Zaloguj się, aby obserwować  
conradzik

Jakie studia?

3948 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2010 o 09:17, bartog123 napisał:

Matur, jeśli byś mógł, to wszystkie.


53% polski ang. pods 98% mat. podst 98%, ang rozsz 68% fiz rozsz 70% mat rozsz 80% ;)

Japiiiiiiiiiiiiiiii. Dostałem się elektronikę, informatykę i telekomunikację na polibudzie warszawskiej, czyli tam gdzie chciałem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2010 o 12:25, Piotrbov napisał:


Japiiiiiiiiiiiiiiii. Dostałem się elektronikę, informatykę i telekomunikację na polibudzie
warszawskiej, czyli tam gdzie chciałem!!!


Zarypiste wyniki, gratz. Mnie nawet nie ma na liście rezerwowej. Buuuuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 12:25, Piotrbov napisał:

Japiiiiiiiiiiiiiiii. Dostałem się elektronikę, informatykę i telekomunikację na polibudzie
warszawskiej, czyli tam gdzie chciałem!!!

Też gratuluję, miałem to na 4 miejscu w swoich preferencjach, no ale na wyższe pozycje się dostałem, więc nawet nie zająłem Ci niepotrzebnie miejsca na liście :) Na EITI na informatykę się dostałem, na MINI na informatykę jestem 8 na liście rezerwowej. No a jutro wyniki z UW- na cuda nie liczę, no ale może, może jakimś psim swędem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 12:25, Piotrbov napisał:

Japiiiiiiiiiiiiiiii. Dostałem się elektronikę, informatykę i telekomunikację na polibudzie
warszawskiej, czyli tam gdzie chciałem!!!


Oj nie wiesz co cie czeka ;). Studiowałem tam pół roku, ciężki temat. Przestrzegam przed przedmiotem Podstawy Pomiarów - największy killer I semestru ktory akurat zaliczyłem fuksem na 3 :P.
Ja jestem teraz gdzieś około 50 na rezerwowej na Informatyke na EITI a dostałem się od lutego. Ale i tak bardziej mnie ciekawią jutrzejsze wyniki na Ekonomie na UW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 17:23, Rusty-Luke napisał:

Orientuje się ktoś może czy na każdej uczelni jest tak, że dokumenty składa się dopiero
po przyjęciu na studia (tzn. po kwalifikacji)?



Na 95% uczelniach tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie formalne. Czy moja pozycja na liście kierunku Gegrafia oznacza, że jestem ogólnie 183 czy mam 183 miejsce na liście rezerwowej? Bo już mnie kolega straszy, że to moze być jednak to drugie...

20100712140135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 14:01, Draco-PNC napisał:

Mam pytanie formalne. Czy moja pozycja na liście kierunku Gegrafia oznacza, że jestem
ogólnie 183 czy mam 183 miejsce na liście rezerwowej? Bo już mnie kolega straszy, że
to moze być jednak to drugie...


I kolega raczej ma rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 14:01, Draco-PNC napisał:

Mam pytanie formalne. Czy moja pozycja na liście kierunku Gegrafia oznacza, że jestem
ogólnie 183 czy mam 183 miejsce na liście rezerwowej? Bo już mnie kolega straszy, że
to moze być jednak to drugie...


Nie. Jesteś 183 na ogólnej liście. Jeśli miejsc było 100, to jesteś na 83 miejscu na rezerwowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i [M - H], nie przyjęli mnie ani na UW ani na UKSW. Chyba same tytany ocen składają tam papiery:P. Swoją drogą jeśli jestem 372 na liście rezerwowych, to prędzej się zesram niż dostanę na studia?
BTW: bluzgi zamierzone, czekam na degrada, dajcie mi go proszę, chcę tego cholernego degrada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 15:46, Blackgoat napisał:

no i chuj, nie przyjęli mnie ani na UW ani na UKSW. Chyba same tytany ocen składają tam
papiery:P. Swoją drogą jeśli jestem 372 na liście rezerwowych, to prędzej się zesram
niż dostanę na studia?
BTW: bluzgi zamierzone, czekam na degrada, dajcie mi go proszę, chcę tego cholernego
degrada!

W sumie to jestem w podobnej sytuacji. Nie sadzilem, ze progi w Wawie beda tak wysrubowane, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 15:46, Blackgoat napisał:

no i chuj, nie przyjęli mnie ani na UW ani na UKSW. Chyba same tytany ocen składają tam
papiery:P. Swoją drogą jeśli jestem 372 na liście rezerwowych, to prędzej się zesram
niż dostanę na studia?

Mnie przyjęli na MIMUW na infę- znowu :) Miejsc 140, ja na 203- przyjęty. Jadę jutro szybko, co by sie nie rozmyślili :) A co do Ciebie, to zależy, ile osób przyjmują. To nie jest, że jest 372 na liście rezerwowej, tylko że ogólnie jesteś 372. Także no, zależy ile osób przyjmują. Pojedź jutro, zobacz na listę, ile osób przyjęli. Jeśli brakuje Ci powiedzmy 50 miejsc, to spokojnie się dostaniesz. Także głowa do góry :) Migracje ludzi naprawdę potrafią być dość znaczne. Masz szanse, nie bój nic.

Dnia 12.07.2010 o 15:46, Blackgoat napisał:

BTW: bluzgi zamierzone, czekam na degrada, dajcie mi go proszę, chcę tego cholernego
degrada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 15:48, gothicsheep napisał:

W sumie to jestem w podobnej sytuacji. Nie sadzilem, ze progi w Wawie beda tak wysrubowane,
masakra.


Gdzie Pikachu - chan?

Wie ktoś kiedy Uniwersytet łódzki poda wyniki? Bo już cholera krew mnie zalewa od tego czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ ja też nie spodziewałem się takich chorych progów w Warszawie (Jestem świadom, że zwolni się kosmiczna ilość, ale nie chcę kusić losu) zwracam się z pytaniem.
Jakie szkoły, które nie są skończonym dnem prowadzą jeszcze rejestrację?
Nie pomyślałem wcześniej bo bylem pewny siebie, teraz morale spadło.

Angielski 93p/89r
Polski 70p
Matematyka 86p/60r
Geografia 70r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 15:46, Blackgoat napisał:

no i chuj, nie przyjęli mnie ani na UW ani na UKSW. Chyba same tytany ocen składają tam
papiery:P. Swoją drogą jeśli jestem 372 na liście rezerwowych, to prędzej się zesram
niż dostanę na studia?
BTW: bluzgi zamierzone, czekam na degrada, dajcie mi go proszę, chcę tego cholernego
degrada!


Nie załamuj sie:) NA UKSW przyjmowali na niektóre kierunki przyjmowali nawet z 1300 miejsca;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 15:51, Erton napisał:

> no i [M - H], nie przyjęli mnie ani na UW ani na UKSW. Chyba same tytany ocen składają
tam
> papiery:P. Swoją drogą jeśli jestem 372 na liście rezerwowych, to prędzej się zesram

> niż dostanę na studia?
Mnie przyjęli na MIMUW na infę- znowu :) Miejsc 140, ja na 203- przyjęty. Jadę jutro
szybko, co by sie nie rozmyślili :) A co do Ciebie, to zależy, ile osób przyjmują. To
nie jest, że jest 372 na liście rezerwowej, tylko że ogólnie jesteś 372. Także no, zależy
ile osób przyjmują. Pojedź jutro, zobacz na listę, ile osób przyjęli. Jeśli brakuje Ci
powiedzmy 50 miejsc, to spokojnie się dostaniesz. Także głowa do góry :) Migracje ludzi
naprawdę potrafią być dość znaczne. Masz szanse, nie bój nic.

Czuję się troszeczkę podbudowany, aczkolwiek tylko trochę. ,,Na pewno" to mi wyszło, że mój wynik rekrutacyjny mieście się w progu zdawalnośći (nawet dość wysoko mi wyszło), więc zachowam optymizm na potem. Ale dzięki, wreszcie coś konkretnego, a nie jałowe pocieszania:). Swoją drogą jestem dumny z inteligencji młodych Polaków, niby wszyscy mówią, że z roku na rok jesteśmy coraz głupsi, ale wyniki rekrutacji temu przeczą. Chyba, że to tak z zagranicy walą.
BTW: wyszedłem na kretyna bluzgając,no trudno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2010 o 16:02, Blackgoat napisał:

BTW: wyszedłem na kretyna bluzgając,no trudno:P


Luz, ja rzucałem samochodami jak zobaczyłem, który jestem na liscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 16:05, M1k3 napisał:


> BTW: wyszedłem na kretyna bluzgając,no trudno:P

Luz, ja rzucałem samochodami jak zobaczyłem, który jestem na liscie :P

Coz, u mnie tez bylo zdziwko, ale nie ma sie co zalamywac. xd

A co do tego, ze przyjmowali osoby z tak odleglych miejsc, to w sumie chyba racja, bo troche postow na ten temat widzialem. Tylko, ze w tym roku na UKSW wymyslili sobie jedna ture na WPiA, a tam akurat rekrutuje na 2 kierunki, i nie wiadomo jak to teraz bedzie. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 16:05, M1k3 napisał:


> BTW: wyszedłem na kretyna bluzgając,no trudno:P

Luz, ja rzucałem samochodami jak zobaczyłem, który jestem na liscie :P

Hulk niszczyć:D . Co najciekawsze, mi złość już przeszła, jak ręką odjął, poniekąd dzięki postom gramowej braci. Także ochłonąłem, idę teraz coś zjeść i wycenić szkody uczynione przeze mnie w domu:D. Oraz modlić się, coby następne rekrutacje były bardziej udane.

gothicsheep-> zapisałem się tam na kierunek, jakim są Stosunki Międzynarodowe(co mnie nie interesuje) i tez to rzuciło mi się w oczy. Ale szanse są, bo coś tam pisało o uzupełnianiu miejsc po tych, co pójdą gdzie indziej. A jest jakaś szans, by się wypisać z tych Stosunków? Nie chcę miejsca zawadzać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować