Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wygraj koszulkę Borussii Dortmund z autografami

175 postów w tym temacie

Koszulka powinna trafić do mnie, ponieważ moja dziewczyna ma w lipcu 18ste urodziny, jest wielką fanką klubu z Dortmundu, i sprawiłbym jej OGROMNĄ radość takim prezentem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chciała wygrać tą koszulkę ponieważ uwielbiam piłkę nożną, miałabym w czym trenować- bo trenuje w pogni. a poza tym jest ona wykonana bardzo solidnie co się ceni. I po prostu uwilbiam tych zawodników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TYLKO !!!! Ja Jestem Wstanie Przy Pomocy Obcinaczki Do Paznokci Żony, Wykosić Tak Równiutko Całą Trawę w Ogródku Aby Wieczorem Podczas Kopania Piłki z Przyjaciółmi... POCZUĆ TAKIE EMOCJE JAKBYŚMY GRALI RAZEM Z PISZCZKIEM, LEWANDOWSKIE I BŁASZCZYKOWSKIM NA SIGNAL IDUANA PARK !!!!! BRAKUJE TYLKO KOSZULEK :)
╱╱┏╮╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱
╱╱┃┃╱╱╱┳╱┓┳╭┫┳┓╱
▉━╯┗━╮╱┃╱┃┣┻╮┣╱╱
▉┈┈┈┈┃╱┻┛┛┻╱┻┻┛╱
▉╮┈┈┈┃╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱
╱╰━━━╯╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 24 lata, a mój chłopak 26. Wielki fan futbolu, kibic Legii Warszawa. Sam nawet grywa w swojej lidze, a dokładniej stoi na bramce. Miłość nie wybiera...dlatego przynajmniej jedenastkę (jak nie więcej!) graczy Legii wymieniam bez mrugnięcia okiem. JA wymieniam, a On się raduje i kolegom chwali. Na każdy mecz mój Luby ubiera mnie w barwy i sadza przed telewizorem. Gdyby dostał ode mnie TAKĄ koszulkę- może w ramach szczęścia i euforii odpuściłby mi chociaż ze dwa mecze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałbym wygrać tą koszulkę ponieważ jestem wiernym fanem Borussii Dortmund. Uwielbiam grających tam polaków a szczególnie Jakuba Błaszczykowskiego który moim zdaniem jest w top 5 polskich zawodników. Myślę, że wspaniale bym się czuł gdy założył bym tą koszulkę, a potem powiesił jak na ścianie i zakładał przy każdym meczu Borussii. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja ?
Ponieważ zbieram koszulki piłkarskie(mam Barcelony,Wisły kraków,Manchesteru utd, manchesteru City,Arsenalu,Liverpoolu) Do kolekcji moich ulubionych brakuje Mi właśnie Borussi
Kibicuje Kubie od czasu gry w wiśle.
To zaszczyt mieć koszulkę z podpisami jednych z najlepszych Polskich piłkarzy.
Odwiedzam tą strone od kilku lat(choc niedawno sie zarejestrowałem)
Grałem w fify : 2002,2005,2006,2007,2008,2010,2011,2012
Kibicuje Borussi
Jestem wielkim fanem Piłki nożnej jak i prawie każdej dyscyplinie sportu :D
mam nadzieję , że was do siebie przekonałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Koszulke powininiem wygrać ja gdyż jestem wielkim fanem drużyny Roberta Lewandowskiego Wielkie Borusi Dortmund jest to moja swojego rodzaju religia a koszulka była by relikwia która zajeła by szczególne miejsce w mojej garderobie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałabym tę koszulkę, ponieważ jestem kobietą. I wbrew powszechnemu przekonaniu, że kobiety nie znają się na piłce, jestem jaskrawym przykładem na to, że taki tok myslenia jest błędny. Tak, wiem, co to jest spalony i wiem też, kto gdzie gra. I wiem tez, że Borussia Dortmund to drużyna, w której się zakochałam już kilka lat temu, kiedy niekoniecznie zdobywała wysokie lokaty w lidze, a o pucharach europejskich tylko słyszała w telewizji. Pamiętam jeszcze, jak jako nastolatka powoli poznawałam tajniki piłki nożnej, a tata wprowadzał mnie w temat właśnie na przykładzie BVB, której mecze często transmitowano. Od razu wpadły mi w oko te żółto-czarne koszulki, chociaż kilka lat temu wyglądały trochę inaczej. Teraz dałabym wiele, żeby chociaż raz znaleźć się na Południowej Trybunie i móc zaśpiewać: Ole, jetzt kommt der BVB! Póki co, jest to jeszcze w fazie marzeń. Ta koszulka pomogłaby mi znaleźc jeszcze silniejszą motywację, że marzenia wprowadzić w fazę realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie będę jak większość pitolił wam, że jestem wielkim fanem Borussii Dortmund, bo jest to dla mnie żałosne ale faktycznie lubię Roberta Lewandowskiego i większość Polskich piłkarzy, którzy znają się na tym co robią/robili. :) Ja po prostu uwielbiam osobiście grać w piłkę, a koszulkę prawdopodobnie oddałbym mojemu młodszemu bratu, który też uwielbia piłkę nożną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzooo chciałabym zdobyć te koszulkę, ponieważ już za niecały miesiąc mój ukochany obchodzi swoje okrągłe, bo 20 urodziny.Jest wielkim fanem futbolu, sam gania za piłką kilka godzin w tygodniu, gdy tylko ma wolny czas. Ma swoją drużynę i rozgrywa mecze z innymi drużynami z naszego miasta. Ja, oczywiście, za każdym razem już od 3 lat dzielnie mu kibicuję. W związku z tym, myślę, że ta koszulka byłaby dla niego idealnym prezentem, szczególnie dlatego, że Kuba Błaszczykowski jest jego idolem wśród polskich piłkarzy. Uwielbia go wręcz- nie żartuję ma jakieś albumy z artykułami nt. Błaszczykowskiego, mnóstwo plakatów, ale autografu się jeszcze nie doczekał. Czy więc ta koszulka nie byłaby idealnym ziszczeniem jego marzeń? Szczególnie w dniu jego urodzin? Ja myślę, że tak. A wiec proszę pomóżcie mi spełnić marzenie kochanej prze mnie osoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały sezon oglądałem mecze Borussi kibicując naszym chłopakom. Byłem z nimi na początku sezon jak szło im słabiej i wygrywali. Kończyłem pracę wcześniej w weekendy zrywałem się z uczelni. Koszulka byłaby idealną nagrodą dla mnie za wytrwałość. Piłka jest moją miłością, Borussia ulubionym zespołem z Niemiec :)

Wir zieh''n vergnügt und froh dahin,
schwarz-gelb ist unsere Tracht.
Wir haben stets einen heiteren Sinn,
sind lustig, nie verzagt.
Wir kennen eine Feindschaft nicht,
wir schaffen Hand in Hand.
Stets ruhig Blut, ein froh'' Gesicht
ist jedem wohlbekannt.

Wir halten fest und treu zusammen,
Ball Heil Hurra, Borussia!
Vor keinem Gegner wir verzagen,
Ball Heil Hurra, Borussia!

Wohl auf dem ganzen Erdenkreis
ist unser Sport bekannt.
Borussia-Spieler, wie man weiss,
die halten dem Stärksten stand.
Und wenn die Fussballflöte schrillt,
Borussia tritt hervor,
zum Wettspiel sind wir stets bereit,
verteidigen unser Tor.

Wir halten fest und treu zusammen,
Ball Heil Hurra, Borussia!
Vor keinem Gegner wir verzagen,
Ball Heil Hurra, Borussia!

Borussia - Borussia -,
kennt man in Stadt und Land.
Auch in Europas Fussballwelt,
ist sie ein Diamant.
Sie holt als erste deutsche Elf,
einst den Europa-Cup.
Durch Dortmund braust ein Jubelsturm,
Borussia bleibt ein Ass.

Wir halten fest und treu zusammen,
Ball Heil Hurra, Borussia!
Vor keinem Gegner wir verzagen,
Ball Heil Hurra, Borussia!

Ja, solche Fans, die brauchen wir,
Die zu "Schwarz-Gelb" fair steh''n.
So wird Borussia in der Tat,
auch niemals untergeh''n.
Aktive, Jugend, Amateur,
sind unser Fundament.
Auch sie man schon im deutschen Land
als Spitzenklasse kennt.

Wir halten fest und treu zusammen,
Ball Heil Hurra, Borussia!
Vor keinem Gegner wir verzagen,
Ball Heil Hurra, Borussia!

So lang'' die Kehl'' noch singen kann,
soll klingen unser Lied.
So lange bis der letzte Mann
noch einen Fussball spielt.
Und scheidet einer einmal aus,
der Mann kann weiterzieh''n,
ein andrer löst sofort ihn ab,
Borussia bleibt besteh''n!

Wir halten fest und treu zusammen,
Ball Heil Hurra, Borussia!
Vor keinem Gegner wir verzagen,
Ball Heil Hurra, Borussia!

Und naht uns einst die letzte Stund'',
wo wir zusammensteh''n,
dann wollen wir uns noch einmal
fest in die Augen seh''n.
Und ruft uns einst auch das Geschick
wohl in ein fernes Land,
dann schlingt sich stolz um uns''re Brust
das schwarz und gelbe Band!

Wir halten fest und treu zusammen,
Ball Heil Hurra, Borussia!
Vor keinem Gegner wir verzagen,
Ball Heil Hurra, Borussia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd tylko pamiętam, piłka nożna jest moją pasją. Kibicuję naszej reprezentacji, polskim klubom w europejskich i światowych rozgrywkach, polskim piłkarzom grającym w zagraniczych klubach. Gram w każdej wolnej chwili, staram się wypełniać moje dnie piłką nożną. Uważam, że otrzymanie tak wyjątkowego upominku, jakim niewątpliwie jest koszulka Borussii Dortmund z autografami dwóch polskich zawodników (szkoda, że bez autografu Roberta Lewandowskiego), jest wyśmienitą motywacją do dalszej pracy, rozwijania swoich umiejętności a przede wszystkim zagorzałego kibicowania polskim piłkarzom, którzy prezentują się coraz lepiej. Grają coraz efektowniej i, co najważniejsze, skutecznie. Wierzę, że na EURO 2012 będziemy mogli rywalizować z każdym zespołem jak "równy z równym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od siebie powiem, iż chętnie koszulkę bym otrzymał, bo Bundesligą chwilę się już interesuję, lubię i podziwiam naszą polską trójkę, a koszulka byłaby fajnym gadżetem i miłą niespodzianką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanka piłki zagorzała też by podkoszulek chciała, cóż że już nobliwa dama - w piłce przyznam zakochana:)
Gdy Szarmach po boisku latał fascynował się mój tata, ja z nim razem goool! - krzyczałam kiedy 13 lat miałam.
Dziś choć słabiej serce puka w telewizor także lukam mistrza Niemiec oglądałam, Piszczek Piszczek też krzyczałam.
Tuż tuż Mistrzostwa Europy choć wszędzie szykują chłopy, lecz ja też trampki kupiłam ze starej pończochy wzięłam,
mam skarpetki i spodenki ale cierpię wielkie męki gdyż podkoszulka mi brak zatem kłaniam się Wam wszak
gram.pl wspaniały bądź i sprawiedliwie zarządź, daj proszę seniorce rodu czego nie miała za młodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No choć kochanieńka, do tatusia... Uważam, że powinniście daj tę piękną koszulkę mnie, gdyż byłaby jak znalazł na wielkie kibicowanie 21 maja podczas Pucharu Niemiec, na któe się z kumplem umówiłem, a nie muszę chyba mówić, że oko mu zbieleje jak zobaczy takie cacko i to z "relikwiami" w postaci podpisów czołowych polskich graczy (dawno nie mieliśmy tak dobrych).

Poza tym nie mam szczęścia do konkursów, więc macie szanse odmienić fatum, zły los jaki nade mną wisi niczym czarne chmury ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żółty kojarzy się ze słońcem, a słońce z uśmiechem - jakbym wygrał tą koszulkę taki wielki jak słońce uśmiech by zagościł na mej twarzy :)

PS. a są mniejsze rozmiary??

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochana Redakcjo :)!

Oto kilka powodów, dlaczego akurat mnie moglibyście wysłać koszulkę:
1. Brzydzę się korupcją, dlatego od kilku lat nie chodzę już do „Fryzjera”.
2. Nagrywam rozmowy z Żoną, żeby było wiadomo za co chcę „kupić mieszkanie młodemu”. Dziękuję Panie Kręcina.
3. Od 2008 roku moją ulubioną porą roku nie jest już Lato. Dziękuję Panie Prezesie.
4. Boję się, że za kilka lat objazdowe mecze będą rozgrywać „orły Kaczyńskiego”. Dziękuję Panie Tomaszewski.
5. Przed wejściem do taksówki, sprawdzam czy nie jest ona czasem na niemieckich rejestracjach. Żona nie wybaczy mi nocy w izbie wytrzeźwień. Dziękuję Panie Peszko.
6. A na dodatek grając w piłkę, ciągle nerwowo sprawdzam czy nie spadają mi spodenki. Kompletnie, konkretnie. Dzięki Wasyl.

Ukoicie moje nerwy i uleczcie część moich frustracji tym co w polskiej piłce jest jeszcze dobrego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wygrać tę koszulkę gdyż to fajna pamiątka, którą niewielu może się pochwalić, a ja miałbym taką możliwość by "zabłysnąć" swoim dzieciom.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować