Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Diablo III otwarta dla wszystkich!

615 postów w tym temacie

Pograłem ze 2 godz. w tą betę i stwierdzam że Diablo 3 będzie wielkim hitem! Z tym że tylko i wyłącznie dlatego że ma w nazwie "diablo" 0_0 Chociaż... ok, również dzięki kampanii marketingowej bazującej na popularności dwóch poprzednich części.
Nędzna i archaiczna grafika, bardzo ograniczony system rozwoju postaci (porównajcie np. do Path of Exile), gra w multi w 4 osoby i zapewne inne nie wymienione przeze mnie to rzeczy które nie przystoją grze wydawanej w 2012 roku. Ja rozumiem że "diablo" to rzut izometryczny - zgadzam się. Sam nowe Fallouty (już nie takie nowe) wolał bym widzieć w izometrii a nie w FPS ale ta gra po prostu jest brzydka... Zapewne w recenzjach i tak zbierze same "ohy" i "ahy" ale prawda jest taka że gdyby nazywała się "X" a nie "Diablo" to została by zjechana jako produkcja któa była by dobra gdyby została wydana 4-5 lat temu a nie obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem nie całą godzinke i powiem tak Diablo III to takie typowe diablo :P
wczoraj chciałem sie wbić po 00:00 niestety serwery down :( no trudno.
Ale jak dla mnie bez polotu może spodziewałem się czegoś więcej jak na grę z 2012 roku
napewno gdy bym zarabiał 2000 euro to bym se kupił za 40 euro te gre
ale że zarabiam 2000 złoty to za 200 zeta gra jest nie warta takich pieniędzy !!!
A może po prostu wyrosłem już z tego typu rozrywki !!!
Uproszczenia troche bolą praktycznie zero wpływu na rozwój postaci... kupa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uuu, właśnie pograłem i byłem sam, no i wreszcze poczułem, ze to Diablo, no kolory nadal zabijaja :P ale trzyma klimat :) nawet zooma znalazłem ... co było błedem, wszystko na high a wygląd słaby, wiem wiem beta i bedzie potem ok ... osobiście wątpie bo SCII wiele się nie zmienił :( (osobiste odczucie)
no co do ceny ... hmm, jesli singiel jest na powiedzmy 100+ h to typowe ceny promocyjne ala 170 jeszcze jakoś z cieżkim sercem ujdą :P robili go tyle lat to i fabuły pewnie naklepaki na 1000 h :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko zwrócić uwagę co niektórym, że nikt raczej Licha w becie Diablo III nie ubił: to nie WoW - tutaj nasz główny wróg nosi imię Leoric. ;)
Mnie osobiście dopadł pewien dylemat: od początku byłem nastawiony na rozgrywkę jako DH, ale w ostatnim czasie dałem szanse pozostałym klasom (wszystko wbiłem na 15-ty poziom) i... DH oraz... WD stali się moimi faworytami - co więcej naprawdę nie wiem którą z tych klas rozpocząć pierwszą rozgrywkę. :/ Na dodatek również i Barb bardzo przypadł mi do gustu ze względu na koszmarnie dużą ilość obszarówek oraz sam fakt najładniejszego chyba rozpierniczania hord wrogów. Inna rzecz, że był on jedyną postacią, którą podczas walki z Leoriciekm musiałem użyć kilku miksturek. Natomiast absolutnym hitem IMO jest Monk: przerażająco efektywny oraz efektowny na dodatek wspomagający drużynę dzięki aurom - istny palaś tylko jeszcze lepiej dopakowany. :D
Ergo: tak czy siak DIII wyrwie mi spoooooro godzin z życiorysu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 14:05, Pajonk78 napisał:

Mnie osobiście dopadł pewien dylemat: od początku byłem nastawiony na rozgrywkę jako
DH, ale w ostatnim czasie dałem szanse pozostałym klasom (wszystko wbiłem na 15-ty poziom)


Gratuluje! Szczególnie, że maksymalny poziom postaci w becie to 13. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 14:05, Pajonk78 napisał:

DH, ale w ostatnim czasie dałem szanse pozostałym klasom (wszystko wbiłem na 15-ty poziom)

Ty jak to zrobiłeś ? [omgface] bo ja zawsze miałem max 13 a potem exp po prostu nie szedł ..... nie za wyżasz czasem koleżko ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem szczęście, na ostatni dzień się załapałem. Dzięki temu oszczędziłem 170zł. Niestety na moim necie, D3 przez większość czasu jest niegrywalne. Szkoda, bo mimo kilku wad gra mi się podobała, ale cóż, dopóki mi tu nie postawią lepszego neta lub Blizz nie wprowadzi patcha dającego tryb offline, D3 spada na koniec listy zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 14:14, Wojman napisał:

/ciach/

Gratuluję: ja mam dostęp do bety od dłuższego czasu (dokładnie od 1.03.2012), gdzie max poziom to był właśnie 15 - i sam dobrze o tym wiesz, bo też miałeś taki dostęp i nawet razem graliśmy, ale co tam. :P
Nie napisałem chyba, że podczas tej open bety to zrobiłem, tak? Napisałem, że w ostatnim czasie zanim ktokolwiek w ogóle przypuszczał, że Blizz zrobi taki numer.

Braveheart: j.w. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 14:23, darkwind21 napisał:

Miałem szczęście, na ostatni dzień się załapałem. Dzięki temu oszczędziłem 170zł. Niestety
na moim necie, D3 przez większość czasu jest niegrywalne. Szkoda, bo mimo kilku wad gra
mi się podobała, ale cóż, dopóki mi tu nie postawią lepszego neta lub Blizz nie wprowadzi
patcha dającego tryb offline, D3 spada na koniec listy zakupów.


W starcrafta 2 da sie grac offline to dlaczego ma się nie dac w diablo? Ostatni weekend to był głównie stress test serverów, po co mieliby dawać możliwość gry offline? ;) Wtedy to nie mialoby sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 14:27, Pajonk78 napisał:

Gratuluję: ja mam dostęp do bety od dłuższego czasu (dokładnie od 1.03.2012), gdzie max
poziom to był właśnie 15 - i sam dobrze o tym wiesz, bo też miałeś taki dostęp i nawet
razem graliśmy, ale co tam. :P


Ale w becie zawsze max. poziom to byl 13, a nie 15. Wiem, bo jak sam mowiles - graliśmy razem. Co więcej zrobiłem nawet wszystkie achievmenty, a wśród nich były takie, że trzeba było wymaksować każdą postać na maskymalny - 13 - level. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2012 o 14:48, Skomik napisał:

W starcrafta 2 da sie grac offline to dlaczego ma się nie dac w diablo?


No najwidoczniej się nie da, bo wszyscy piszą że trybu offline nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 14:48, Skomik napisał:

W starcrafta 2 da sie grac offline to dlaczego ma się nie dac w diablo? Ostatni weekend
to był głównie stress test serverów, po co mieliby dawać możliwość gry offline? ;) Wtedy
to nie mialoby sensu.

Ale jednak SC to nie Diablo. Wydaje mi się, że w przypadku D3 wiele rzeczy będzie nam dawane "na żywo" ze strony serwerów respawn potworów i innych rzeczy. Tak mi się tylko wydaję jednak to wydawanie jest bardziej prawdopodobne niż samo wydaje. Może coś zmienią ale wątpię. W D3 nie ma typowego singiel player. Chcesz zagrać musisz się logować loginem i hasłem z BNu.
Z resztą było by to kolejne utrudnienie dla potencjalnych piratów. Nie wiem co za master by musiał zrobić cracka który by emulował połączenie z ich serwerami. No chyba, że taki przyszły pirat będzie grał sporo na oryginale. Napisze program który by gromadził gdzieś te dane, które są pobierane z ich serwerów podczas sesji. Potem by postawił swój priv serw. Załadował nań te dane i ludzie mogli by się jakoś cieszyć.... nie wiem... i jeszcze raz nie wiem :) Programistą ani piratem nie jestem. Tak sobie tylko przypuszczam i grybam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 14:56, Wojman napisał:

/ciach/

Kurde dałbym sobie obie ręce uciąć, że to był 15-ty poziom - aż tak zauroczony jestem? Kurde bele. :( Jeśli się machnąłem to przepraszam, ale naprawdę byłem przekonany, że to była 15-tka. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 15:09, Pajonk78 napisał:

Kurde dałbym sobie obie ręce uciąć, że to był 15-ty poziom - aż tak zauroczony jestem?
Kurde bele. :( Jeśli się machnąłem to przepraszam, ale naprawdę byłem przekonany, że
to była 15-tka. :/


Wszystko w porządku. :) Ja też jestem zauroczony Diablo III i też wolałbym, żeby to była 15, ale niestety mamy do czynienia ze szczęśliwą 13. :) Za to w pełnej wersji będziemy nabijać 60 lvl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 15:09, Pajonk78 napisał:

Kurde dałbym sobie obie ręce uciąć, że to był 15-ty poziom - aż tak zauroczony jestem?
Kurde bele. :( Jeśli się machnąłem to przepraszam, ale naprawdę byłem przekonany, że
to była 15-tka. :/

To nie była 15stka. Coś Ci się na serio musiało pokiełbasić. Max lvl od zawsze to 13 był i to od samego początku wydania bety. Jednak wybaczam ten błąd ;-)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 15:13, Pajonk78 napisał:

Amen - tylko ten dylemat: DH czy WD? Ehhh... :(

W tym przypadku dla mnie dylematu nie ma.
Zdecydowanie Demon Hunter. WD na początku jest jakiś taki nijaki i najgorzej dla mnie wypada z całej piątki choć na tym filmiku nawet daje radę. DH to istny rambo. Skill "Rapid Fire" "podbił" wiele serc bo jego efekt wygląda niczym strzelający Arni Schwarzenegger z minigunu w pierwszej części "Predatora" [Jak oglądałeś to kojarzysz pewnie scenę] Jednak jednym skillem to chyba trochę głupio grać a i gry się nim nie przejdzie.
Ja osobiście i tak wybieram Wizarda z postaci dystansowych. Oczarowała mnie ta klasa.
Z postaci walczących wybieram Monka.
Czekać pozostaje tylko na filmik prezentujący Wiza :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 15:19, Braveheart napisał:

/ciach/

Ja do niedawna też dylematu nie miałem: ba - WD w ogóle mi się nie podobał, ale ostatnio pograłem więcej i... jakoś mi przypadł do gustu. Pewnie i tak DH na dzień dobry zostanie wybrany, bo ta klasa od początku podoba mi się najbardziej - może nie jest zbyt silna, ale mechanika grana nią pasuje mi najbardziej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować