Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cenega rodzimym dystrybutorem Two Worlds II: Game of the Year Edition

30 postów w tym temacie

Adam Berlik

Two Worlds II: Game of the Year Edition, czyli specjalne wydanie tego RPG-a, zawierające jego podstawową wersję oraz dodatek Pirates of the Flying Fortress, pojawi się w naszym kraju dzięki firmie Cenega. Znamy wstępną datę premiery i sposób lokalizacji.

Przeczytaj cały tekst "Cenega rodzimym dystrybutorem Two Worlds II: Game of the Year Edition " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strasznie niedoceniona gra. fajnie, że wychodzi takie wydanie, dobry pretekst, by wreszcie ludzie mieli pretekst do zapoznania się z tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że po nieudanym romansie z CDProjektem gra trafiła do Cenegi. Ciekawi mnie cena tego zestawu. Co by nie mówić, Cenega zaczyna się wyrabiać. Tylko mogliby coś z Muve digital zrobić, bo ostatnio chyba zapomnieli o tej platformie (a start generalnie mi się podobał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Essau - jedna z najbardziej niedocenionych gier, która padła ofiarą "dziwnej" logiki recenzentów. Pamiętam jak dziś, jaką wielką wadę robiło się wówczas np. z tego, że spora część mapy w singlu jest wycięta na potrzeby multiplayer, nie zważając kompletnie na fakt, że to, co zostało dla singla, w dalszym ciągu ma imponujące rozmiary. Ale cóż - narzekać nikomu nie zabronię. Ci, którzy z takich powodów grę sobie odpuścili, zwyczajnie nie wiedzą, co stracili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

49,99 zł na PC mógłbym za GOTY dać, ale nie więcej.

Grze brakuje tego bakcyla grywalności jaki jest w Skyrim czy Gothicu. Two world II stoi w rozkroku między tymi dwoma i choć zły nie jest, ale jakiś taki bez duszy jest ukazany tam świat. Gra nie wciąga i szybko nudzi, choć jest ładna i oferuje duży świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 14:19, thiefi napisał:

49,99 zł na PC mógłbym za GOTY dać, ale nie więcej.

Grze brakuje tego bakcyla grywalności jaki jest w Skyrim czy Gothicu. Two world II stoi
w rozkroku między tymi dwoma i choć zły nie jest, ale jakiś taki bez duszy jest ukazany
tam świat. Gra nie wciąga i szybko nudzi, choć jest ładna i oferuje duży świat.

Zgadzam się w stu procentach :) Grało się fajnie, ale nic nie przyciągało do tej produkcji. Myślę, że dobry polski dubbing dałby tej grze duszę, bo jak dla mnie ten angielski dubbing był zwyczajnie słaby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, co to ma być? To już co najmniej drugi raz (wcześniej Devil May Cry 4), kiedy Cenega zabiera sobie grę z CDP. Co oni sobie wyobrażają?! (kolesie z CDP, nie z Cenegi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 16:34, Troldihar napisał:

W życiu nie kupię gry od Cenogi.

Nie rozumiem takiego podejścia...

Ja nie patrzę na producenta, wydawcę, dystrybutora itp. Jeżeli gra mnie interesuje, jest fajna, czytałem o niej pochlebne recenzje itp., to czemu mam jej nie kupować ze wzgledu na wydawcę?

Ja wcześniej byłem (prawie że) fanbojem CDP, ale od pewnego czasu Cenega to moja ulubiona firma. A to ze względu na gry, które wydają. Ze sklepem Muve.pl też nie miałem nigdy problemu i sobie go chwalę. Ogólnie Cenega dla mnie jest teraz najlepszym wydawcą w Polsce (i mają najfajniejszy program lojalnościowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie, że takie wydanie powstaje. Chociaż kupię pewnie dopiero, aż stanieje. CDP zaczyna coś podupadać, wszystkie ważniejsze gry wydaje Cenega i od jakiegoś czasu dobrze im to wychodzi. Niedługo zostanie tylko CDPR, bo wyraźnie widać, że kosztem Wiedźmina wydają coraz mniej, a to dla nich niedobrze, jeśli chcą dużo zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 miliony sprzedaży robi wrażenie, to tyle ile wyniosła na razie łączna sprzedaż Wiedźmina 1 i 2 na PC. "Two Worlds II" co prawda wyszedł na wszystkie platformy ale wynik i tak jest imponujący! Brawo, sukces polskiej gry zawsze cieszy! Zmiana wydawcy jest zaskoczeniem, ofensywa Cenegi przybiera na sile! Mam nadzieję, że Cenega zechce także wydać w polskiej lokazlizacji, nawet kinowej "Dishonored".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 17:25, Abi_Dalzim napisał:

> W życiu nie kupię gry od Cenogi.
Nie rozumiem takiego podejścia...

Widać za mało miałeś problemów z grami przez nich wydalonymi.

Dnia 23.04.2012 o 17:25, Abi_Dalzim napisał:

Ja nie patrzę na producenta, wydawcę, dystrybutora itp. Jeżeli gra mnie interesuje, jest
fajna, czytałem o niej pochlebne recenzje itp., to czemu mam jej nie kupować ze wzgledu
na wydawcę?

Z prostego powodu. Gra ma dawać przyjemność. A gdzie ta przyjemność, jak nie możesz zainstalować patch-a (bo go nie zlokalizowali do zepsutej przez siebie wersji), nie możesz zainstalować modów czy w końcu miesiącami czekasz na coś, w co cała reszta świata już gra - bo ze względu na blokade regionalną i ich partactwo w Polsce produkt wciąż nie dostępny? Szkoda nerwów - lepiej kupić inną grę, od normalnego wydawcy, gdzie takie problemy są egzotyką :)


Zresztą to nie oznacza, że nie można w ogóle grać w gry :) Dopóki nie dowalą blokadą regionalną (jak to miało np. miejsce z Fallout New Vegas), spokojnie gry można sprowadzić z zagranicy. Tak robię np z każdym tytułem Paradox-u, tak zrobiłem z Deus Ex-em. I tak zrobię z każdą następną grą, której wydawca świadowy nie wykastruje blokadami regionalnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie miałem większych problemów z grami od Cenegi, jedyny taki przypadek to " Fallout 3 "
jakoś nie ma problemów z modami do Skyrima, są problemy z sama grą ale to już wina twórców gry, a nie dystrybutora
o DLC też nie płaczę bo ich zwyczajnie nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować