Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wygraj koszulkę Borussii Dortmund z autografami

175 postów w tym temacie

Dlatego że posiadam w chacie wszystko z BVB od breloczków kubków po szaliki i czapki a w swojej kolekcji nie mam jeszcze żadnego autografu a tu az dwóch moich ulubionych piłkarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak nie owijajac w bawełne zagorzałym fanem Borusii nigdy nie bylem ale musze przyznac ze mistrzostwo w lidze teraz im sie nalezy graja wyśmienicie- dlaczego?- Oczywiście bo graja tam polacy wioda prym i pokazuja całej Europie ze polska nie jest chlopcem do bicia i tez potrafimy miec swoje gwiazdy i właśnie dlatego chcialbym mieć ta koszulke aby w jakis sposob pojednac sie z naszymi polakami. Powiem szczerze jeśli dostane od was ta koszulke wstawie ja w antyrame i powiesze w zaszczytnym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie banalne :)
To ja powinienem dostać koszulkę gdyż ta wyjątkowa koszulka powinna trafić do wyjątkowej osoby. Nie powinna być tylko fanem piłki nożej ale również entuzjastą dla którego Piłka Nożna to ukochany sport. Ja jestem taką osobą. A tak poza tym to nigdy niczego nie wygrałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego JA ?

ponieważ w tym klubie grają 3 polaków dzięku którym mamy szanse wyjść z grupy na euro 2012 :D
Chłopaków którzy w barwach tego wspaniałego zespołu wygrali ligę niemiecką

A i do zółtego muszki owocówki przylatują :D obsiadają całego :D

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem wielkim fanem wiedźmina 1 i 2 :) i jeśli jej nie dostanę to bym w piłkę nożną :) i prawda nie znam połowy z tych piłkarzy ale chce ją mieć ;ptrudno pogram w wiedźmina a tak może zagrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ją dostać, bo mój brat bardzo lubi Borussie Dortmund jest Chory na astmę bierze leki Sterydy i nie może grać w piłkę, bo jest za gruby:(. Chce mu sprawić radość i zrobić niespodzianka, bo by się nie spodziewał że dostanie z podpisami takich wielkich piłkarzy jacy są Łukasz Piszczek i Kuba Błaszczykowski.

Pozdrawiam Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja?Zaczynajmy:
-ponieważ mam przyjaciela,który od 8 lat jest kibicem Borussi Dortmund.Kocha ten klub i wiele zrobił,żeby to udowodnić ,a wcale nie musiał.

-FIFĘ kupuje tylko dlatego,ponieważ chce wyobrazić sobie jak to jest chociaż chwilę być swoim idolem i gnoić Barcę jako "Made in Poland" Kubą Błaszczykowskim, swoim ukochanym klubem :)

-tak jak niżej,ładnie mu w żółtym

-kocha piłkę nożną i kocha to co robią piłkarze Borussi,nie wyobraża sobie jaki inny klub mógłby uwielbiać

Nie robię tego dla siebie tylko dla mojego przyjaciela Michała,który ma 14 lat i chce coś osiągnąć!
PS.Gdybym wygrał dla Niego koszulkę wysłałbym do organizatora zdjęcie albo film jak cieszyłby się z koszulki.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mi?
Bo gdy zamkną się drzwi, i rozbrzmi bitewny huk, ja będę czekał na tą koszulkę i nie wyrzucę jej na bruk. Warto ją dać temu jednemu, który ją będzie czcił i przy niej czasami pił oraz się świetnie bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że właśnie wróciłem do domu po całym dniu spędzonym na wydziale...jeżeli dostane koszulkę to zjawię się tam dopiero na kolokwiach i egzaminach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować