modyfikatorów w przedmiotach(tych
nie ma w becie) które też zmieniają efekt umiejętności,daje możliwość tworzenia bulidów
znacznie większe niż te z d2 a i należy dodać do tego że w d3 wszystkie umiejętności
będą użyteczne na wyższych poziomach trudności.

Zgadzam się, niektórzy tutaj chyba trochę zapomnieli jak D2 wyglądało. Co z tego że były punkty statystyk, jak i tak ograniczało się to do ładowania tylko tyle w siłę/zręczność żeby używać upatrzonych przedmiotów, reszta w żywotność i zero w energię. Podobnie z umiejętnościami, niby było ich trochę, ale większość w ogóle do niczego, tutaj nie dość że jest sporo umiejętności, to jeszcze runy je całkowicie zmieniają i już widać że oferują po prostu bardzo różne możliwości przydatne przez całą grę, a nie zwyczajnie mocniejsze wersje poprzednich (jak w D2 lodowy pocisk->lodowe uderzenie->lodowcowy grot, albo moc->koncentracja->fanatyzm), które sprawiają że nie ma sensu tych wcześniejszych używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 15:55, areczek1216 napisał:

Mam blad 3006 ,moze ktos teraz zagrac ?


Tak bez problemu zalogowało mnie i weszło do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jak dotąd udało się pograć jakieś 15 minut... i fajnie było:). Najczęściej wczytuje mi się gra, ale nie mogę w niej nic zrobić... Ale do gry jestem już zachęcony, ta muzyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem ale głównie późno w nocy.Dziś popołudniu może z godzinę i to nie bez problemów.Już się nie mogę doczekać premiery.Co do klas to:barbarzyńca,mnich i szanan.Motyw ze słoikiem pełnym pajaków dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę z czystym sumieniem powiedzieć , że tak naprawdę dało się grać dziś bo serwery nie wyrabiały im w piątek i sobotę . Z 3,5 dnia testowania zostały na 2 ;p . Straszny lipton , że bez stałego łącza ni można grać single , bzdura naszych czasów >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo troche byłem zdegustowany tym, że nie mogłem dołaczać z powodu błędów albo wyrzucania z klienta. Dzisiaj dopiero co ukończyłem betę po dwugodzinnej godzinnej tułaczce. Moje wrażenie co do gry ogólnie pozytywne chociaż przez pierwsze 30 minut byłem zdezorientowany jakoś nie wiem czemu.. jakbym poczuł że ta gra nie ma nic wspólnego z Diablo. Ale co się dziwić przez ostatnie 3 lata nie miałem styczności z grami :D a sama gra = dużo zmian. No ale potem się wszystko rozkręciło. Klimat+ muzyka i wszystkie inne rzeczy wskazują na to, że gra będzie dobra. Osobiście jeszcze nie zamówiłem.. mam w zasadzie cały czas dylemat. Dylemat nie z powodu kasy czy jakości gry tylko z powodu czasu jaki bedę musiał poświeci aby ją ukończyć. Bo jeśli kupię to wiem, że poświęce ogrom czasu zresztą i pewnie każdy z was. Ci, którzy nie mieli okazji otrzeć się o Betę lub wahają się czy kupić niech się poważnie zastanowią bo ta gra zabierze was całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra Diablo to serial bardzo długi serial, jednakże pamiętajmy iż Diablo jest jak by matką gier typu RPG i czekać tyle czasu na Diablo III to na prawdę jest do uznania. Spójrzmy ile gier w tym czasie wyszło i to bardzo dobre tytuły, a jednak ludzie czekają na Diablo III jak by był królem wszystkich gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować