Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 3 potrzebuje obniżki ceny?

11 postów w tym temacie

PlayStation 3 potrzebuje obniżki ceny, aby Ci co nie mieli okazji zakupić tejże konsoli mogli teraz kupić w niższej i bardziej zadowalającej cenie jednocześnie oszczędzając i wyczekując nowego cuda od Sony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony dostało po kościach, ale osobiście uważam, że proces restrukturyzacji wyjdzie im na dobre, a obniżka cen PS3 zadowoli każdego i kto wie, może w niedługim czasie się doczekamy. E3 się zbliża, więc mogą tam zapowiedzieć obniżkę cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 21:45, Bodzio-gracz napisał:

PlayStation 3 potrzebuje obniżki ceny, aby Ci co nie mieli okazji zakupić tejże konsoli
mogli teraz kupić w niższej i bardziej zadowalającej cenie jednocześnie oszczędzając
i wyczekując nowego cuda od Sony :).


Weź mnie nie denerwuj, kupiłem miesiąc temu i to wersję 160 GB (320 GB nie mogłem dostać...), teraz widzę np na gram.pl wersję 320 GB i to dwie stówki taniej niż ja kupiłem swoją. Chyba więc była obniżka cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 jak i X360 potrzebuja drastycznej obnizki cen, bo to co prezentuja sprzetowo to na dzisiejsze czasy epoka krzemu lupanego. No ale na warunki zachodnie nie jest ona zaporowa, bo 300 dolcow to dla Chamerykancow marne grosze. Tak wiec ja bym raczej na zadne obnizki nie liczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie cena 1100 zł za dobry sprzęt nie jest wysoka, sparzyłem się na x360 i imo wolę czarnulkę, bo płacisz więcej za po prostu sprzęt oferujący więcej. To jest moje zdanie, bez wojen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za duzo gadania o nowej generacji, dopoki nie powiedzieli co to ma byc (i za ile) nie wiadomo nawet czy warto. Ps4 moze miec wsteczna kompatybilnosc -jak chca klienci- a wtedy Sony moze zachciec wyprzedawac ps3 po -dajmy na to- 150 dolkow, a to cena dla burgersow wrecz smiesznie niska. Jesli wstecznej kompatybilnosci zabraknie moga zejsc na 200-cos tam i tak zostawic na czas "uruchamiania" sie ps4 na rynku, kiedy glownie licza straty. Gdyby ich nowa konsola miala sie calkowicie odciac od poprzedniczki (plus wprowadzila by ze soba jakies chore restrykcje) ps3 ze swoimi exami (niektore juz po 30zl i to zafoliowane) wciaz bedzie atrakcyjna zabawka dla graczy z mniejszym budzetem (zwlaszcza iz smiem watpic, ze nowa generacja urodzi cos lepszego -nie ladniejszego rzecz jasna- od Uncharted 2 czy MGS4 czesciej niz raz na dwa, trzy lata ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ludzie z Sony będą obniżać cenę PS3 na jeszcze niższą to będzie oczywisty znak, że PS4 zmierza na rynek sporymi krokami. Na pewno fajnie by było zobaczyć czarnulkę w niższej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam xboxa 360 i uważam że wcale nie jest tańszy od PS3. Co z tego że konsola jest 200-300zł tańsza jak na xbox live trzeba rocznie wydawać co najmniej 130zł. A jasne, jeśli ktoś widzi konsolke w media exert za 800zł to jest to wyjątkowo zachęcające do kupna i tutaj właśnie Microsoft wyprzedza o parę kroków Sony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsole obecnej generacji koniecznie potrzebują obniżki cen. Technologicznie mocno już odstają, a cenę mają wciąż dosyć wysoką.
200 zł obniżki dla PS3 urealniłoby jej wartość zwiększając tym samym poularność pośród mniej zamożnych ludzi.

799 zł za podstawowy zestaw PS3 to byłaby godna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować