Zaloguj się, aby obserwować  
conradzik

Jakie studia?

3948 postów w tym temacie

Wiem. ;) Dlatego nie myślę w ogóle o takich studiach. Zresztą kiedyś był nawet cykl na gamezilli dla wszystkich chcących pracować w tym zawodzie. Wniosek był jeden - nie ma sensu studiować dziennikarstwa, strata czasu. Lepiej iść na coś informatykopodobnego i mieć większy zakres wiedzy do sprzedania w artykułach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 22:23, Dregorio napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak sie robi konto na AGH, a mam aneks do świadectwa. to jak
mam to tam zaznaczyć? Tam gdzie nr. świadectwa i data, mam podać numer i datę aneksu?



Zadzwoń do nich i się zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 10:47, JayL napisał:

Wiem. ;) Dlatego nie myślę w ogóle o takich studiach. Zresztą kiedyś był nawet cykl na
gamezilli dla wszystkich chcących pracować w tym zawodzie. Wniosek był jeden - nie ma
sensu studiować dziennikarstwa, strata czasu. Lepiej iść na coś informatykopodobnego
i mieć większy zakres wiedzy do sprzedania w artykułach.

Jednak według mnie pisanie o grach zaczyna powoli odchodzić do lamusa.
Teraz albo idziesz w wideo i w jakiś sposób zdobywasz popularność albo piszesz recenzje dla serwisów z zerowym wskaźnikiem odwiedzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się na politechnikę wrocławską i śląską. Na śląskiej dzisiaj podali listę zakwalifikowanych i się dostałem, a do 9. lipca mam złożyć papiery. Tyle, że na wrocławskiej listę zakwalifikowanych podadzą dopiero 10. Tu moje pytanie, czy jak zawiozę papiery na śląską, a potem się okaże, że dostałem się na wrocławską i zdecyduję się właśnie na nią, to co wtedy? Będę mógł normalnie zrezygnować ze śląskiej i papiery zawieść do wrocławskiej? Czy będę musiał je odbierać na śląskiej i dopiero wieźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 14:03, ManweKallahan napisał:

Zarejestrowałem się na politechnikę wrocławską i śląską. Na śląskiej dzisiaj podali listę
zakwalifikowanych i się dostałem, a do 9. lipca mam złożyć papiery. Tyle, że na wrocławskiej
listę zakwalifikowanych podadzą dopiero 10. Tu moje pytanie, czy jak zawiozę papiery
na śląską, a potem się okaże, że dostałem się na wrocławską i zdecyduję się właśnie na
nią, to co wtedy? Będę mógł normalnie zrezygnować ze śląskiej i papiery zawieść do wrocławskiej?
Czy będę musiał je odbierać na śląskiej i dopiero wieźć?


Myk jest taki, że możęsz spróbować na śląskiej opchnąć kopię świadectwa. Szansa 1% że przyjmą. Ale jest tak jak napisałeś, jedziesz na Śląską odbierasz papiery i do Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam takie pytanie - na Politechnice Śląskiej mam złożyć m.in. dowód opłaty za postępowanie kwalifikacyjne. Płaciłem przelewem internetowym. Mam wydrukować potwierdzenie przelewu ze strony banku, czy co innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 14:24, ManweKallahan napisał:

Jeszcze mam takie pytanie - na Politechnice Śląskiej mam złożyć m.in. dowód opłaty za
postępowanie kwalifikacyjne. Płaciłem przelewem internetowym. Mam wydrukować potwierdzenie
przelewu ze strony banku, czy co innego?


Ja dawałem to potwierdzenie ze strony banku (ten zgrabny pdf), wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie problemem by zostawić sam odpis matury tam gdzie się dostałem, by jeszcze poczekać na kolejne tury rekrutacji? Mowa tutaj o politechnikach warszawskiej(12 lipca wyniki) i białostockiej (dzisiaj o 15).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec zakwalifikowałem się na SGGW i WAT a że w sprawach "papierologi" do studiów jestem kompletnie zielony wiec
Mam zamiar wybrać WAT więc składam tam papier odpis z świadectwa itp. A czy muszę w jakiś sposób poinformować SGGW że tam nie chce iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mógłby ktoś podesłać link w którym wypisane sa wszystkie kierunki studiów?
matura dopiero za rok a ja myślę już nad kierunkiem i chce zorientować się w kierunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2012 o 16:07, gracz_155 napisał:

Mam zamiar wybrać WAT więc składam tam papier odpis z świadectwa itp. A czy muszę w jakiś
sposób poinformować SGGW że tam nie chce iść


Nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 18:20, BoloMaster napisał:

mogę zapytać jaki kierunek?
Studiuję na Polsl :P


Dostałem się na informatykę na matematyce stosowanej, ale możliwe, że jednak pójdę do Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 14:53, Evertsen_Dante napisał:

Myk jest taki, że możęsz spróbować na śląskiej opchnąć kopię świadectwa. Szansa 1% że
przyjmą. Ale jest tak jak napisałeś, jedziesz na Śląską odbierasz papiery i do Wrocławia.


Przyjmowali na śląskiej ksera świadectwa, tylko trzeba było też pokazać oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 16:19, the_bishop napisał:

mógłby ktoś podesłać link w którym wypisane sa wszystkie kierunki studiów?
matura dopiero za rok a ja myślę już nad kierunkiem i chce zorientować się w kierunkach.


Ciężko tak podać wszystkie możliwe kierunki, bo ich są tysiące. Powiedz, jakie przedmioty cię interesują, co ciebie interesuje, może uda się coś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 16:19, the_bishop napisał:

mógłby ktoś podesłać link w którym wypisane sa wszystkie kierunki studiów?
matura dopiero za rok a ja myślę już nad kierunkiem i chce zorientować się w kierunkach.


To coś w tym stylu http://www.perspektywy.pl/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=34&Itemid=785

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 12:27, dreamer94 napisał:

Co trzeba zdawać na maturze, żeby iść na psychologię ?


Zależy od uczelni. Ale w zasadzie jest szeroki zakres co może się liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować