Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War ma "dosłownie najgorszy scenariusz w branży"?

43 postów w tym temacie

Zgadam się. Może nie całkowicie bo pewnie znalazłbym gorsze fabuły, ale Gears of War była bardzo przeciętna pod tym względem..A ja jestem osobą która zazwyczaj bardzo sobie ceni pożądnie przygotowaną fabułę.
Jednak myślę że akurat w tej grze to elementem kluczowym jest raczej multiplayer.
Ale to tak jest jak jedno studia robi obie partie gry. W 2 i 3 zdecydowanie bardziej skupili się na multi niż singlu. Bardzo podobnie bylo w przypadku CoD''ów - Jak sie pojawiło multi to poziom zaczął opadać...
Świetnym przykładem może być Mass Effect 3, gdzie części składowe robiły oddzielne studia i świetnie im to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam w ogóle była fabuła? Z tego co pamiętam, chociaż grałem dość dawno, było tylko intro, potem parło się przed siebie zabijając wszystko co stało na drodze. Niby było jakieś tam uzasadnienie dla tego, ale kurna, nawet dialogów trzeba było ze świecą szukać. A nawet jak były to i tak suche i zwyczajnie nie do przełknięcia. Potem outro i koniec.
Pod względem fabuły GoW był bardzo oldskulowyh shooterem. :P Za to klimat był nawet niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zawiera ono okropne, obraźliwe naruszenia podstaw tworzenia fabuły"
To znaczy co fabułę powinno się robić zgodnie z jakimiś schematami według niego? Idiotyzm.

Szkoda że nie powiedział o co dokładnie mu chodzi i do tego Dead Space fabularnie też nie jest jakiś rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować