Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision: Call of Duty to nie kopiuj/wklej

58 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2012 o 00:20, Barteek88 napisał:

Po wypowiedz Dana Amricha mam wrazenie jakby szykowali nam cos czego sie nie spodziewamy.

Stawiam na - następne MW będzie reżyserował Roland Emmerich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że wszyscy wiedzą o tym, a co roku kupują tą grę i biją rekordy sprzedarzy.

I patrząc z perspektywy deweloperów, widząc jak niedojrzała i głupia jest grupa odbiorcza też bym wydawał tą samą gre co roku w nowym pudełku z nową 4 godzinna kampanią. I dlatego też mamy takie skur****ństwa jak DLC na płycie/ DLC w dniu premiery itp., bo ludzie widzą że na idiotach można zbić fortunę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 23:09, 1t4chi napisał:

ludzie oczekują gigantycznych zmian tam gdzie zmiany ciężko wprowadzić, poza tym nowy
cod to nowe wyzwania, nowe bronie od odblokowania, nowe mapy i bronie, a poza tym dużo
godzin spędzonych przy wybijaniu mózgu z głów :)

Nowe co ? bronie ? Chyba tekstury nałożone na to samo. A może mapy ? aa nie chyba jednak nie, przeróbmy stare i dajmy jako mega nowe za 15 euro. Jedyne co jest nowe, to kolejne misję w kampanii, rzeczywiście singiel jest mocną stroną CoDa lecz trochę za krótki. Również brakuje w nim pompy wybuchów i strzałów które znamy np. z Battlefielda. A może w najnowszym CoD nowością jest pogięty system serwerów z MW2 ?. Zbytniej pomysłowości nie można uświadczyć już w grach tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 09:12, piorko90 napisał:

Również brakuje w nim pompy wybuchów i strzałów które znamy np. z Battlefielda.


Lol. W CoD grałem tylko trochę u kumpla i w demko Black Ops i wybuchów i pompy było więcej niż w całym, mizernym singlu BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 08:46, Bulkers86 napisał:

też mamy takie skur****ństwa jak DLC na płycie/ DLC w dniu premiery itp., bo ludzie widzą
że na idiotach można zbić fortunę...


Nie ma pamięta by jakikolwiek Cod miał dlc na płycie czy dlc w dniu premiery to raczej taktyka EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wszyskie PCtowe CoDy do CoD WaW. Potem sobie odpuściłem po kolosalnej wpadce z multi w MW2 i właśnie tego tytułu nie kupiłem. Nie wiem jaki szatan mnie popchnął do zakupu Black Ops, ale wiem na pewno, że już nigdy nie kupię żadnego Call of Duty. Chyba, że Acti zrzeknie się praw do marki i odda ją w ręce starego IW, a ci zmienią przynajmniej silnik gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 10:03, ZubenPL napisał:

> też mamy takie skur****ństwa jak DLC na płycie/ DLC w dniu premiery itp., bo ludzie
widzą
> że na idiotach można zbić fortunę...

Nie ma pamięta by jakikolwiek Cod miał dlc na płycie czy dlc w dniu premiery to raczej
taktyka EA.


Nie EA tylko Capcom. Ja się nie spotkałem z DLC na płytach gier od EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 10:58, Ekonochrist napisał:

Nie EA tylko Capcom. Ja się nie spotkałem z DLC na płytach gier od EA.


Mass Efect 3, Dragon Age 1 & 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 10:58, Ekonochrist napisał:

Nie EA tylko Capcom. Ja się nie spotkałem z DLC na płytach gier od EA.

Dobry żart.
Wszystkie gry Bioware od czasu DA:O zawierają pliki z DLC na płycie - od dialogów do modelów postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Single zawsze nowy, ale multi to rzeczywiście kopiuj wklej, nie było by w tym nic złego, ale ciągle robią to samo, a powtarzają te same błędy, które potem patchują przez pół roku, a w następnej części znowu jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 23:12, Fuadex napisał:

Kogo waćpan chce oszukać? 5 map za 15 Euro. Poniektóre mapy poprzenoszone z poprzednich części.

Okej, teraz nie mówimy o Back to Karkand, tylko o CoDzie. Trzymajmy się tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Single mi się bardzo podoba w CoD, multi- fakt, że to kopiuj-wklej... tylko co można tam innego zrobić? Chyba nic. Po prostu dają to, co gracze w CoD lubią. W kwestii DLC się z nimi totalnie nie zgadzam. Jeżeli daliby mi pack 3 DLC za "ileśtam"$ to wtedy bym się zastanowił. Dla pięciu mapek za 15$ nie będę wydawał kasy i może będę czekał na jakieś weekendowe obniżki na Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jeszcze modów do gry (w tym przypadku do CoD: MW), które sprzedawałyby się lepiej niż sama gra. W ogóle nie widziałem modów, które by się sprzedawały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 09:55, Fimbulvinter napisał:

Lol. W CoD grałem tylko trochę u kumpla i w demko Black Ops i wybuchów i pompy było więcej
niż w całym, mizernym singlu BF3.

Bardzo mi chodziło o to,że BF3 nie potrzebuje oskryptowania na potęgę każdego efektu aby byłu czuć efekt. No i grafika która już po prostu nie wyrabia. Może i efektowne są rzeczy w CoD ale brakuje im tego powiewu świeżości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować