Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wygraj koszulkę Borussii Dortmund z autografami

175 postów w tym temacie

tak właściwie to nie interesuję się piłką, ale jest jedna drużyna której kibicuję od zawszę jest nią Shalke 04, fakt nie jest to Borussia, ale zważywszy na to że Niemcy to jedna wielka rodzina to i mój zespół jest dobrym typem, a sam posiadam szaliki z kilku lat oraz oficjalne koszulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój 12 letni syn ma astmę,dużą wadę wzroku i nosi okulary a mimo to gra w naszej wiejskiej drużynie piłki nożnej.Dostać się do niej nie było łatwo,ale dał radę i jest z tego bardzo dumny! My-rodzice,tez jesteśmy dumni,bo bardzo kibicowaliśmy synowi w pokonywaniu jego słabości. Piłka nożna opanowała nasze życie,dostosowujemy je do treningów,meczów itp. Jednak wcale nam to nie przeszkadza,bo pasja to jest bardzo ważna rzecz w życiu człowieka.Koszulka ulubionej drużyny syna z autografami ukochanych piłkarzy jest bezcenna.Myślę,że syn kazał by sobie na nią zamówić gablotkę i powiesić na ścianie nad łóżkiem.
Czy uszczęśliwicie moje dziecko darowując nam tą koszulkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój luby już za miesiąc trzydzieści latek kończy,
mimo tego gdy jest mecz- krzyczy, zerka, piwo sączy.
Jeszcze powiem prawda taka,
ma na ścianie zdjęcie Piszczaka.
Chociaż jestem zrozpaczona,
chce być super, extra żona.
Więc n URODZINKI chętnie bym mu dała,
super koszulke, gdybym wygrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesuję się piłką nożną od 2002 roku. Miałem wtedy 8 lat i pamiętam, jak razem z tatą oglądałem Mistrzostwa Świata. Od tamtej pory futbol jest nieodłącznym elementem mojego życia. Oglądam każdy mecz Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej, mecze ligi niemieckiej, angielskiej, hiszpańskiej i włoskiej, uwielbiam samemu grać w piłkę. W tym roku, w wakacje obchodzę swoje osiemnaste urodziny i na prezent chciałem dostać bilet na mecz EURO2012. Niestety pomimo wielu prób losowania nie był dla mnie łaskawe i pozostało mi śledzenie poczynań najlepszych piłkarzy Europy przed telewizorem lub w strefie kibica. Chciałem zobaczyć polskie trio - Piszczek, Błaszczykowski, Lewandowski z Borussi Dortmund na żywo i poczuć atmosferę stadionu podczas jednej z najważniejszych światowych imprez. Gdybym zdobył tę koszulkę, mógłbym z dumą i satysfakcją wspierać Polaków podczas tej historycznej imprezy na polskiej ziemi :P. Byłby to dla mnie fantastyczny prezent na 18 urodziny i pamiątka na całe życie, bo kojarzyłaby mi się z Mistrzostwami. Trochę się rozpisałem, czas kończyć :). Jest piękna pogoda za, sobota, godzina 18.18 - czas wyjść z kolegami na boisko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh... z facetami to same problemy... mąż jojczy, że młody (nasz 7-tygodniowy syn) ma koszulkę Bayernu Monachium, to on chce Borussii...skąd ja mam mu wziąć koszulkę Borussii? zaraz będzie, że jestem złą mamą, żoną... może chociaż nie kochanką... ratujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach




Koszulka w mych rękach powinna wylądować

Bo żoną jestem dobrą i chcę ją ofiarować.

Mężczyźnie życia mego,by mógł się cieszyć z wyglądu niepowtarzalnego.

By z zazdrości w pracy pękali wszyscy jego koledzy.

Aby w okół się sypały same achy,ochy i echy.

Do pudełka bym ją włożyła i czekała cierpliwie..aby zobaczyć jego bezcenną minę.

A i okazja się trafi doskonała bo nadchodzą urodziny mojego Michała..

W maju wybije kolejny rok pożycia małżeńskiego.

I muszę,muszę...i zrobię wszystko wręcz !

Nawet z dłoni mych zdrapię swój cudowny french..

aby tylko Mąż kochany dostał ten prezent odjechany. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostać taką koszulkę to lepsze niż Mikołaj w grudniu, seks popołudniu, orzechowe lody i w wakacje Pacyfiku ciepłe wody... Yyyy... serio podziwiam wierszokletów, którzy na wszystkie kolejne konkursy wysyłają rymowanki. Ukłony, bo jak widać nie w każdym drzemie rymowany tekściarz.
A w temacie - koszulka jest wypasiona i na pewno najlepiej z Was wszystkich bym w niej wyglądała :)
Ale nie mi ona pisana, bo obok siedzi 12-letni fan, kibic i wielbiciel Borussii Dortmund i przebiera nóżkami w oczekiwaniu na wyniki konkursu.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kibicuje Borussi, a na taka oryginalna koszulke ''mnie nie stac'' w dodatku z autografami :> Chcialem sobie jakas kupic, ale wszystkie bardzo drogie. Szukam i szukam i znalazlem konkurs o tym czego wlasnie szukalem :D Stwierdzilm, ze napisze komentarz a moze mi sie uda. Pozdrawiam! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje powszechny spór o to kto jest najlepszym piłkarzem. Otóż oto chce zakończyc ten spór raz na zawsze i powiedziec: zaprawde ja jestem najlepszym piłkarzem.
Byłem już Bohaterem Fereldenu i Championem Kirkwall. Ratowłem brzoskwiniowe księzniczki z rąk (skąd-inąd) K(a/u)ppy. Ratowałem galaktykę przed rolni..., nie, przed kosynier... a przepraszam, przed żniwiarzami. Zabijałem smoki a brzmienie mojego imienia dotarło do uszu bogów Sovngardu. Sztormowałem plaże Normandii a mój doppelganger w tym samym czasie atakował Most Pegaza. Jako wybraniec Innosa spędzałem nieskończone noce w Czerwonej Latarnii. W przeklętym miescie uciekałem przed zainfekowanym ludźmi którzy chcieli zjeśc mój mózg (który jest towarem defycytowym z racje prawie że nowości i śladowych śladów eksploatacji). Z ogoloną głową i kodem kreskowym na potylicy zaszedłem do spowiedzi przed kapelanem prosząc o rozgrzeszenie. Jako zakompleksiony gnom nie jednego byka/minotaura/taurena zgankowałem w Stranhethorn Vale. Jako bohater nie jeden kufel dane mi było przechylic wywołując czasem pijatyki po których ze szynkwasu drzazgi zostawały. Przemierzając te krainy wiem że starszy się nie robię - ja po prostu ewouluję.
A teraz - no cóż - jako "pro gwiazda" wygrałem wszystko co było do wygrania. Mistrzostwo i puchar kraju. Lige Mistrzów. Puchar Interkontynentalny. Tylko jakoś dziwnym trafem jakoś repry podciągnac nie mogę - ale to tylko dlatego że nie dostaję powołania! Dlatego też myśle że jako najlepszemu piłkarzowi należy mnie się ta koszulka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszulkę otrzymuje EpicHelghast - jest to 51 prawidłowe zgłoszenie, tyle ile wynosi suma numerów klubowych polskich zawodników Borussii :) Gratulujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować