Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wygraj koszulkę Borussii Dortmund z autografami

175 postów w tym temacie

Dziś Borussia gra o mistrza,
a Polacy sieją zgliszcza.

Piszczek znów królem obrony,
Wrzucił Kubie z prawej strony.

Pędzi Błaszczu jak szalony,
kiwnął chyba z pół obrony!

Wrzuca z boku, piłka leci.
LewanGOALski !!! Piłka w sieci !!

Na trybunach sto rac świeci,
A koszulka? Do mnie leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W koszulkę ta mogłaby się ubrać moja dziewczyna, koszulka ta była by więc
- rekompensatą za cierpliwość wykazaną przy blisko 1500 meczach online rozegranych przeze mnie w FIFE 12 zespołem Borussia Dortmund
- zadośćuczynieniem za przyszłe mecze, które będę rozgrywał w FIFA street oraz Euro 2012
- nagrodą ze trwanie u mego boku przy każdej transmisji meczów Borussii od 2 lat
- nagrodą za nauczenie się przy okazji tych transmisji wszystkiego o zespole z Dortmundu, wliczając bezproblemowe rozpoznawanie piłkarzy - także z ławki rezerwowych :D

A nagrodą dla redakcji będzie zdjęcie jak owa koszulka prezentuje się w praktyce na tej drogiej mi osobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja? Bo tak jest zapisane w gwiazdach. Oto dowody:

Według teorii horoskopu liczbowego, każdy ma swoją liczbę, określaną na podstawie daty urodzin. Dodajemy cyfry z daty urodzin aż do otrzymania jednej cyfry.
Ja się urodziłem 25.02.1986, więc moja liczba to 2+5+2+1+9+8+6=33=3+3= 6
Tak, więc przejdzmy do dowodów:

1. Koszulka jest z podpisami Łukasza i Kuby:
Data urodzenia Łukasza: 03.06.1985 czyli 3+6+1+9+8+5=32+3+2= 5
Data urodzenia Kuby: 14.12.1985 czyli 1+4+1+2+1+9+8+5=31=3+1= 4
Moja liczba z mojej daty urodzenia: 6

Tak, więc 5+4+6=15=1+5= 6

2. Kuba gra z numerem 16, Łukasz z numerem 26

Tak, więc 1+6+2+6=15=1+5= 6

3. Mieszkam w małej wiosce pod Warszawą. Według jednego z portali obliczającego trasy i odległości wychodzi:

Odległość od mojej miejscowości do Czechowice Dziedzice (miejsce urodzenia Łukasza) to 357 km
3+5+7=15=1+5= 6

Odległość od mojej miejscowości do Truskolasy (miejsce urodzenia Kuby) to 258 km
2+5+8=15=1+5= 6

4. Kuba swojego pierwszego gola dla Borussii strzelił z Romą w 15 minucie
1+5= 6

5. Adres siedziby Borussii to: Rheinlanddamm 207-209 44139 Dortmund, czyli:

2+7+2+8+2+9+4+4+1+3+9=51=5+1= 6

6. Konkurs ogłosiliście 23.04 i trwa do 29.04
2+3+4=9
2+9+4=15
9+15=24=2+4= 6

Istnieje również horoskop liczbowy, gdzie do liter podstawia się liczby a następnie dodaje tak jak poprzednio.
a=1 ą=2 b=3 c=4 ć=5 d=6 e=7 ę=8 f=9 g=1 h=2 i=3 j=4 k=5 l=6 ł=7 m=8 n=9 ń=1 o=2 ó=3 p=4 r=5 s=6 ś=7 t=8 u=9 w=1 y=2 z=3 ź=4 ż=5

Ja jestem Michał, tak więc moja liczba wg tej teorii to: m=8 i=3 c=4 h=2 a=1 ł=7 czyli 8+3+4+2+1+7=25=2+5= 7

A hasło: Michał wygra koszulkę=

8+3+4+2+1+7+1+2+1+5+1+5+2+6+3+9+6+5+8=79=7+9=16=1+6= 7

Na dodatek 21.04, czyli dnia kiedy Borussia zapewniła sobie 8 tytuł mistrzowski moja Mama (nic nie wiedząc o tym i nie interesując się tym) posadziła w ogródku przed domem żółto-czarne bratki :D

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najważniejszym argumentem przemawiającym za tym, że to Ja powinienem otrzymać koszulkę jest fakt kibicowania Borusii od ładnych parunastu lat mojego życia. Na dobre i na złe jeszcze w czasach gdy grali w finale Ligi Mistrzów z Juventusem. Ta koszulka była by dla mnie wspaniałym prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ od dawna kibicuję temu zespołowi, jeszcze za czasów gdy grał w finale ligi mistrzów z Juventusem, a teraz z jeszcze większą uwagą śledzę grę Borussi z uwagi na występy trzech naszych rodaków. Dlatego też, ta koszulka była by dla mnie bezcennym prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym otrzymać tą koszulkę, ponieważ jestem fanem piłki nożnej. A BVB zalicza się do jednych z lepszych ekip w Europie. Fajna sprawa wygrać koszulkę aktualnego mistrza Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ?

Ponieważ jak każdy z graczy FIFA uczestniczę w życiu sportowym. Mecze osiedlowe a w najbliższym czasie planuje skończyć kurs szkoleniowca i uczyć przyszłe gwiazdy futbolu zaczynając od najmłodszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał dlatego, że jestem dumny z naszych piłkarzy, oni grają dobrze tylko nie w polsce, lubię Borussie Dortmund i może jeszcze dlatego, że uwielbiam piłkę nożną. Dziękuję, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję tą koszulkę, ponieważ dziewczyna z którą byłem kilka lat, a właśnie się rozeszliśmy przez moją głupotę, jest wielką fanką BvB. Sądzę, że dając jej taki prezent przekona się, ze naprawdę mi na niej zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie ją przesłać mi, ponieważ jestem wielkim fanem piłki nożnej, a Borussi Dortmund kibicuję od wielu lat, tzn. ja, mój tata i mój brat :P . Dostanie takiej koszulki wraz z podpisami wszystkich piłkarzy tego klubu było moim wielkim marzeniem. Może i na tej koszulce nie ma podpisów każdego, ale są autografy dwóch polskich piłkarzy, Jakuba Błaszczykowskiego, i Łukasza Piszczka. Bardzo mi się ta koszulka podoba, i liczę na wygraną (co robi chyba każdy biorący udział w tym konkursie).
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powinienem wygrać tą koszulkę, ponieważ od ładnych kilku lat jestem wiernym kibicem BVB. Oglądam każdy mecz i dwukrotnie miałem okazje robić to na żywo (na trybunach panuje niesamowita atmosfera!). Niezwykłą frajdą byłoby noszenie takiej koszulki i to w dodatku z podpisami Naszych świetnych piłkarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego to właśnie ja powienienem dostać tą koszulkę ?
Ponieważ zawsze marzyłem by zostać piłkarzem i czasami zapominam o tym że ciężki trening prowadzi do sukcesu ,a ta koszulka przypominała by mi że bez częstych i ciężkich treningów nie osiągne swoje celu jakim jest bycie piłkarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować