Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Diablo III otwarta dla wszystkich!

615 postów w tym temacie

Na waszym miejscu czytal bym to co jest w prawym dolnym rogu, a nie to co wyskakuje na srodku, bo tam co chwile ja mam inne info. Pojawila sie nowa informacja pisze jak byk co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 21:13, Gosu napisał:

Na waszym miejscu czytal bym to co jest w prawym dolnym rogu, a nie to co wyskakuje na
srodku, bo tam co chwile ja mam inne info. Pojawila sie nowa informacja pisze jak byk
co i jak.


Fajnie, ze masz jakies info. Ja nic nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2012 o 21:14, Jester napisał:

Fajnie, ze masz jakies info. Ja nic nie mam.



Dobrze wiec jest napisane ze finaluja ostatnie fazy do open bety po czym ja uruchomia razem z updatem. Ze dziekuja za pomoc bla bla bla i zeby pamietac ze to test wiec lagi i disconnecty beda wystepowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja dostaje servers are busy - olewam, wracam do bety za kilka godzin jak tłumy przestaną ddosować serwery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 21:16, ZubenPL napisał:

Mi działa.


Najpierw krzyczales ze serwery nie dzialaja, a teraz piszesz ze Ci dziala. Przestac trolowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej olać to i wejść za godzinę. Chyba tak zrobię :) Nie ma sensu czkać jak kołek. Dobra nie ma szans się zalogować, nie no super beta otwarta haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2012 o 21:11, ZubenPL napisał:

BETA to tylko serwery USA , EU nie działają.


Na co trollujesz jak nie masz pojęcia o czym mówisz? Obie wersje łączą się z tymi samymi serwerami więc obie wersje będą działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować