Zaloguj się, aby obserwować  
Verger

Guild Wars 2 - edycja kolekcjonerska - dostepnosc

3 posty w tym temacie

Witam,

wiem, że z pre-purchase''ami i ich dostępnością nie jest najlepiej. Sam 10-tego kwietnia siedząc w pracy F5''tkowałem stronę sklepu gram.pl z GW2 kolekcjonerską edycją. O 10:20 nie można było jeszcze kupić, odszedłem od komputera na pół godziny (w końcu byłem w pracy) i o 10:50 wróciłem. Wcisnąłem magiczne F5 i zdążyłem dodać do koszyka, ale już nie mogłem zapłacić. Zostałem poinformowany, że gry już nie można zamówić. Jakieś 30 minut do godziny później gra została usunięta z mojego koszyka.

Jestem fanem serii i grałem w część pierwszą 5 lat z drobnymi przerwami.
Do tej pory uważam ją za najlepsze MMO, w które grałem, taki personal favourite.
Ogółem zależy mi kupieniu właśnie wersji kolekcjonerskiej, nie zwykłej, nie digital, nie digital delux... Kolekcjonerskiej, w jej pełnej krasie z figurką, art''bookiem, muzyką i making off.

Z wykształcenia jestem grafikiem i te wszystkie dodatki są dla mnie zawsze inspiracją do tworzenia czegoś nowego. Nie ma milszej rzeczy niż po pełnym dniu położyć się spać słuchając kojącego orientalnego soundtracku z Guild Wars: Factions.

Posiadam wszystkie części poprzednich Guild Wars w edycjach kolekcjonerskich poza samą pierwszą, która była w Polsce niedostępna, a ja wtedy nie miałem możliwości aby sprowadzić ją z zagranicy.

Również jestem wiernym klientem gram.pl, wszystkie kolekcjonerskie wersje zamawiałem u was i nigdy się nie zawiodłem.

W związku z tym wszystkim powyższym, mam dla zespołu gram.pl jedno krótkie pytanie:
Czy będą jeszcze dostępne wersje kolekcjonerskie w waszym sklepie czy należy zwrócić się do zagranicznych dystrybutorów?

Pozdrawiam,
Wojciech Iwański / Xonare
http://xonare.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia do Ciebie, z tym, że ja dopiero się kształcę w tym kierunku :) Na chwilę obecną można zamówić na Zavvi z wysp, z tym, że wychodzi ponad 150zł drożej - o tyle dobrze, że Zavvi nie zdziera na przesyłce do PL. Jak gram nie chce naszych pieniędzy to trudno - poczekam parę dni na ustosunkowanie się gram.pl w temacie i nic na siłę - najwyżej przepłacę zamawiając zza mniejszej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować