Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wygraj koszulkę Borussii Dortmund z autografami

175 postów w tym temacie

Fifa Street to bardzo fajna gra dobrze zrobiona.Sam ją mam i bardzo mi się podoba.A koszulke chciałbym dostać bo oczywiście mógbym się chwalić ale to też fajny gadżet do kolekcji Fify:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie możecie dać, gdyż nie mam w czym grać.
chodze nagi po boisku, wraz z chłopakami, w tym ścisku...
chyba nie chcecie by mnie dotykali?
a ja widze w ich oczach, jak by mnie chętnie napastowali...
nie ogladając się za siebie, slysze ich stukot korków,
ich sapanie nad mym karkiem i szelest tysiąca worków.
tak się nie da grać, tak się nie da bawić,
to jest koszmar, to jest fatum,
ja chcę koszulkę, ubrać się i zagrać wreszcie w piłkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał tą koszulkę ponieważ, to zaszczyt mieć takich dwóch piłkarzy "Polskich" w takiej drużynie oczywiście i zaszczyt ją nosić albo powiesić sobię byle gdzie, ważne żeby była widoczna z nazwiskami piłkarzy.
Lubie polski football i piłkarzy i jestem fanem Borussi, ale też i się cieszę ze są w niej polscy piłkarze, a co do FIFY Street to wypas gierka a nasi tam wymiatają.Jak nie wygram to trudno ;/.

Życze powodzenia all ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żółty mnie wysczupla ;)
To zaszczyt nosić koszulkę ulubionej drużyny z podpisami 2 piłkarzy, których zawsze kupuję w FIFIE !
A tak w ogóle Jurgen Klopp miał wysłać mi jedną po zdobyciu mistrzostwa, ale za dużo piwa się lało na boisku po meczu i jakoś zapomniał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego właśnie mi? Bo:

- nie znam sie kompletnie na piłce nożnej
- nie wiem, kto gra z kim i przeciw komu
- nie mam pojęcia, dlaczego ten sport pasjonuje tak wiele osób
- nigdy nie byłem na żadnym meczu football''u
- nie umiałbym wymienić więcej, niż 5-10 nazwisk piłkarzy (w skali świata, nie Polski)
- nie grałem w Fifę

A otrzymanie takiej koszulki byłoby bardziej niż zachęcające, by porzucić piłkarski laicyzm i zainteresować się tematem (każdy wie, że nie ma lepszej metody, by zainteresować człowieka motoryzacją, niż dać mu Ferrari :)). Macie więc niespotykaną szansę, by, miejmy nadzieję, z kompletnego piłkarskiego leszcza zrobic fana piłki kopanej - taka możliwość może się nie powtórzyć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał wygrać koszulkę Borussi, bo na Rusi nie miałbym takiej szansy, a w Polsce mam i na dodatek nie trza się rusiać z domu, a i lepsze koszulka Borussi niż książka Rusin. Dobra, tak na prawdę to nie mam żadnego konkretnego argumentu, ale można zawsze wybróbować metodę "Panda". Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja tej koszulki nie chciałbym dla siebie. Brat mojej narzeczonej ma 7 lat i jest ogromnym miłośnikiem piłki nożnej. Gra praktycznie codziennie, zbiera różne naklejki z piłkarzami itp. Ogólnie to uwielbia. I myślę, że bardzo by się z takiego prezentu ucieszył jako dodatku do swojej kolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dostać taką koszulkę z wielu powodów min.to ze jestem fanem piłki nożnej jak i samej Borussi a po za tym zainteresowanie mną płci przeciwnej natychmiast by wzrosło , żadna by się nie oparła historii w jaki to niesamowity sposób zdobyłem koszulkę z autografem najlepszych Polskich piłkarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jej nie wygram... ale co tam.

Dlaczego miałbym ją dostać? Ponieważ mimo mojego nikłego zainteresowania piłką nożną lubię Borussię Dortmund. Nawet nie dlatego, że gra tam nasza trójka eksportowa, można nawet powiedzieć tron naszej reprezentacji w piłce nożnej na Euro 2012. Po prostu lubię ich styl gry i też kilku piłkarzy wcześniej zostało "wybitych" w górę po grze właśnie w BVB (np. Ebi Smolarek). Poza tym... jestem fanem może nie naszych orłów, choć Kubę Błaszczykowskiego lubię, ale Shinjiego Kagawy. Praktycznie zawsze mimo że był na ławce rezerwowych w FIFA 12 to wystawiałem go do gry tak samo jak Lewandowskiego. No i też najważniejsze: mało rzeczy z Niemiec lubię. To nie jest ksenofobia... po prostu jakoś mam uraz po lekcjach niemieckiego w gimnazjum. Ale za to niemiecką Bundesligę lubię bardziej niż hiszpańskie potyczki Barcy i Realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja?
1. Bo tak,
2. Bo ładnie mi w żółtym,
3. Bo uwielbiam Roberta,
4. Bo Kubie też kibicowałem od dawna,
5. Bo wogóle jestem wielkim fanem piłki nożnej,
6. Bo już od jakiegoś czasu planowałem sobie taką koszulkę sprawić, a dzięki Wam, jest szansa mieć jeszcze podpisy <3
7. Bo ładna dziś pogoda,
8. Bo Bayern ssie :D,
9. Bo 90% osób, które ją chce, nie zna nawet podstawowych piłkarzy tej drużyny (a ja tak)
10. I najważniejsze- BO BARDZO BARDZO BYM CHCIAŁ TĄ KOSZULKĘ WYGRAĆ :DD

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować