Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wygraj koszulkę Borussii Dortmund z autografami

175 postów w tym temacie

Dnia 2-go czerwca mój kuzyn bierze ślub i zażyczył sobie na prezent mistrzowską paterę Mistrza Niemiec. Obawiam się, że pomimo moich starań skończy się na zestawie garnków. Ale gdybym sprezentował mu koszulkę mistrza Niemiec z podpisami jego ulubionych piłkarzy (których wirtualne odpowiedniki w Fifie nastrzelały mi tyle goli...) choć trochę rozjaśniłbym mu ten smutny dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego macie mi dać koszulkę? Proste. Jestem fanem BVB a moim ulubonym zawodnikiem jest Łukasz Piszczek. Chcialbym osiągnąć to co osiągnął Łukasz. A poza tym mieć taką koszulkę to tak samo jakby być Bogiem. Pozdrawiam.

Ps. Sam gram w piłkę a Łukasz Piszczek jest dla mnie przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iron Maiden skończyło się na Ride the Lightning! Bomb has been planted a ja tu na deszczu wilki jakieś bo wygrana jest lepsza niż orgazm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T-Shirt Club, der acht Titel Borussia Dortmund in Deutschland gewonnen hat, kostet weniger als 47 € ein Ticket für das Spiel nur 35 €. Wrócić do Polski w koszulce z autografami i podziękować za wygraną bezcenne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że koszulkę powinniście dać mnie, bo:

a) tak jak Piszczek mam na imię Łukasz ;d
b) bo nigdy nie miałem koszulki z bundesligi
c) bo nigdy nie miałem koszulki z autografem
d) bo nie załapałem się na losowanie biletów na euro i nie obejrzę na żywo, a chciałbym mieć jakąś pamiątkę po naszych najlepszych zawodnikach z czasów mojej młodości ;d
e) po co macie ją dać komuś innemu, skoro możecie dać ją mnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem Borussii Dortmund od zawsze gdyby udało mi się wygrać koszulkę z autografami jednych najlepszych Polaków bym był najszczęśliwszym człowiekiem na świeci. =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ja powinienem dostac tę koszulke? Ponieważ:

- Jestem fanem Kuby,
- Miałbym w czym grac :D
- Kiedy już zostane zawodowym pro-piłkarzem, wspomne o was w jednym z wywiadów a wy będziecie mogli pochwalic się przed waszymi dziecmi, że to też po części wasza zasługa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Ja? Ponieważ oddałbym taką koszulkę mojemu 8 letniemu bratu i wypowiem się w jego imieniu czemuż to na nią zasłużył. Chłopak świata poza piłką nożną nie widzi. Regularnie gra w klubie piłkarskim cztery razy w tygodniu, a widocznie to nie jest nawet go połowicznie zmęczyć bo wracając do domu bierze piłkę i kiwa się z krzesłami. Jest to osoba, która siadając do telewizora w celu oglądania bajek przełącza kanały sportowe. Pamięta więcej imion piłkarzy niż ja teorii fizycznych :) Naturalnie kibicuje wszystkim drużynom gdzie widać polski akcent, a wiadomo BVB stoi pod tym względem na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałbym wygrać tą koszulkę, żeby na meczu Polska - Niemcy w fazie pucharowej Euro 2012 móc dopingować naszych, właśnie w tej koszulce, demonstrując przy tym klase polskich piłkarzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek, który wygra tę koszulkę to ja. Nie przeżyłem zbyt długo na świecie, ale na pewno przeżyłem wiele. nie mam szczęścia do różnych rzeczy, ale wiem, że do tej koszulki będę miał. Jedną z rzeczy dla których żyje i która przy życiu mnie utrzymuje to właśnie Borussia z Dortmundu. Z BVB w sercu i z 2pac''iem w uszach przemierzam swój żywot.nie stać mnie na oryginalny ubiór, dlatego piszę tu i wiem, że przyniesie to skutek.... "Im tor mit nummer 1, Roman? WEIDENFELLER! Im abwehr, mit nummer 26, Lukas? PISZCZEK! Mit nummer 4, Neven? SUBITOĆ! Mit nummer 15, Mats? HUMMELS! Mit nummer 29, Marcel? SCHMELZER! Mit nummer 16, Jakub? KUBA! Mit nummer 31, Marco? REUS! Mit nummer 23, Kagawa? SHINJI! mit nummer 11, Mario? GOETZE! Mit nummer 22, Sven? BENDER! Und mit nummer 9, Robert? LEWANDOWSKI! Deutscher Meister ist nur der BVB! TO JEST MA KOSZULKA! TO JEST MÓJ KLUB! TO JEST MOJA MIŁOŚĆ, BORUSSIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować